راهکار دشمن در تضعیف ایمان و باروهای دینی

بخشی از اقدامات دشمنان اسلام و جمهوری اسلامی که با:
✔️مطالعه
✔️تدبیر
✔️پیش بینی                        انجام شده و در حال انجام است.
??اهداف:
۱⃣ایجاد تردید در مقدسات و حقایق دینی و بینات اسلامی و انکار آن
۲⃣کم کردن ایمان مردم به ویژه نسل جوان، به اسلام و مقدسات اسلامی
????
✅عوامل اجرایی
?دشمنان بیرونی
?مزدوران داخلی
?نوکران بی جیره و مواجب داخلی
➰➰➰➰
✅برخی اقدامات دشمنان بیرونی:
⛔️ماجرای سلمان رشدی
⛔️فیلمهای ضد اسلام هالیوودی
⛔️کاریکاتورهای (ضد اسلامی)
⛔️قرآن سوزی
و…..

✅برخی اقدامات مزدوران و نوکران داخلی
⛔️اشاعه بی بند و باری و اباحی گری
⛔️ترویج عرفانهای کاذب
⛔️ترویج بهائیت
⛔️ترویج شبکه کلیساهای خانگی

راهکار دشمن در تضعیف ایمان و باروهای دینی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۹ پاسخ

 1. ناشناس گفت:

  آیا ایمان تضعیف شده؟

 2. ناشناس گفت:

  مدیر نمیدانم سلام کنم بهت یا نه! نمی دانم عرض احترام داشته باشم بهت یانه!
  ولی به رسم ادب ( برای خودم) سلام!
  اگر چند مشکل کوچک وغیر قابل هضم درمجموعه گفتارها و اقذامات وزحمات شیخ وجود داشت. با یک برنامه ریزی از قبل پیش بینی شده (احیانا) تخریب او را شروع کردید! میدانم که سخنرانی های شیخ را گوش کرده ای که اگر غیر از این باشد حرفی نماند واما با همان پیشفرض اول : …
  ولش کن توضیح نمیدهم که اگر قراربود …..
  شاید از خوبی و پاک سرشتی خودم باشد که ۹۵ درصد کارهایت را نمیفهمم! مثال بزنم متوجه شوی:
  من میدانم زندگی پس از مرگ وجود دارد؛ میدانم هدف از خلقت بندگی خداست؛ میدانم احکام و اصولی را خدا در کتابش برای این مقصود در اختیار انسانها گذاشته؛ گفته زنا نکنید گفته مال مردم را نخورید گفته دروغ نگویید گفته شراب نخوریدو … که خیلی هایش(همه اش) به نفع خودمان است یا شاید هم تعبدی است. من خالم تو مخلوقی بگو چشم!!
  اگر نکنی تورا عذاب می کنم. با این تفاسیر من کسی را که دروغ می گوید تهمت میزند شراب میخورد زنا می کند(اگرهم کرد توبه نمی کند) را درک نمیتوانم بکنم!
  ۹۵ درصد کارهایت را درک نمی کنم!
  واما آن ۵ درصد شاید کمتر!!
  دین به کنار!! انصاف چه حکم می کند؟
  تطبیق مسئله چه حکم می کند؟
  دوراندیشی چه حکم می کند؟
  و….. چه حکم میکند؟
  میخواهم توضیح بدهم. باز بر می گردم به اول بحث! ولش کن!! قضیه همان درک نکردنه میشود؟
  کودک که بودم سوالاتی در ذهنم داشتم. درمنزلمان یک مطرب زن از ویدئو داشت آواز میخواند به مادرم گفتم. مادر چرا این زن بیحجاب است مگر مسلمان نیست مگر به خدا اعتقاد ندارد؟ میگفت چرا هست. گفتم پس چرا اینطوری است؟
  نمیتوانم درک کنم!
  راستی مدیر سخنانی ابراز کرده ام در مدتی خاص!که بعدا در سخنان رهبر انقلاب آنها را میبینم!!
  سخنان ۱۹ دی رهبر راگوش کرده ای؟
  یا یک تله پاتی موجود است! یا ایشان موافق این صحبت هاست و مخالف شماست!
  نمیدانم اگر مخالف است چرا کاری نمیکند! شاید زوررش به شما نمیرسد!! کمااینکه خیلی ها به ایشان گوش نمی دهند!
  تسلیت بابت فوت” حجت الاسلام و المسلمین”هاشمی رفسنجانی که هوش وافرو صمیمیت کم نظیر او”در آن سالها” تکیه گاه مطمئنی برای رهبر انقلاب بود!

