آشنایی با علی یعقوبی

DSC00069

معرفی اجمالی #علی_یعقوبی و جریان انحرافی وی

علی یعقوبی، متولد: ۱۳۴۴ ش
متولد تهران
تحصیلات: دانشجوی اخراجی رشته پزشکی
پدر وی در سال ۱۳۶۱ توسط منافقین به شهادت رسید
حضور وی به عنوان یک قطب معنوی مربوط به اواخر دهه هفتاد است .
وی با برگزاری جلسات سخنرانی برای دانشجویان، بسیجیان، و بچه‌های هیئتی، کم کم افرادی را به دور خود جمع نموده و مباحث خود را حول موضوعاتی چون: توحید، ولایت و عوامل غیبت و … ارائه کرد
این جریان در دهه هشتاد و به ویژه اواخر آن قوت بیشتری پیدا کرد، ولی پس از آن رو به افول نهاد، البته هنوز هم عده ای سعی در زنده نگه داشتن این جریان انحرافی داشته و در برخی شهرها به تبلیغ آموزه های وی می-پردازند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۶۴ پاسخ

 1. ناشناس گفت:

  یعنی هر چی در مورد علی یعقوبی وجود داره همینه؟!!!!!!!! چقدر بی انصاف هستید؟!!!! تا حالا چند تا از سخنرانی‌ها و مطالب ارایه شده از سوی او را خواندید و قدرت نقد قرآنی و استدلالی آن را دارید؟!!!!! شما چطور جواب خدا را می‌دهید که این طور ناشیانه و بی محابا در مورد شخصیت افراد اظهر نر می‌کنید؟!!!

  • مدیر گفت:

   نه فقط اینا نیست، انحرافات دیگه ای هم وجود داره که ان شالله بیان خواهیم کرد

 2. ناشناس گفت:

  شما الان همه اندیشه‌های آقای یعقوبی را نقد کردید یا تاریخ زندگی او را به نقد کشیدید؟! یکی از ادعاهای به قول خودتان واهی ایشان را اگر می‌توانید به صورت علمی و قرآنی نقد کنید. ایشان برای هر ادعای خویش حداقل ده آیه و بیست روایت نقل کردند. شما هم یک یه یا دو روایت در نقد مبانی فکری ایشان و ادعاهایی که کردند ارایه کنید. در نقد هم انصاف را باید رعایت کرد. شما تا به حالا چند تا از جزوات ایشان را با دقت خواندید؟!!!

 3. رضا گفت:

  یکی باید ادعاهای دروغین شما را بررسی کنه که این همه مطالب کذب را از کجا و با این دقت!!!! گردآوری کردید!!!!!!! انصاف خوب چیزیه.

 4. يه بنده خدا گفت:

  چه اطلاعات جامع و کاملی دارید! بنده خدا را در چند خط شستید گذاشتید کنار! راستی مگه چه چیزایی گفته؟ یکی از مطالبشو بیارید و نقد علمی کنید خب!

 5. محمود گفت:

  ایشان چند بار در جلسه عمومی گفته من با رهبر ملاقات داشتم و ایشان منو تایید کرده ،خودتونم میدانید این قضیه صحت داره
  ایشان ادعا کرده دلیل بر رد نیست تو صحنه های مختلفم اثبات کردند
  دو سال درمان بیماریهای مثل سرطان شاید دروغ باشه نه؟؟؟
  شایدم سحر کرده باشه؟؟؟
  اگر اینطوری که شما میگید باشه که نباید معارف به این عظیمی از یه دروغ گو مطرح بشه
  اگه واقعا صادق هستید ایشان ۱۲ جلسه در مورد امامت صحبت کرده بیایید این جلساتو مطرح کنید بعد قویترین کتب و نظریه های در مورد امامتم مطرح کنید اونوقت میبینید یا خوابید یا خودتان رو به خواب بدید

  • مدیر گفت:

   مستند تایید رهبری رو اراده کنید نه ادعای این آقا رو.از چندتا نکته غافل نشید. اولا ادعای بی دلیل نکنید ثانیا شفا پیدا کردن مریض خیلی جاها اتفاق میفته و به خودی خود دلیل بر حقانیت نیست ثالثا کسی میتونه بگه این حرفای ایشون رو تا حالا کسی نزده که مسلط به همه آراء باشه، رابعا کی گفته که هر کی حرف جدید زد لزوما خیلی آدم متفکریه خامسا ….

