موتور سواری شیخ

?#شیخ_اکبر_تهرانی چون خیلی متواضعه، سوار موتور هم میشه، ولی خب تو سوار شدنش ملائکه کمکش میکنن???
?چندبار این رو گفتیم، ولی بازم باید بگیم که چی میشه که برخی از ماها اینقدر ساده لوحانه پای این صحبتها مینشینیم و هیچ واکنشی هم نشون نمی دیم❓❓❓

این کلیپ را از اینجا دانلود کنید

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴۹ پاسخ

 1. مالکم ایکس گفت:

  شما بر خلاف چیزی که مدعی هستید در حال روشنگری نیستید. شما یک مشت زمین خورده ی عصبانی هستید که رفتارتون به خشم ، عصبانیت ، بغض نسبت به استاد و سر کار خانوم تهرانی ، دوره ای که گذروندید ، وقتی که صرف کردید و پولی که احتمالا خرج کردید و به حاجتهای احتمالیِ خودتون نرسیدید بیشتر شبیهید تا یک مشت آدمای فاضلِ مکتب دیده ی دلسوز که عزم روشنگری دارن. شما در عین نشان دادن عصبانیت خودتون دارید کار نهادهای حکومتی و ضوابط قضایی رو هم انجام می دید . ینی بی مزد و مواجب شدید بوق، اونهم از نوع خشنش که هر چقدر هم سعی کنید ، توان پنهان کردن کینه هاتونو ندارید .حالا سوال اینجاست شما که داعیه دار مکتب اهل بیت علیهم السلام شدید اول : چطور عمر نامفید خودتونو پیش کسی صرف کردید که بهش اعتقاد نداشتید؟ دوم : در مکتب اهل بیت سفارش احترام به کسی که سالها عمر شریفشو صرف شما کرده ، نشده؟ سفارش احترام به استاد نشده؟ شما در این یکسال گذشته از استادتون بریدید در حالی که بسیاری از این سخنان سالیان ساله که گفته شده ، چرا همتون تو پنج شش ماهه گذشته از هیات بریدید؟ خیلی از شماها رو من میشناسم بعضیاتون سالهاست که این نفاق رو تو هیات با خودتون کشیدید تا بالاخره رسید به اینجا. چرا منافقانه در هیات موندید؟ خود من اگر اعتقاد به اتصال حضرات اساتید به خدا نداشتم سالها پیش می بریدم چرا زودتر نبریدید؟ چرا خانوم تهرانی رو بهانه می کنید. خانوم تهرانی برای شما صرفا یک کاتالیزوره . شما مشکلتون چیز دیگست . چرا واقعیتو به همه نمیگید؟
  برای من خیلی جالبه که شما به شفا دادن بیمار در هیات معترفید اما به کتمان شان استاد از هم سبقت می گیرید. به کرامات استاد معترفید اما در اهانت به ایشون کم نمی ذارید. در صحبتاتون کرامات و اعجاز رو نفی میکنید و زدید تو عقل و سواد و تحصیل اما یقین دارید در خونه ی خدا چیزی که مقام میاره تعبده نه تحصیل . شما اگر بی سواد باشی اما عبد باشی می تونی بشی سلمان اما اگر آخر سواد باشی اما عبد نباشی میتونی بشی معاویه. می گید آدمای بی سواد ادعا ندارن که شاگرد تربیت کنن اولا مگر شما تعیین کننده ی وظیفه ی عبود پروردگارید ؟ ثانیا مگر کسی که به مقاماتی در بندگی رسیده بایستی از شما اذن امر به معروف و نهی از منکر بگیره ؟ و یا همه در دین مسئولند ؟ ثالثا متناسب و عقلانی ، با ادله ی منطقی بفرمائید امام جعفر صادق ع از کدام حوزه اذن تربیت شاگرد گرفت ؟ چه کسی به ایشان اجازه داد تا شاگرد تربیت کنه؟ اینکه شما امروز امام جعفر صادق رو امام میدونی و منهم میدونم ادله ی عقلانی و منطقیِ فراگیر نیست که همگان رو بتونه توجیح کنه . ما شیعیان بطور ذاتی در مقام و شان اهل بیت تو جیح هستیم شما فرض رو بذار میخوای یک کافر رو توجیح کنی.
  از طرفی شما بدون اینکه مرجعی یا نهادی خدای نخواسته انحراف حضرات رو تائید کنن ، رو آوردید به غیبت و تهمت و تمسخر . طبق کدام حجت شرعی کاریکاتور از یک عالم ربانی رواج می دید و یا کلام ایشان رو به تمسخر می گیرید؟ کدام مذهب به شما اذن چنین چیزی رو میده ؟ چون تشیع تا جائیکه من اطلاع دارم چنین اجازه ای نمیده ، شما براستی پیرو چه مذهبی هستید؟ برخی از جملاتی که توسط اساتید ردو بدل شده جملات سقیل و سنگینیست . آیا نمیشه حتی یک در صد احتمال داد که شما از فهم این جملات عاجزید و این حرفها به خودی خود عین ثواب و درسته اما شما قادر به فهمش نیستید؟ چرا تا این اندازه به خودتون مطمئن شدیدو این اطمینان ریشه در چه چیزی داره؟
  چیزی که من از شما سراغ دارم اینه که هیچکدومتون نه علامه اید نه دانشمندید و نه عالم به علوم دینی ، هر چه آموختید و فرا گرفتید از همین استاد فرا گرفتید که امروز برای همین استاد شاخ شدید آدمای خنده دار . حالا طبق چه اصولی رو آوردید به تمسخر ؟ با سلاحی که خود استاد در اختیارتون گذاشته دارید به ایشان شلیک می کنید؟ حتما می خواید بگید ما از قبل مذهبی بودیم . خب در اینصورت که می رسید به حرف من . آخه کدام آدم مذهبی سالها عمرشو در جایی صرف میکنه که از اساس ذره ای بهش اعتقاد نداشته؟شما که یکبار بطور اساسی در اشتباه بودید چه تضمینی وجود داره که دوباره اونهم سخت در اشتباه نباشید؟
  لابد می خواید بگید ایشان کارش درست بود اما این اواخر منحرف شد . مرحبا . آنوقت من می پرسم چطور پانزده سال تعلیم بی ریا و دلسوزانه رو به چند ماه فروختید و اینگونه دشمن کاسه ی سر استاد شدید؟
  تا جایی که مطلعم استاد به سختی بیمارند. آیا شما جوجه علامه ها نمی تونستید کمی ، فقط کمی دلسوز و جوانمرد باشید تا بیماری پشت سر گذاشته بشه و بعد شمشیر بکشید؟حالا
  حقیقت ماجرا رو میدونید ؟ شما کاری رو می کنید که باید بکنید . شما دشمنی میکنید در این شکی نیست اما بهره ی این نزاع نابرابر رو خدا می بره . و این تفسیره ید الله فوق ایدیهمه.
  اگر منظور منو نفهمیدید ، خیلی ناراحت نشید چون در شما ، رویه ی معمولیست .