 3. حسن(کیارش) گفت:

  مدیری مدیر ونعم المدیر!
  مدیر خاطرات زیادی از روزهای غم وشادی خودم رو توی سایتت داشتم! ما که نفهمیدیم کی هستی! خودتم که معرفی نکردی! بالاخره میبایست تصورت می کردیم!
  بعضی از پیام هامون رو نذاشتی و بعضیاشون رو گذاشتی. خیلی ممنون!

 4. حسن(کیارش) گفت:

  مدیر مادرم و خواهرم گیردادن میگن بیا برنامه استیج(stage) شبکه من وتو روببین از خط شیخ و آخوند و اسلام بیا بیرون!!
  تیکه میندازن شیختونم که اسلام اسلام میکرد و میگفت موسیقی حرامه! گرفتنش!!
  خوب چی بگم بهشون!؟
  بعضی وقتا میگم اینهایی که تو خط دین نیستن آدم ترن!!! نه حسودترن! نه بی انصاف ترن!! نه همه چیزرو واسه خودشون میخوان! نه انحصارطلبن!! نه میگن هرچی من میگم!! مهربون ترن!! وخیلی چیزای دیگه!!
  واقعا چرا باشیخ اینجوری برخورد شد؟!

  مدیر دربرخورد با شیخ ۳ گروه وجود دارن! {یک گروه }آدم های مخ تعطیل و زبون نفهم مثل من و امثال من هستند! که توی هیئت بودیم.
  { یک گروه }هم مخالفین و کسانی که با هنرنمایی شما از اسلام ناب (منظورم پخش کلیپها است) گفتن شیخ منحرف شده رفتن پی کارشون که اونها هم توی هیئت بودن! خدارو شکر همشونم که دیدم میگن شیخ باعث هدایت ما شده و چیزی بدی برای ما نداشته فقط دیگه این آخرا منحرف شد که ماهم حق نشناس نیستیم! دستش درد نکنه ولی خوب ما دیگه هیئت نمیریم! این دوتا گروه خوب اهل هیئت بودن و…
  {گروه سوم}هم افرادی که تو هیئت نبودن و اساسا تاثیرخاصی برای اونها هیئت نداشته! شاید چندلحظه خندیدن با این کلیپ ها شاید گفتن چه آدم های کلاهبرداری پیدا میشن و ….
  اینها هم که اصلا گذرا به شیخ فکرکردن و دیگه فراموش کردن دارن زندگیشونو میکنن!!
  خوب میمونه مخ تعطیل ها و متوهم ها و زبون نفهم هایی مثل من! خوب ما هم که خودت میدونی آدم بشو نیستیم! خوب شما هم از هدایت ما قطع امید کردین! ولمون کنید بزارید به حال خودمون باشیم!
  شیخ رو آزاد کنید ؛ شرایط رو هم که ما دیگه درک کردیم! صدامون در نمیاد. شیخ هم همینطور فهمیده صحبت های انحرافی نداشته باشه! چندتا حدیث و آیه میخونه ما هم میریم هیئت تموم میشه میایم خونه! تموم همه راضی.
  واسه شما هم خوبه! متهم به جمع کردن سفره اهل بیت و قرآن نمیشید! ازهمون{ گروه سوم} هم عده ای میگفتن چرا دزدها و بیحجاب ها و فاحشه ها و … رو جمع نمیکنن؟ دیگه راحت میشید؛ میگید بهشون بیا شیخ رو آزاد کردیم! دیگه به بیحجاب ها و دزدها و … گیر ندید! که ما جمعشون کنیم!
  منم از تیکه های خانواده راحت میشم میگم ببینید دم از اسلام بزنی زندان نمیمونی !!
  در مملکت اسلامی میشه اسلام رو گفت!!
  چطوره؟

 5. حسن(کیارش) گفت:

  من زنده ام به عشق تو یا صاحب الزمان!!
  ان شاالله ظهور نزدیک باشد و پرچم برفراشته اسلام در این انقلاب اسلامی ایران به انقلاب جهانی حضرت ولیعصر(روحی لتراب مقدمه فدا) متصل گردد. وپرچم را سیدخراسانی ما که ان شاالله تا ظهور زنده و پاینده خواهند بود به دست حضرت عشق بسپارند؛
  با وام گرفتن از پیام رهبر معظم انقلاب خطاب به انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا؛ که فرمودند:
  حجّت بر شما تمام است. انتظار از شما عزیزان کاری بیش از خودسازی علمی و دینی و اخلاقی است؛ انتظار آن است که بر محیط پیرامونی خود اثر گذارید و بر رهروان راه خدا با گفتار و عمل خود بیفزائید. در نبرد نامتقارن جبهه‌ی کفر و استکبار با پرچم برافراشته‌ی اسلام ناب، این وظیفه‌ی همه‌ی ما است. هرکدام باید چشمه‌ی بابرکتی از معرفت درست اسلامی و صراط مستقیم الهی باشیم.
  مدیر بیا وفصل الخطاب بین ما این گفته معظم له باشد. این حقیر بیصبرانه و عاشقانه و بال و پر زنانه منتظر دیدار نفسم زندگی ام دارو ندارم هستم. چه خوب است عمل به سخنی که ان شاالله مشترک میان ماست؛ هرکدام به هرنحوی چشمه بابرکت ومعرفت اسلامی باشیم.بسیج؛ اتحادیه های اسلامی ؛ مسجدی؛ هیئتی و هر طریق دیگری… به رهروان راه خدا با گفتار وعمل خود بیفزاییم.
  با خلوص دل گفتم. هرشخصی که هستی! بدان تو مرا خصم نپندار! تومرا دوست بپندار!
  دوستت دارم مدیر!

 6. حسن(کیارش) گفت:

  واقعا هرکاری بگم انجام میدی؟ کارهای زیادی میتونی برام انجام بدی مدیرجونم!!
  بگم مثلا چی کار میتونی برام بکنی؟

 7. حسن(کیارش) گفت:

  شما نمیخواهید خودتان را معرفی کنید مدیر؟ نظرات من را نمی گذاری سپس به آن خاطر من نظرمی دهم با این پیشفرض که دوباره آن را نمی گذاری! ولی اتفاقا همان ها را می گذاری!. نظر را که حذف می کنی! بعد میایید از شیخ ایراد می گیرید؟ این الان دقیقا همان کارهایی است که اتهامش را به شیخ می زدید؟ آیا شما عقل کل هستید؟ این فضای سانسور وعدم آزادی بیان احساس ظلم و زور و اختناق به انسان می دهد! هر کاری دوست داری می کنی! شما آزادی! ولی من بخواهم سایت بزنم فیلتر میشود؟ ازکجا معلوم شما درست میگویید وحق با شماست؟شما که هستید؟ دقیقاهمان سوالاتی که از شیخ می پرسیدید؟ پاسخ روشن است چون قدرت دارید! شما که سایت زده اید اساسا چه کسی هستید؟ این حق من است بدانم! حقانیت شما نشات گرفته از کجا و چه کسی است؟ واقعا سوال مهمی است برای من!
  آیا وابسته به حکومت هستید؟
  آیا وابسته به دولت هستید؟
  آیا….
  پاسخ به سوال خیلی مهم است؟ و درنوع واکنش من موثر است. میخواهم تکلیف خودم را بدانم؟!؟!
  به هرحال به احتمال زیاد وابستگی به جایی دارید!
  درخواست فیلتر سایت شما را هم کردم. چیزی رخ نداد! شاید بروم دادگاه شکایت کنم!!! خخخ!!! چه حقوقی!!! پاسخ شکایت میتواند این باشد! قانون منم!! زور. ظلم. قدرت!. به چه عنوان کلیپ خصوصی مردم را پخش کردید؟ آیا از مصونیت ظالمانه برخوردارید؟ الان شما مجرم نیستید؟صحبت زیاد دارم! اما….
  اگر وابسته به حکومت باشید که ان شاالله این گونه نباشد؛ فاتحه را بایدخواند.کم کم به حرف عده ای دارم میرسم! اگر وابسته به دولت باشید؛ که آن هم عذر بدتر از گناه برای حکومت است!
  چرا شیخ را تخریب کردید؟ چندین چرا دارم!!! اما طرح آنها مضحکانه است؟ مثل این میماند یک شخص بزرگسال بزند در گوش یک بچه سه ساله؛ بعد بچه بپرسد چرا میزنی؟ میتوانستی فلان کنی بهمان کنی؛ بزرگسال بگوید چون زور دارم قلدرم دوست دارم!!! بعد بچه بیاید استدلال کند که چرا و چرا…. بابا میگه قلدرم زور دارم دیگه چرا نداره!!!حالا هی بگو چرا….
  من که به شخصه حلال نمی کنم. فردای قیامت یقه همه شما را میگیرم. حق معنوی بالاتر از مادی است! اگر اموالم را دزدیده بودید حلالتان می کردم! یکسال است شیخ را ندیدم. چه معنویت ها که از دست دادم و شما (شما؟؟؟؟!) باعث آن بودید؛آیات قرآن؛ احادیث؛ حالاتی که در هیئت به من دست میداد. یا الله ها. یاابن الحسن ها… گریه ها و نورانیتی که بیشتر میتوانستم کسب کنم؛ آمین های دست جمعی. تفکراتی که میتوانستم روی آیات و روایاتی که شیخ میخواند بکنم و معرفت و شناخت بیشتری کسب کنم. توبه ها. ذکرخدا .جلسات آخر شخصی در هیئت بود تازه آمده بود شاید جلسه دومش بود با او صحبت کردم میگفت زندگی اش در حال تغییر است خدا را پیدا کرده… نمیدانم وضعش الان چگونه است اگر سبب قطع هدایتش شده باشید آیا شما را خواهد بخشید؟.وخیلی خیلی چیزهای دیگر… یقه ات را می گیرم؛آن دنیا. الان که دیگر کارتان را کرده اید منتظر چه هستید؟ چرا سایت را جمع نمی کنی؟ حقیقتا از شما باید هراس داشت؛ یعنی ممکن است برنامه دیگری در ذخیره دان خود داشته باشید؟بعید نیست!
  حداقل کاری که … خیلی حرف دارم؛ اما ولش کن…!!