  • شیعه گفت:

   برادر عزیز شان و جایگاه ولایت اینقدر پایین نیست که ایشون رو باهاش مرتبط کنید
   خوب بابا یه تماس با دفتر حضرت آقا بگیرید ببینید اصلا همچین آدمی رو اسمش رو هم شنیدند چه بریه به اینکه خود حضرت آقا تایید کنه.
   اینقدر کور کورانه از این آقا پیروی نکنید.

 6. محمود گفت:

  اولا پس قبول دارید ایشان مریضا رو شفا می داده،خوب همینم تو سایتتون بنویسید
  ثانیا بیایید بحث معارفی بکنید اتهام زدن و یه تیکه از حرفو قیچی کردن که هنر نیست
  شما نظر ایشان رو در مورد بحث امامت
  ولایت
  حکمت
  حکم
  هدایت
  نبوت
  رسالت
  امارت
  ملک
  معرفت
  ….
  مطرح کنید
  بعد قویترین نظرو با استناد مطرح کنید بگید این نظر آقای فلانی از نظر ایشان بهتر است
  مطابق با آیات قرآن و احادیث

  • مدیر گفت:

   من قبول نکردم بلکه صرفا احتمالش رو پذیرفتم و گفتم که حتی اگر واقعا هم این اتفاق افتاده باشه به خودی خود دلیل بر حقانیت نیست.
   به نظر ما و با بررسی ادعاهای این شخص، مدعی دروغین بودنش روشنه و برای این موضوع هم نیاز نداریم بیایم همه مباحث این آدمی که خودش هم میگه جایی درس نخونده رو مطرح کنیم. جالبه که آدمی جایی درس نخونده و اینهمه نظریات بدیع و مبتکرانه داره!! لابد بهش الهام میشه یا شهود و مکاشفه داره؟!! شما که دنبال حقید برید نظرات دیگر رو ببینید و اشکالات این آقا رو هم با دقت بررسی کنید تا خدای نکرده در مسیر باطل حرکت نکنید.

 7. محمد علی گفت:

  تنها کاربرد این مطلبت دیدن یه عکس خیلی خوشگل از سرباز واقعی رهبر معظم انقلاب و امام عصر علی آقای یعقوبی میباشد
  واقعا نظراتتان رو که خوندم از اوج جهالت و تعصب تان اظهار تاسف شدید خودم را ابراز میکنم

  • مدیر گفت:

   تواضع به خرج ندید. سرباز کجا بود! ایشون بهره مند از نعمات خاصه حضرت حجت هستند در کنار خضر نبی، که البته مقام معظم رهبری هم یه مقدار محدودی و البته کمتر از جناب یعقوبی بهره منده! شأن آقای یعقوبی رو تنزل ندید. فکر کنم فقط روش نشد بگه که واسطه فیض بین حضرت حجت و مقام معظم رهبری منم!

   • ناشناس گفت:

    جناب مدیر؛ رجبعلی خیاط و حمال اصفهانی و … و …. رو چطور ندیده قبول میکنید؟؟ یا شاید هم معتقدید اطرافیان اونها هم در اشتباه بودن و گمراه!
    خداوند به هرکسی که بخواهد بی حساب روزی می دهد! نه این است؟!! تمامی جزوات ایشون با منابع دین اسلام تطابق داره. خداوند هیچ کس رو شرمنده امام زمان نکنه در روزی که هیچ جای جبرانی نیست!!!!!!