  • مدیر گفت:

   چقدر متن سوزناکی بود، من که به شدت تحت تاثیر قرار گرفتم

   • مالکم ایکس گفت:

    من برای اثر گذاشتن ننوشتم . برای پاسخ نوشتم. منتها پاسخی ندارید.

    • مالکم ایکس گفت:

     برای حضراتی که میگن امام صادق ع امام بوده و پدری مثل امام باقر داشته و با روح القدس امین در ارتباط بودن و چنین و چنان بودن باید بگم:
     اینجانب نه منکر شان اهل بیت هستم و نه منکر علوم حقه ی آن بزرگواران که اهل بیت رو هم در محضر استادم شناختم . لکن چیزی که مهمه اینه ، که شما متن بنده رو درست نخوندید اما در مقام پاسخگویی هستید. واقعا که کار سخیفیه . حماقت آشکار . از بین انبوه سوالات من یکی رو انتخاب کردید و دائم روش مانور میدید که وا اسلاما چرا امام صادق رو با استاد مقایسه کردی . ای مگسهای بی چراغ و ای چوبهای به دیوار تکیه کرده ، اول متنو خوب بخونید بعد اگر جواب داشتید ، متشکر میشم جوابتونو بشنوم.
     احمقانه ترین کار شما اینه که با ادله ای که به رد استاد مبادرت کردید سپس پاسخی بر رد اون ادله ارائه بدید. ینی هم خودتون سوال میکنید و هم دلیلی بر رد سوال خودتون ارائه میدید. تازه می فهمم چرا از هیات رانده شدید . میگید چه کسی به ایشان اجازه داده شاگرد تر بیت کنه. بعد میگید امام صادق« امام» بوده. پس میتونسته شاگرد تربیت کنه. سوال اول : چه کسی در مقطع زمانیه امام صادق به امام صادق اذن تربیت داده؟ میگید امام بوده . منم قبول دارم امام بوده اما چیزی که به امام صادق بطور ذاتی اذن تربیت میده امامت امام نبوده چون امام حسنم امام بوده اما اینکارو نمی کرده بلکه تکلیف امام بوده . از سوی دیگر بسیاری نه امامت ان بزرگواران رو قبول داشتن و نه احساس تکلیف اونهارو . در ثانی آدم ابله اینکه اونها امام بودن شده ادله عقلانی ؟ اگر اینو به یک سنی و یا یک مسیحی بگی بهت نمی خنده ؟ بس کنید حماقت رو .
     جواب سوالات بالای منو هیچکدومتون ندادید و بگذریم از اینکه برای ارضای روح پلیدتون رو میارید به فحاشی مثل اون آقای مجتبی .
     اما در خصوص اینکه میگید استاد دائما از خودش تعریف میکنه . ابدا چنین چیزی نیست . استاد در حال درس دادنه . تا شنونده چطور برداشت کنه . بعنوان مثال استاد می تونه بگه : آقای مغازه دار که با مشتریان خانوم سرِ کار داری ، نگاه به نا محرم نکن . یا اینکه بفرمان من خودم مغازه دار بودم و نگاهمو حفظ می کردم . می شود با توجه به خدا نگاه را حفظ کرد . منِ شنونده چون الگویی رو می بینم که این مسیر رو طی کرده و به نتیجه رسیده این شیوه رو روش درست تری از تدریس می دونم تا اینکه استادی بدون پا مرا از دویدن نهی کند.
     اما در مورد فحش و ناسزا . استاد ناسزا نمیگه بلکه کاملا « سزا » میگه. اگر می فرمان احمق ، الاغ ، نادان و یا حرامزاده اینها سخنانی نیست که گزاف و ناسزا باشه . رد کردن و دری وری گفتن به این سخنان رد پروردگار ، رد قرآن ، احادیث نورانیه اهل بیت علیهم السلام و تمامی اساتید اخلاقه. حتما می خواید بگید اینها دون شان یک استاد اخلاقه . باید بگم شما ادب در کلام رو با درس اخلاق اشتباه گرفتید و در بسیاری از موارد حسن خلق رو هم با درس اخلاق اشتباه گرفتید همونطوریکه اساسا مفهوم قیاس رو بخوبی نشناختید. اینکه طرف ادیبانه سخن نگوید و درس اخلاق بدهد اگر چه به ظاهر پسندیده نیست لکن لزوما از حیطه ی محتوای درس اخلاق خروج نکرده . چطور که قرآن تماما اخلاقه اما به کرات چنین کرده و اهل بیت هم در سخنانشون چنین شیوه ای رو داشتند. داستان فحش زناکارِ آن مرد نماز خوان در قنوت در حضور رسول خدارو هم که شنیدید (روض الجنان و روح الجنان ج۷ ص۳۳) . خداوند عالم فحش ان پیرمرد رو مانند تسبیح پذیرفت . همونطوریکه گفتم شما حسن خلق رو با درس اخلاق اشتباه گرفتید . اما ممکنه یه مشت نادان نمک نشناس بگن داری استاد رو با خدا و پیغمبر و اهل بیت مقایسه میکنی؟ ای وا اسلاماااااااااااااااااااااااااااااااااا. در اینصورت باید بگم بخواب باباحال نداری. حضرت استاد به خدا ، قران و اهل بیت تأسی نکنن واز اونها الگو نگیرن ، به چه کسی تأسی کنن ؟ لابد رفیق و مولاتون شیطان؟

     • مدیر گفت:

      آقای باسواد! شما همون معصوم ۱۵م رو جواب بده بقیه پیشکشت

     • ناشناس گفت:

      شما بر خلاف چیزی که مدعی هستید در حال روشنگری نیستید. شما یک مشت زمین خورده ی عصبانی هستید که رفتارتون به خشم ، عصبانیت ، بغض نسبت به استاد و سر کار خانوم تهرانی ، دوره ای که گذروندید ، وقتی که صرف کردید و پولی که احتمالا خرج کردید و به حاجتهای احتمالیِ خودتون نرسیدید بیشتر شبیهید تا یک مشت آدمای فاضلِ مکتب دیده ی دلسوز که عزم روشنگری دارن. شما در عین نشان دادن عصبانیت خودتون دارید کار نهادهای حکومتی و ضوابط قضایی رو هم انجام می دید . ینی بی مزد و مواجب شدید بوق، اونهم از نوع خشنش که هر چقدر هم سعی کنید ، توان پنهان کردن کینه هاتونو ندارید .

      این برداشت شماست. هدفت ما جلوگیری از انحراف در دین و نجات آدم های ساده ولی پاک نیتی است که در دام حقه بازی عده ای افتادند که از دین سواستفاده می کنند.

      حالا سوال اینجاست شما که داعیه دار مکتب اهل بیت علیهم السلام شدید اول : چطور عمر نامفید خودتونو پیش کسی صرف کردید که بهش اعتقاد نداشتید؟

      متاسفانه دروغ هایش را باور کرده بودیم، همان طور که الآن شما باور کردید و دارید با اعتقاد دفاع می کنید.

