همتای خضر!

☄در میان صحبتهای #علی_یعقوبی ادعاهای فراوانی وجود دارد که برخی از آنها را به منظور شناخت بیشتر از وی در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار خواهیم داد.

✅✅انتفاع خاص از امام زمان
?وی معتقد است که ما برای مقابله با قدرتهای بزرگ باید از نعمات و قوا برخوردار شویم و منشأ این نعمات نیز وجود مبارک حضرت ولی عصر است. تا اینجای قضیه به ظاهر مشکلی ندارد.
?مشکل از آنجا شروع می شود که باب این بهره مند شدن را بسته می داند،
البته به جز برای دو نفر: یکی حضرت خضر و دیگری خودش??
⛔️همچنین مدعی است که توان دیدن ملکوت را دارد??
? قصه آنجایی جالب تر می شود که دلیل بیان این ادعا را اینگونه مطرح می کند:
?شیعه بداند که جامعه تهی نیست و شاد بشود و دشمن بداند که جامعه تهی نیست و بترسد.
خدمت دوستان عرض میکنیم که الان شاد?? باشید که آقای یعقوبی در بین ماست و به دشمنان هم عرض میکنیم که لطفا از ما بترسید?? چون باز هم آقای یعقوبی در بین ماست.

 

این کلیپ را از اینجا دانلود کنید

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۶ پاسخ

 1. حسن گفت:

  لینک خرابه!!

 2. ناشناس گفت:

  سلام
  من خیلی اتفاقی با سایتتون آشنا شدم
  اجرتون با خدا
  من واقعا فکر نمی کردم همچین افرادی با این حد وقاحت وجود داشته باشن!

 3. omid گفت:

  اینا از کجا پیداشون میشه؟
  به قل یکی خوش به حال امام زمان که تنها نیست و این همه فک و فامیل داره.

 4. ناشناس گفت:

  دو تا فیلم درباره یعقوبی گذاشتید که هیچ کدوم نشون داده نمیشه. برای ما که اثبات نشد

 5. منصف باشیم گفت:

  سلام علیکم

  تمام سخنانتون در مورد آقای یعقوبی تهمت و اشتباه و افتراست.

  شما از چند ص مطلب خطوط مورد نظرتون رو گلچین کردید و اینجا آوردید؟ً! یا چند دقیقه از چندین ساعت صحبت؟! حتی با قرآن هم اینطور برخورد بشه شبهه آمیز میشود و برداشت نادرست می‌دهد… مثلا خوب هست به کسی که خیلی آشنایی با قرآن و نماز ندارد بگیم در قران آمده که: ” و لاتقربوالصلاه” و بقیه آیه رو نیاوریم؟! اگر ادامه آیه رو که فرموده:” و انتم سکاری” را نیاوریم کل معنی آیه عوض میشود!! آیا این غرض ورزی نیست؟! شما هم گلچینی از سخنان ایشون را از بین سه جزوه مجزا و حجیم ، مطابق با میل خودتون آوردید که این اخلاقی و منصفانه در نقد نیست! چرا که دیگران این جزوه را ندارند و شما هم ارجاع ندادید و اصلش رو نگذاشتید. بزرگوار جناب حجامی به طور کامل سخنان ایشون رو نقد کرده که البته ایشون هم بسیاری از جاهایی از سخنان ایشون رو نقطه چین گذاشته و حذف کرده تا مفهوم رو اونطور که خودشو می خواهد به خواننده منتقل کنه؛ غیر از اون سخنان ایشون با منابع دین اسلام یعنی قرآن و روایات و عقل و فطرت بشری کاملا سازگار هست. جوابیه آقای حجامی در وبلاگی به انصاف به طور کامل داده شد(بنده کامل مطالعه کردم) علیرغم دعوت نویسنده این وبلاگ از آقای حجامی برای مناظره بیشتر نه تنها جوابی از آقای حجامی نشد چه بسا این وبلاگ هک هم شد!
  بسیاری از شاگردان ایشون محقق و دانش آموخته رشته های الهیاتی از بهترین دانشگاه ها هستند، خیلی زشت هست که از بالا به پایین به افراد نگاه می کنید! ایکاش دغدغه تان را درجای خود و نه در قبال خودی بکار بگیرید. امید آنکه فردا در پیشگاه امام زمان سرافکنده نشویم که به خودی حمله ور شدید.