    • مدیر گفت:

     هم می برید و هم می دوزید؟! الان موضوع دیدن یا ندیدن و قبول کردن یا نکردن امثال شیخ رجبعلی چه ربطی به ادعاهای کذایی یعقوبی داره؟! من در مورد هیچ عالمی نمیتونم ادعا کنم که تمامی نظراتش همان اسلام واقعی است جالبه که شما اینجور ادعا می کنید. با این بیان سطح آگاهی خودتون رو عرضه میکنید

  • شیعه گفت:

   سرباز نگید ایشون اگه اصرار کنید رهبری رو قبول میکنن.

 8. محمّد امین گفت:

  مسلمانان بجز متمسّک شدن به قرآن و عترت اهل البیت رسول الله(علیهم السلام)دستآویز دیگری برای رستگاری و گمراه نشدن ندارند،…باید دید قرآن و چهارده معصوم محمّد و آل محمّد(علیهم السلام)درباره دین خدا چه فرمودند…و هر کسی جز قرآن و اهل البیت رسول الله(علیهم السلام)معیار کارش باشد و به خودش دعوت کند قطعاً گمراهگر و گمراه و بنده ی شیطان و هوای نفس خود است

 9. رضا گفت:

  قضاوت زود هنگام تهمت و نشراکاذیب بدون دلیل و مدرک مثبت از خدا باید ترسید که آبروی مومنشو از مکه هم بالاتر میدونه

 10. ناشناس گفت:

  برادر عزیز که فرمودید ایشان حق است بنده چند سوال مطرح میکنم
  اولا بنده با مریدان ایشان برخورد داشته ام هروقت سوالی از ایشان کرده ایم فورا به ما تهمت شیطان زده شد مثلا در رابطه با باز شدن باب دیده ها و بسته شدن آن باب از ایشان سوال کردیم که چطور مدعی چنین مطلبی هستید حال آنکه در طول تاریخ هیچگاه علمای بزرگ حتی امام خمینی (ره) هم چنین مطلبی را بیان نفرمودند.
  ثانیا شما می گوئید بنابر گفته های خود علی آقا ایشان مطالب را از معلم شهیدش میگیرد این ادعا با کدام دلیل و برهان ثابت شده .
  ثالثا ایشان در جلسه فرهنگسرای اشراق مدعی شده بودند که بعد از رحلت حضرت امام پیشنهاد ولایت به ایشان شده و قبول نکرده اند این را از کجا به ایشان پیشنهاد داده اند.
  مگر نه اینکه امام عصر (عج) به آن عالم فرمدند که شما کار خود را درست انجام دهید ما به ملاقات شما میآییم (ماجرای دیدار عالم با امام در دکان قفل سازی)
  عزیز دل اسلام دین صریح و شفافی است اسلام از ما اعتقاد قلبی و عملی و لسانی به اصول و عمل به فروع و اجتناب از محرمات را می خواهد در مرحله بعد اگر توانستیم مستحبات را انجام دهیم بهتر
  اسلام هیچگاه از ما نخواسته علم جفر و رمل و… کسب کنیم

  ایا بزرگانی چون مرشد چلویی و شیخ رجبعلی خیاط و … که با امام ارتباط داشتند بواسطه این معارف بوده یا به واسط عمل به دستورات دین با خلوص نیت
  بحث بعدی بحث ورود اجنه و شیاطین از عالم دخان به عالم ماده است که ایشان مطرح میکند.عزیز من اگر چنین باشد که دیگر نهی از منکر در رابطه با شیاطینی که از عالم دخان آمده اند معنا ندارد.
  یا در بحث زیارت ایشان معتقدند که انسان باید کنار امام باشد و در کنار امام خواندن زیارت لازم نیست در صورتی که زیارت جامعه کبیره از امام هادی(ع) نقل شده است و اگر لازم نبود که امام معصوم آنرا نقل نمی کرد
  نکته آخر شیوه های جذب ایشان بسیار شباهت به شیوه های جذب مسعود رجوی (سازمان منافقین) در ابتدای انقلاب و اکبر گودرزی عامل ترور شهید مطهری دارد آنها هم تفسیر به رای قرآن میکردند
  راستی میدانید چرا مقام معظم رهبری اینقدر تاکید دارند که جوانان تاریخ انقلاب و کتب شهید والامقام مطهری را مطالعه کنند . بعلت اینکه اگر جوانی اینکار را انجام دهد به راحتی در دام مدعیان گرفتار نمی شود.

