درمانگری به سبک عرفان حلقه

?در کلیپ زیر نمونه هایی از اقدامات درمانگرانه #محمد_علی_طاهری را مشاهده می کنید. وی در دوره هایی تحت عنوان #تشعشع_دفاعی اقدام به خارج کردن ارواح و جنیان?? از کالبد بیماران می کرد.
✅ متاسفانه پس از دستگیری وی نیز این روند توسط مسترهای (مربی) این جریان به صورت غیرقانونی ادامه دارد و افراد متعددی را با آسیبهای روحی و روانی و حتی جسمی مواجه نموده است. از جمله آسیب دیده گان، دختری به نام مهسا است که در پستهای قبلی معرفی شد.
??ذکر این نکته نیز ضروری است که مسترهای #عرفان_حلقه پس از دستگیری رهبر فرقه در بسیاری موارد کلاسهای خود را پوشش هایی چون: طب مکمل، کلاسهای عرفان و قرآن و …?? برگزار می کنند و این پوشش نیازمند آگاهی افراد جامعه است تا فریب این جریان را نخورند.

درمانگری به سبک عرفان حلقه

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۵ پاسخ

  1. سعید گفت:

    سلام. در مورد طاهری اشتباه میکنید. ایشون واقعا جنها رو خارج میکنند. بهتری در مورد اقای عبدالرئوف بن حلیمه در یوتوب جستجو کنید تا بفهمید در سراسر جهان این کار صورت میگیره. من اطلاعات خوبی در مورد اجنه دارم. در یوتوب جستجو کنید حتما.

  2. محمّد امین گفت:

    جناب سعید؛ کسی که به خداوند متعال و پیامبران او و ائمه هدی(علیهم السلام)اهانت کند و تهمت بزند که تناقض در قرآن است؛و ابلیس خبیث را تقدیس کند قطعاً شیطان پرست است گرچه با همدستی شیاطین جن ادّعای خروج جن را بکند

  3. ناشناس گفت:

    تا کی دروغ مینویسید خدا ببخشه شمارو که بخاطر دوزار بیشتر دروغ میبافین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.