دیروز بابایی-فردا طاهری

?چندی پیش یکی از اعضای کانال تصاویری را برای ما فرستادند از فعالیت مجدد سرکرده یکی از فرق انحرافی به نام #محمد_بابایی در کشور آمریکا.??

بابایی چند سال پیش در شهر کرج فرقه ای به نام #ابرآگاهی تاسیس نموده بود که ترکیبی از چندین فرقه انحرافی دیگر همچون عرفان سرخپوستی، اکنکار و … بود. وی در سال ۸۹ به خاطر شکایت شاکیان مبنی بر روابط غیراخلاقی وی با شاگردانش محکوم به مجازات هایی شد. منتهی طبق معمول خلأ قانونی موجود در برخورد با این دست افراد و جریان ها همچون ابرآگاهی و عرفان حلقه و عدم بازدارندگی کافی این احکام باعث شده است که رهبران خودخوانده این فرقه ها پس از مدت کوتاهی باز اقدامات خائنانه و کثیف خود را ادامه دهند.

? کلیپی که مشاهده می کنید? با عنوان ⭕️”دیروز محمد بابایی، فردا محمد علی طاهری”⭕️ درصدد است این دغدغه آسیب دیدگان فرقه حلقه را به مسئولین قضایی و قانون گذاران کشور گوشزد نماید، که تا زمانی که قوانین متناسب با جرم این افراد تصویب نشود  و برخورد قاطعی با آنان صورت نگیرد، حرکت این جریان های انحرافی در ضربه زدن به جامعه و صدها خانواده  متوقف نخواهد شد.

?? ما آسیب دیدگان فرقه انحرافی عرفان کیهانی (حلقه) خواستار برخورد قاطع دستگاه قضایی با شیادانی همچون محمد علی طاهری هستیم، تا فردا شاهد فعالیت مجدد این فرقه انحرافی در جامعه نباشیم.

دیروز بابایی-فردا طاهری

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۷ پاسخ

 1. محسن گفت:

  با سلام. من چند سال پیش آدم بودم و تقریباً خوب می شناسمش. ولی واقعا انقدر بد نیست که نشون میدن. گرچه ممکنه من هم نقدهایی بهش داشته باشم ولی این فقط ۱۰% قضیه هست. این آدم خیلی ها رو نماز خون و معتقد کرده و واقعا درسهاش و تفسیرهای قرآنش حرف نداشت. در واقع اگه شما همین الان هم بدون جهت و به عنوان محقق به فایلهاش گوش بدین بهتون قول میدم که حداقل خیلی بیشتر از چیزهایی که تا حالا شینیدن جذبتون می کنه و اغنا میشین…

  • مدیر گفت:

   سلام شاید برای شما که اطلاعات دینیتون کم بوده خیلی جذاب بوده و به قول خودتون تفسیر قرآنش حرف نداشته

 2. محسن گفت:

  شما اصلاً صحبتهاش رو گوش دادید و یا اگه گوش دادید چیزی ازش فهمیدید؟!! و اینکه از کجا می دونید اطلاعات دینی بنده کم بوده؟!!!
  ضمناً شما به صرفه ادعای چند نفر که صحت ادعاهاشون کلاً زیر سوال هست و بدون علم دارید بدگویی و آبروریزی می کنید. می دونید مرتکب چه گناه بزرگی میشید؟؟!!
  البته باور کنین تا روز قیامت هم شما و امثال شما اینکار رو ادامه بدید حق حق هست و گنده تر از شماها هم نمی تونه و نتونسته نور حقیقت رو خاموش کنه…..
  یا حق.

 3. سیامک گفت:

  ما محقق هستیم. راه کمال سخته برادر من. خدا خودش تو قرآن هم میگه که برای رسیدن به لقاء پرودگار باید سختی زیادی کشید. منظور اگه بخوای حرفه ای باشی واقعا سخته. اگه کمی تجربه در عرفان عملی داشته باشید خوب صحبت بنده رو متوجه میشید. گردنه های هولناکی داره که اگه یکم پاهات بلغزه ممکنه تا خود جهنم سقوطت بده. خیلی از ماها در مورد خدا و کمکهای خدا و دینداری یک شکل کارتونی تو ذهن داریم که در عمل اصلا بدین شکل نیست. سختی، پیچیدگی های راه و تنبلی های ماست که گاهی بصورت شورش علیه اساتید ظهور می کنه (البته اگه طرف استاد ولقعی باشه). داستان بسیار زیاد است پس سخن کوتاه می کنم والسلام.

  • مدیر گفت:

   بله استاد واقعی

   • ناشناس گفت:

    خوبی و بدی رو روی پیشونی ادمها ننوشتن
    به علاوه در مورد کارهای غیر انسانی ایشون شاهدهای متعددی وجود داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.