  • ناشناس گفت:

   برادر من اینجوری که شما میگید نیست من خیلی این اقارو دوست دارم ایشان انسان کاملی هستند

   • شیعه گفت:

    برادر من مگه ایشون در رابطه با خبرگان نمیگه شورای ثقیفه در حالی که طبق قانون اساسی که شهید مظلوم بهشتی تدوین کردند وظیفه خبرگان تعین(با ضمه) رهبری است یعنی کسانی که اهل فن و خبره هستند تشخیص میدهند که چه کسی ویژگیهای ولی را دارد و به معردم معرفی میکنند خوب این عین منطق هست و چندین بار حضرت آقا خبرگان رو تایید کردند.هرچند ایشون معتقده که هر شب در عالم بالا شهید مظلوم بهشتی رو به خاطر تدوین قانون اساسی شلاق میزنند گستاخی رو میبینید ….
    موضوع بعدی اینه که ایشون سواد حوزوی که نداره و معلوم نیست از اوایل دهه هفتاد تا اواخر اون رو کجا بودن هرچند میگن دنبال امام زمان بودن ولی شاید پای مستر همفری و جریان سازی جدیدی مثل وهابیت درمیان باشه یا شاید هم مثل ابوبکر بغدادی کنار مدیترانه در حال تلمذ اصول فرقه سازی در محضر اساتید مثلث داوود بودند …..

   • شیعه گفت:

    میشه معنی انسان کامل رو توضیح بدی .
    آیا کسی که نمتونه همسر خودش رو حفظ کنه و طلاقش میده انسان کامله؟

   • شیعه گفت:

    نگید اینجورینیست برید مطالب ایشون رو بخونید و صوتهای ایشون رو البته اگر همش رو بهتون بدن گوش بدید بعد بگید اینطور نیست.
    اینقدر ساده نباشید

 11. شیعه گفت:

  دوستان عزیز علی آقای شما در دادگاه صالحه جمهوری اسلامی ممنوع السخنرانی شدند شما که میگوئید ایشان مورد تائید رهبری است چرا رهبری به قوه قضائیه دستور لغو حکم را نمی دهد این حکم در دادگاه بدوی و تجدید نظر تائید شده.
  لطف کنید اولا شان رهبری معظم انقلاب را با ارتباط دادن ایشان با چنین شیادانی پائین نیاورید.
  حضرت آقا مگر بیکار هستند که این آقا و امثال او را تائید کنند.

 12. ناشناس گفت:

  ایشان یک شیاد ماهر است وافراد ضعیف وساده دینی را به خود جذب کرد ودرنجف اباد خلی خسارت به این افراد ساده زد وبعد هم رفت ورهایشان کرد……………………..

  • سید فاضل گفت:

   اگرمیخوایم اقای علی یعقوبی رو رد کنیم قبلش باید کربلایی کاظم؛رجبعلی خیاط؛شیخ نخودکی و. . . . . . . . رو ردکنیم. تازه انقدر کردن توکلمون که هرکی ادعا کنه کذابه که باورمون شده توتاریخ این همه ادم ادعا ارتباط با ائمه داشتند چرا ازاونا با احترام یاد میکنیم بخدا اینادروغ نیست.ازکجامعلوم ان شاالله امام مهدی عج تشریف اوردن بفرمایند که علی اقا حق بود وبقیه باطل …………………… یه خورده کورکورانگی وتعصب روکنار بزاریم.

