یا علی اکبری!

✅یکی از پوشش های مدعیان دروغین معنویت برای جذب مردم، موضوع درمان و شفادهی است.
???
☄نمونه ای از این مدعیان، فردی است به نام #محمد_علی_اکبری که از روش #انرژی_درمانی استفاده می کند. وی مدعی است که از طرف خداوند مورد عنایت قرار گرفته و می تواند  از تمرکز انرژی هایی که از دستش ساطع می شود، بیماران مختلف را شفا دهد.
?علی اکبری با استفاده از این قابلیت، انحرافاتی را در میان برخی اقشار جامعه ایجاد نمود. این فرد که از لحاظ مبانی اعتقادی و تقیّد به شریعت اسلامی، دچار سستی های فراوانی بود، پس از مدتی با سوء استفاده از مشکل بیمارانی که به وی مراجعه می نمودند، ادعاهای واهی را مطرح نمود.
?در مواردی بیماران حاضر در جلسات #انرژی_درمانی، نام وی را به عنوان ذکری مشکل گشا تکرار می نمودند که می توانید نمونه آن را در کلیپ زیر مشاهده نمایید.???

دانلود کلیپ

?#انرژی_درمانی یکی از شاخه‌های طب مکمل بوده که مرکز ملی پزشکی مکمل و جایگزین ایالات متحده آمریکا نیز آن را به رسمیت شناخته است.
?روش‌های گوناگون انرژی‌درمانی در فلسفه، رویکرد و ریشه هایشان تفاوت‌های زیادی با هم دارند. مبحث مشترک میان همه روش های انرژی درمانی این است که در اطراف بدن هر انسانی یک میدان انرژی وجود دارد که به آن هاله انرژی گفته می شود. انرژی درمانگر با اصلاح عیوب هاله انرژی درمان جو، وی را درمان می نماید.
?ذکر این نکته ضروری است که ادعاهای مطرح شده در انرژی درمانی از نگاه علم امروز، نه به طور کامل تأیید و نه رد شده است و می توان آن را در حد یک احتمال پذیرفت.
✅✅✅
?البته در صورت وجود چنین قابلیتی در یک شخص، دلالتی بر اینکه این شخص از کرامتی معنوی برخوردار است نیز نخواهد نمود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

  1. Mohamad گفت:

    با سلام
    باتوجه به آزمایشاتی که روی ایشان انجام شد و در جلسات دادگاه ارائه شد و تایید جمع کثیری از پزشکان و شهادت افرادی که توسط ایشان بهبود یافتند بسیار بعید است که توانایی ایشان در درمان بیماریها دروغ بوده باشد ایشان همیشه گفته اند که شفا دست خداست و من فقط انرژی میدهم

    • مدیر گفت:

      سلام مسئله ما بهبودی یا عدم بهبودی نیست بلکه شو من بازیهای این آقا و عوام فریبی ها و ادعاهاشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.