  • مدیر گفت:

   پاسخ همه سوالتتون رو میتونید با دقت در حرفهای انحرافی شیخ و نوه اش به دست بیاری البته اگر دنبال حقیقت هستی و شیخ رو معصوم پانزدهم ندونی! اگر هم او رو در حد ائمه میدونی و … که خدا هدایتتون کنه

   • حسن(کیارش) گفت:

    والا ما اصلا معصوم ۱۵ رو ندیده بودیم!! شما پخش کردید به ما نشون دادید!!
    لذت بخش بود!!؟
    من که نشنیده بودم همچین چیزی قبلش از کسی. خوب چرا پخش کردی؟ چون میخواستی….
    چرا میلیونها دقیقه سخنرانی هدایتگر شیخ را پخش نکردی؟ چون….
    این موارد را بولد کردن ناشی از چیست؟
    شیخ خاک پای ائمه هم نیست! ائمه اطهار قبل از خلقت همه انسانها خلق شدندو شیعیان مولا رو به ایشان نشان دادند… ولی همین ائمه که سنگشون رو به سینه میزنید خودشونوگاهی وقتها با مردم قیاس می کردند(ماصبوریم…. یا انا بشرمثلها..[کم].)گاهی وقتها قیاس نمی کردند(لا یقاس احد…) !
    مقایسه شخصی با مولا علی شرک است! اما در جای دیگر اگر شرایطی رخ دهد میشوی سه تای مولا!
    زیبایی شیعه به همین ها است. جمع بین این ضدین رو میگن دین فهمی!

    • مدیر گفت:

     خب میرفتی جلو تا بشنوی..شیخ که تو پستوی خونش اینو نگفت تو جمع گفت ولی زمان دستبوسی و پابوسی…پخش کردیم که امثال شما بفهمید که با کی طرفید و آیه و حدیثی رو که واقعا دنبالشید از بدهان چه موجود متکبر و متوهمی دارید میشنوید..حالا اصراری نداریم که قبول کنید چنانکه تو طول تاریخ خیلیا حق رو قبول نکردند

     • کیارش گفت:

      نمیرفتم جلو چون دور وبری هاش یه جوری نگاه میکردن ! چون فکر میکردم نسبت به دور وبری هاش چقدر پایینم! یه بار اتفاقا این فکر رو کردم جلوش سرمنبرگفت نه از خیلی ها بهتری!نفهمیدم منظورشو ولی الان فهمیدم!!
      حق بر جسم یکی ازحقوق بنیادین وغیر قابل سلب (ازاکثر دیدگاه ها) هست. یکی از مصادیقش همین جاست. شیخ نمیخواسته این صحبت عمومی پخش بشه. واز پخش اون هم ابراز ناراحتی کرد. هرکس مالک تمامیت جسمانی وحقوق معنوی وفکری خودش هست.چه عکسبرداری و فیلمبرداری از کسی وچه پخش اون بدون اجازه و موافقت صاحب حق جرم محسوب میشه.
      نمیخوام زیادبشکافمش ..بگذریم!
      راستی بعد ازمنبر وقبل از دستبوسی و پابوسی؛ زمانی که شیخ حالش بهتر بود؛یه منبر دیگه هم میرفت؛ موقع چایی خوردن؛ یه چیزهای انحرافی هم اون موقع میگفت که اگه بگم.قاطی میکنی! فیلم اونا هم پخش میشد دیگه چی میشد؟؟
      مدیر من عاشق تکبر شیخ هستم. همین تکبرش دیوونه ام کرده! توهم هم که قبلا متذکر شدم. التفات داری که…
      خوب حالا از نقطه نظر شما…پخش کردید که بفهمیم با کی طرفیم…خوب فهمیدیم؛ مرسی … حالا دیگه هنگام خداحافظیه! حالا هم که دیگه اصراری ندارید پس چه بهتر… ایضا موقع خداحافظیه! ببوس بزاکنار!!

 8. حسن(کیارش) گفت:

  میتوانی بروی در بخش سایر مدعیان چند نظر بگذاری!! به نظرهردومان درباره شیخ به اندازه کافی صحبت شده!

 9. ناشناس.کیارش.امیدوار. گفت:

  خداحافظ.
  ما که از خط آمدیم بیرون! هرچه بیشتر توی خط باشیم. به نفع شما تمام میشود!!
  گناهش هم گردن خودتان!!

 10. سرباز مقام عظمای ولایت گفت:

  اعتقاد دارید ارزش های حاکم بر مردم و به خصوص جوانان با ارزش های حاکم بر حکومت در عمده موارد متضاد است؟ اگر معتقد نیستید که هیچ ولی اگر معتقدید، به من بگو پس چه (غلطی)کرده و می کنید؟ شیخ بدون داشتن وظیفه و پست سازمانی ،که داشت همین کار را به جای شما می کرد!جای بسی تعجب و حقیقتا انزجار برایم وجود دارد!! خب شیخ علی اکبر هم در راستای ارزش های مورد نظر حکومت عمل می کرد… غیر از این است؟ بارها گوشزد کرد که انقلاب برای چه بوده؟ درسخنرانی که به تازگی از او گوش کردم می گفت اول انقلاب همه این ها حرام بود پس چرا الان حلال شد؟…
  خب این به نفع خود حکومت است دیگر، میگوید جوان ها رو درست بار بیار که فردا یقه خودت را میگیرد… خب این را دلسوزی برداشت می کنید، یا کنایه و عناد؟
  الان بنده حداقل خودم را پا منبری شیخ می دانم(شاگرد ایشان هم نیستم چرا که خودم از خود خبر دارم) حداقل از لحاظ خط فکری در همگونی با حکومت اسلامی هستم… و شیخ باعث این مسئله بوده… خودم و دوستانم اگر باشیخ آشنا نمیشدیم،مطمئن باشید ارزش های دیگری همچون خیلی از جوانان دیگر برما تحکم می کرد…
  به لطف خدا و اولیا مملکت حفظ است و مردم حب ذاتی اهل بیت و خداگونگی را در دل دارند اما تربیت نشده اند… مسئول این بی تربیتی کیست؟ از روی هوا حرف نمی زنم . دور و اطراف خودم را از چند سال پیش تاکنون مورد مداقه قرار دادم…که می گویم.خود بنده هم از همان بی تربیت ها بودم. اماشاید اگر عمل هم ندارم ولی اعتقاد دارم…
  بابا به خدا مطرب ها و هنرپیشه ها دوست اسلام نیستند. شیخ دوست اسلام هست…
  تا دیر نشده توبه کنید و از شیخ حلالیت بطلبید… شاید شما را ببخشد… ولی آیا خدا می بخشد؟
  از سر مهربانی و دل نرمی آمدم پیام گذاشتم… خواه پندگیر و خواه ملال!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.