   • مدیر گفت:

    چرا باید اونا رو رد کنیم مگه اونا هم میگفتند تو ترکیه زلزله درست کردند؟!!

   • شیعه گفت:

    ببین بردار من وقتی یه کسی میخواد به تو سم بده یه لیوان پر از سم رو دستت نمیده
    یه غذای خوشمزه درست میکنه یه مقدار خیلی کم توش یم میریزه میده بخوری.
    شما مطالب انحرافی ایشونرو که آقای حجامی (خدا حفظش کنه )در آورده اینها همون سم تو غذای خوشمزس. گمراه نشی عزیزم.

  • ناشناس گفت:

   سلام یکی صادقانه صحبت کنه من خیلی این اقارودوست دارم

 13. محمد حسن گفت:

  سلام من چندسال پیش با یه سری جلسات اشنا شدم که منصوب به اقای یعقوبی بود وجزوات ایشون روخوندم ولی الان باصحبت های شما کلا به شک افتادم توروخدابهم کمک کنید خیلی سخته یعنی هرچی معارف که ایشون مطرح کرده نعوذابالله من دراوردیه.؟ به قول اون اقا نکنه نعوذبالله مثل مجاهدین خلق بشه؟ توروخدا تووضعیت خوبی نیستم کمکم کنید

  • مدیر گفت:

   سلام شما بالاخره محمدحسنی یا سیدهادی یا سید فاضل یا ناشناس؟؟!! با یه هویت کامنت بذارید بهتره..تگر براتون مهمه بیشتر تحقیق کنید و لازم نیست حتما تو این سایت دنبال جواب باشید

 14. سیدفاضل گفت:

  اقای مدیر توی یکی از پاسخ هاتون فرمودید که درمورد هیچ عالمی نمیتونید ادعاکنید که نظریاتش همان اسلام واقعی باشه .یعنی نظریات حضرت امام خمینی ره ؛شهید مطهری؛ جودی آملی و……امثالهم روهم درمورداسلامی بودنش ادعا نمیکنید ………حقیقتا رفقا من به شیعی بودن این سایت شک کردم شمارونمیدونم.

  • مدیر گفت:

   بله در مورد هیچ عالمی نمی توان ادعا کرد که ۱۰۰% نظراتش عین داقعیت باشه این حرف فهمش خیلی سخت نیست سعی کنید درست تصور کنید حتما تصدیقش می کنید. دلیل روشنش هم اختلافات جزیی است که همین عالمانی که است بردید بعضا با هم دارند. آنچه مهمه اینه که آدم بی مبنا حرف نزنه و برای حرفش دلیل داشته باشه. مثلا وقتی میگه من و حضرت خضر با هم چایی میخوریم براش دلیل داشته باشه نه اینکه سوار بر جهل و بی توجهی و … مردم بشه و فریبکاری کنه

 15. سیدفاضل گفت:

  اقای مدیر خوشا به انصافت چرا نظر هامو حذف کردی؟

 16. ناشناس گفت:

  سلام برادرا بشدت دچاردوگانگی شدم بنده ازاقای علی یعقوبی خیلی کرامات دیدم مثل شفادادن مریضا واخلاق بسیارخوب ومعارفی که بسیارناب وعالی هستند ولی الان باصحبت های شما بکلی ریختم به هم یعنی واقعا جناب اقای یعقوبی این چیزی که شما میگید هستند خواهش میکنم یکی صادقانه صحبت کنه

  • شیعه گفت:

   عزیزم این معارف زمانی قابل تاییده که توسط روات حدیث به فرموده امام عصر تایید بشه
   مطالب ایشون دو ویژگی داره
   اول جدیده
   دوم به انسان احساس غرور میده انسان فکر میکنه الآن از همه جلو افتاده
   مثلا ایشون میگن در هر زمان یکی از دو حالت پیروزی حق بر باطل و یا باطل بر حق اتفاق میافته که در زمان پیروزی باطل بر حق ما دوران ناراحتی و تعصیب رو داریم ودر این دوران زنهامون رو باید طلاق بدیم این مطلب با کجای معارف اسلام ناب مطابقت داره؟
   این مطلب به انسان توهم برتر بودن نسبت به دیگران رو میده ولا غیر….
   خداوند همه مارو هدایت کنه.