  • مدیر گفت:

   علیکم السلام اون سخنرانی هایی که بخشی از آن در کلیپها مورد استفاده قرار گرفته به طور کامل بررسی شده و نیز برخی از دیگر فرمایشات!!! ایشان. بنابراین اتهام انتخاب گزینشی وجهی ندارد و انحرافات روشنی در منش و روش این شخص وجود دارد. البته دیدن این انحرافات نیازمند بررسی بدون تعصب و منظومه ای است که متاسفانه برخی از ما از آن بی بهره ایم.

   • منصف باشیم گفت:

    خودتون می فرمایید اون سخنرانی، پس نه همه سخنرانی ها ! معارف ایشون با منابع دین اسلام کاملا سازگاره و تا بحال مطرح نشده. ضمن اینکه ایشان چندین و چند مریض لاعلاج رو به اذن الله شفا دادند، چیزی که دیدیم رو که نمی توانیم انکار کنیم! اما شما چطور؟ با یکسری پیش فرض های ذهنی سراغ مطالب رفتید و به دنبال تخریب هستید! ما خودمون در علوم دینی تحصیل می کنیم ما که هیچ، خیلی از شاگردان ایشون از طلبه ها و دانشجوهای الهیاتی بهترین دانشگاه ها هستند. واقعا حق با جضرتعالی است، امان از تعصب. ای کاش با طلوع خورشید از خواب بیدار نشویم که در آن صورت نمازمان قضاست. خدانگهدار والسلام علی اهله

    • مدیر گفت:

     شما مخاطب این سایت رو نسبت به همین دو ادعای مطرح شده توجیه کنید بقیه معارف ناب ایشون پیشکش!! مگر ما در علوم زیست و شیمی تحصیل کرده و می کنیم که درس دینی خوندن خود و برخی مریدان ایشان رو به رخ می کشید. شیخ اکبر تهرانی هم ۴تا طلبه می رفتند پای منبرش، پس یعنی همه گفته هاش درست بود؟ این چه نحوه استدلال کردنه؟!!!

 6. منصف باشیم گفت:

  وقتتان بخیر
  علمای امت من از انبیای بنی اسرائیل برترند : رسول اکرم ص. عالم بودن صرفا ملبس به لباس روحانیت بودن است؟ خیلی ها در طول تاریخ بودند روحانی نبودند اما عالم بودند و کرامات هم داشتند! مثل کربلایی کاظم ساروقی، حاجاقا دولابی و … و…

  • مدیر گفت:

   ممنون وقت شما هم بخیر در مورد آنچه به عنوان روایت بیان کردید هم از نظر سندی و هم دلالی تشریف ببرید و بررسی کنید تا گرفتار نتیجه گیری غلط نشوید. بحث در مورد معمم بودن یا نبودن نیست، بحث بر سر ادعاهای بی دلیل و راه اندازی دکان و دستگاه است.

  • شیعه گفت:

   عزیزم کسانی در طول تاریخ بودن که معمم نبودن و عالم هم بودن ولی خوب حداقل علمای زمان علمشون رو تایید کردن.ولی ایشون عالم خودخوانده است.

 7. محب امام زمان گفت:

  سلام ! کاش دغدغه مان را درجای درست صرف کنیم! به خودی ضربه زدن هنر نیست و در زمان ظهور اگر باشیم سرافکندگی در پیشگاه امام زمان رو بهمراه خواهد داشت! متاسفم از عکس سرشار از توهینی که قرار دادید اقای شیعه!

 8. محب امام زمان گفت:

  سلام ! آقای شیعه! اینکه گفتند میگیم شیعیان شاد بشند و دشمن ناراحت دقیقا مصداق آیه قرآن هست خداوند در سوره بقره آنجایی که میگه من با یک پشه هم مثال میزنم در بخشی اش میفرماید که یضل به کثیرا و یهدی به کثیرا ” ! شیعیان واقعی اهل بیت مانند خود اهل بیت کلام هاشون با قرآن تطابق دارد و این نگاه بدون غرض ورزی میطلبه! این شیوه نقد و نقل مطلب رو از کجای اسلام و سیره اهل بیت برداشت فرمودین بزرگوار؟؟ همراه با کنایه و تمسخر و کمتر با عقلانیت و منطق؟ نقل مطالب دلخواه بصورتی که تفکر مورد نظر شما و برداشت شما رو با اثبات برساند از انبوه مطالب نقل گشته از ایشون!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.