 17. k,dn گفت:

  شما در حدی نیستید که حتی شاگردهای ایشون رو نقد کنید

  • مدیر گفت:

   میشه بگید دقیقا باید در چه حدی باشیم؟! در ضمن شما حد ما رو از کجا میدونید؟!

  • شیعه گفت:

   شما در حدی بسه.
   #غرور عامل سقوط #برسیسای عابد

 18. شیعه گفت:

  دوستان عزیز میدونید علت سقوط شیاطن چی بود؟غرور
  شما که اهل معارف هستید میدونید مرتبه بعد از ریا چیه؟حجاب
  وای بر موقعی که اعمال انسان حجابش بشه اونوقت مثل برسیسای عابد سقوط میکنه.
  دوستان عزیز تفسیر قرآن نیاز به علم داره نه اینکه هرچی که آدم از آیات قرآن خوند و فهمید رو بگه تفسیرشه.ایشون بدون علم رجال و درایه چطور تفسیر میکنه.

 19. شیعه گفت:

  این آقا یکجا به خبرگان حمله میکنه یکجای دیگه میگه اگه اصرار کنید رهبرتون میشم یکجای دیگه میگه که بعد از حضرت آقا دیگه کسی ولایت نداره و عالم دچار فتنه میشه تا ظهور محقق بشه یه دفعه نمیگه که بابا کیسه برا خودش دوخته که (خدا به حضرت آقا طول عمر بده و انشاءالله خود ایشون پرچم رو تحویل امام عصر میدن )اگه خدای نکرده برا آقا اتفاقی بیفته کی میخواد تشخیص بده ولایت بر عهده چه شخصیه؟

 20. شیعه گفت:

  دوستان مراقب باشید سرویس امنیتی خبیث انگلیس سالهاست فرقه های مختلف رو در بین مسلمین ایجاد میکنه
  وهابیت
  بهتییت
  بابیت
  حجتیه
  کاظمینی بروجردی
  صادق شیرازی
  علی یعقوبی
  صرخی
  یمانی عراق
  و……

 21. شیعه گفت:

  دوستان در این یک ساله اخیر عده ای از مریدهای ایصون بطور سازمان یافته دستور جذب تشکیلاتی دارند که آدم رو یاد سال ۵۰ و دستور جذب گسترده مجاهدین خلق از بین نوجوانهای زیر بیست و دو سال میاندازه.

 22. شیعه گفت:

  روزی شخصی شایعه کرد که همسایه روبرویی آش میده
  یک ساعت بعد مردم اون شخص رو کاسه بدست جلو درب خانه همسایه دیدن
  بهش گفتن چه خبره گفت اینجا آش میدن.
  ادعه کردن که کاری نداره مثلا من الآن ادعا میکنم که عالمی به نام عالم نور وجود داره شما استدلال کن که اینطوری نیست.
  یا میگم من دیشب با اهل و عیال با حضرت عیسی شام خوردیم شما استدلال بیار که دروغه.
  یا مثلا من سرماخوردگی بچه همسایمون رو شفا دادم حالا بگو غلطه.
  یا اینکه جبرئیل آیات تکمیلی قرآن رو بر من نازل کرده حالا بگو امکان نداره.
  عزیزم خودت رو به خواب نزن……

 23. منصف باشیم گفت:

  چقدر زشت است به خودی ضربه زدن و دوست را دشمن گرفتن!! ایشون صحبتهاشون کاملا با منابع دین اسلام سازگار هست با قرآن و روایات و عقل و فطرت بشری سازگار هست؛ خیلی رفتار غیر اخلاقی در نقد هست که قسمتهای مدنظر خود رو از ان همه متن بیاورند و مطابق میل خودشون گلچین کنند! حتی با قرآن هم اینطور برخورد بشه کفرآمیز میشه! مثلا من میگم تو قران اومده: لا تقرووا الصلاه بقیه اش رو هم نمی گم! یا می گم ویل للمصلین بقیه اش رو هم نمیگم! چون در دلم مریضی هست!! مگر افرادی رو تا به حال فردی را با توانهای مشابه ندیدیم باید انکار کنیم؟! مگر از حمال اصفهانی و رجبعلی خیاط و معارف زیبای آقای دولابی نشنیدیم ؛ مراقب باشیم همین اظهارنظرهای غیرمنصفانه و تهمتها فردای ظهور پیش امام زمان شرمندمون نکنه! خیلی از افراد اشنا با معارف ایشون تحصیلگردگان رشته های الهیاتی در بهترین دانشگاه های کشور هستند و در حوزه ها! چرا خودتون را از همه بالاتر و عاقل تر فرض میکنید این تکبر نیست! فوق کل ذی علم علیم !
  کتاب جناب آقای حجامی که به اصطلاح نقد سخنان ایشون بود از جانب یک وبلاگی کامل و منطبق با منابع دین اسلام پاسخ داده شد و علیرغم دعوت این وبلاگ به پاسخ گویی ز جانب آقای حجامی، ایشون هیچ پاسخس ندادند؛ ضمنا یه مدت کوتاهی هم نگذشت که وبلاگ هک شد! من خواننده آن بودم. بله کاملا قرآنی و روایی پاسخ داده شده بود اما هک شد! انصاف! انصاف!

  • مدیر گفت:

   ببین دوست عزیز اگر تقطیع به نحوی باشه که اصل مطلب منتقل نشود حرف شما درسته ولی اگر این اتفاق نیفته نه تنها اشکالی نداره بلکه گریزی از اون نیست. شما بفرمایید نسبت به ادعاهایی که آقای یعقوبی کرده چه توجیهی دارید؟ میپذیرید؟ رد میکنید؟ تکمله ای دارید؟ تبصره ای دارید؟ هرچه که نسبت به روشنگری در مورد ادعاهای ایشون میتونید بگید رو بفرمایید. فعلا بحث ما در مورد برخی ادعاهاست نه تمامی اظهار نظرها

 24. سلام ………..اقایی که به اسم شیعه مطلب میزارید حرفاتون خیلی شبیه اطلاعاتی هاست از خیلی چیزا خبر دارید اگر کاره ای هستید بگید رو حرفاتون بیشتر حساب باز کنیم

 25. ناشناس گفت:

  عزیزم نیاز نیست عضو یک سازمان اطلاعاتی باشی بلکه به فرموده امام(ره)همه مردم باید یک عنصر اطلاعاتی باشند یعنی باید خط فکری افراد را با مطالعه تاریخ و سوابق و گفته های ایشان پیدا کرد
  این یعنی بصیرت.

 26. شیعه گفت:

  دوست منصف
  خوبه در کنار علومی که خوندی یه مقدار هم تاریخ گروهک فرقان و تفسیر به رای قرآن در آنجا توسط گودرزی رو که اخراجی حوزه آقای مجتهدی بوده مطالعه کنی .
  عزیزم هرکسی که حوزه رفت و یا الاهیات خوند که مفسر و مجتهد نیست.از مجتهدین و مفیرین قرآن چه کسی تا به حال این مطالب رو تائید کرده؟
  آره عزیزم من هم قرآن رو باز میکنم و از معنی اون به نفع خودم تفسیر میکنم میشم مفسر؟

 27. سلام علیکم من یه سوال دارم شما قضیه اینکه استاد علی یعقوبی همسرشون رو نتونستند نگه دارند از مطالعه تاریخ گروهک فرقان فهمیدید واقعا که ادمای (وووو) هستی

 28. اقای مدیر مگه نگفتی که مطالب بیشتری درباره انحراف اقای یعقوبی میخوای بزاری پس چی شد؟

 29. طلبه گفت:

  سلام آقای مدیر
  انشا اله که خداوند روز به روز به موفقیتهای شما بیفزاید
  در مطالبتون نوشتیه اید که این آقا از دانشگاه اخراج شدند در حالی که آقای جواد اسحاقیان از محققین مهدویت در کتاب اشباح انحراف نوشته اند که ایشان رها کرده اند
  لطفا مستندا اعلام کنید که حرف شما درست است یا آقای اسحاقیان؟
  لطفا حضرتعالی میزان تحصیلات خودتان را بیان کنید؟

  • مدیر گفت:

   سلام ممنون از لطف شما
   آقای اسحاقیان تو کتاب پیچک انحراف ص ۱۴۹ اینجور گفتند که ایشون اخراج شده
   این موضوع حاشیه ایه و ذهنتون رو خیلی درگیرش نکنید

 30. HS گفت:

  از مطالب آقای یعقوبی :
  حضرت آدم (ع) کلمـــــات به ایشان القا شد و توبه به ایشان داده شد (فَتَاب عَلَیْهِ) .
  حضرت ابراهیم (ع) به کلمات مبتلا شد و سپس کلمات بر ایشان تام شد و سپس بر انسان ها امام شد
  حضرت موسی (ع) کلیــــــم شد البته نه به واسطه صحبت با خدا چون همه ی پیامبران با خدا صحبت کردند علی الخصوص پیامبرعظیم الشان ما.
  حضرت عیسی (ع) هم که خدا ایشان را کلمــــه معرفی میکند . یَا مَرْیَمُ إِنَّ اللَّهَ یُبَشِّرُکِ بِکَلِمَهٍ مِنْهُ اسْمُهُ الْمَسِیحُ عِیسَى ابْنُ مَرْیَمَ کسی میتواند این مطالب را توضیح دهد ؟ یعنی پیامبران نامبرده شده ارتباطشان با عیسی که کلمه معرفی شدند چیست؟

  • مدیر گفت:

   این حرفای قشنگ رو فقط آقای یعقوبی از خزینه علم الهی میتونه بزنه و بس!!!

 31. ستوده فرکوشی گفت:

  مکاشفات غیر معصوم حتی مرحوم شیخ رجبعلی خیاط حجیت نداره مگر این که مطابق با کتاب و سنت یا عقل قطعی باشه
  ادعای ارتباط مستمر با امام عصر قبل از ظهور سفیانی از کسی پذیرفته نیست

 32. فرید گفت:

  سلام عزیزان بهتر نیست از خود اقا بپرسیم که اینقدر دعوا نکنیم، یه چیز دیگه ، مرد میخواد که از جواب تبعیت کنه .
  اقای مدیر ،شما که ماشاله مدیری ،شما زحمت پرسیدنشو بکش.
  همتونودوس دارم.

 33. فرید گفت:

  سلام عزیزان دل
  یه نکته رواگه خواستین بهش دقت کنین!
  دیدار اقا با دستاندرکاران فیلم ملک سلیمان رو یه مروری بکنین مفصل تو نت هستش ، شاید برای ذهن های بیدار راهگشا باشه در ضمن من یه پیشنهاد به مدیر محترم دارم واون اینه که اگه شما اجازه بدین گهگاه بخشی از جزوات رو براتون روی لاگ بفرستم «فقط جهت روشن شدن دل وذهنمون»

  من نمیگویم سمندر باش یا پروانه باش
  گر به فکر سوختن افتادهای جانانه باش.

  عزیز دل برادر

  • مدیر گفت:

   علیک السلام شما لطف کنید اشکالات وارده رو جواب بدید به فیلم ملک سلیمان هم به وقتش خواهیم پرداخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.