      دوم : در مکتب اهل بیت سفارش احترام به کسی که سالها عمر شریفشو صرف شما کرده ، نشده؟
      این تصور و باور الآن شماست، اما آنچه که الآن برای ما مسلم شده ایشان عمرش را صرف تسلط بر دیگران و کسب قدرت و پول کرده است. علت اختلاف عقیده ما تفاوت در دیدگاه است. الآن شیخ از منظر دید ما یک آدم سواستفاده چی و شیاد است که از دین سواستفاده کرده و لقب استاد دیگر برازنده او نیست.

      سفارش احترام به استاد نشده؟

      استاد تعریف دارد که ایشان در تعریف استاد نمی گنجد.

      شما در این یکسال گذشته از استادتون بریدید در حالی که بسیاری از این سخنان سالیان ساله که گفته شده ، چرا همتون تو پنج شش ماهه گذشته از هیات بریدید؟

      به این دلیل که به مرور شک کردیم که حرف ها دروغ باشد، بعد شروع به بررسی و دقت بیشتری کردیم و واقعیت ها را فهمیدیم. شروع فهمیدن دروغ ها هم از تشنج هایی که بعد از فوتی که در هیئت اتفاق افتاد بود. و جریان بهشت و جهنم و کلیدش… از آن روز تحقیق و بررسی و دقت کردیم و به مرور مطالب برای ما روشن شد.

      خیلی از شماها رو من میشناسم بعضیاتون سالهاست که این نفاق رو تو هیات با خودتون کشیدید تا بالاخره رسید به اینجا. چرا منافقانه در هیات موندید؟

      مگر عقلمان کم است که کسی را که قبول نداشتیم بمانیم؟ وقتی به یقین رسیدیم که حرف ها دروغ است و تقربی به خدا نیست و هدف هم خدا نیست رفتیم.

      خود من اگر اعتقاد به اتصال حضرات اساتید به خدا نداشتم سالها پیش می بریدم چرا زودتر نبریدید؟

      چون آن موقع فکر می کردیم ادعاهایش راست است. همان طور که الآن شما فکر می کنی راست است.

      چرا خانوم تهرانی رو بهانه می کنید. خانوم تهرانی برای شما صرفا یک کاتالیزوره . شما مشکلتون چیز دیگست . چرا واقعیتو به همه نمیگید؟

      خیر مشکل ما چیز دیگری نیست.

      برای من خیلی جالبه که شما به شفا دادن بیمار در هیات معترفید اما به کتمان شان استاد از هم سبقت می گیرید.

      خیر ما به کرامات استاد اعتقاد نداریم. تمام این کرامات ادعا هستند، یک نمونه به چشم ندیدیم همه اش به صورت اخبار نقل شده بوده است. برفرض که تک و توکی هم واقعا مشاهده شده باشد، مثل آن نمونه که ذکر کردند خبر از مرگ کسی داده شده بود مطلب مهمی نیست دیده شده که بچه شش ساله هم از مرگ کسی آگاه شده باشد. اینکه کرامت محسوب نمی شود.

      به کرامات استاد معترفید اما در اهانت به ایشون کم نمی ذارید.

      خیر به کرامات استاد معترف نیستیم، بعد از صحبت با همدیگر که خیلی ما را از آن نهی می کردند فهمیدیم این کرامات ساختگی و اغراق بوده. هیچ مورد کرامتی نیست که هیچ کدام از ما که سال ها آنجا بودیم مستقیم به چشم خود دیده و با گوش خود شنیده باشیم. این برای شما عجیب نیست؟ همه اش به صورت ادعا از زبان خانم و به ندرت آقا شنیده شده که خانم دیگر دروغ گویی اش برای ما بارها ثابت شده.

      در صحبتاتون کرامات و اعجاز رو نفی میکنید و زدید تو عقل و سواد و تحصیل اما یقین دارید در خونه ی خدا چیزی که مقام میاره تعبده نه تحصیل . شما اگر بی سواد باشی اما عبد باشی می تونی بشی سلمان اما اگر آخر سواد باشی اما عبد نباشی میتونی بشی معاویه. می گید آدمای بی سواد ادعا ندارن که شاگرد تربیت کنن اولا مگر شما تعیین کننده ی وظیفه ی عبود پروردگارید ؟ ثانیا مگر کسی که به مقاماتی در بندگی رسیده بایستی از شما اذن امر به معروف و نهی از منکر بگیره ؟ و یا همه در دین مسئولند ؟

      خیر از ما اجازه نگیرند. اما از مراجع تاییدیه ای لازم است ارائه شود که مراجع بفرمایند شرکت در این جلسات مفید بوده باعث انحراف نمی شود. ما از مراجع پرسیدیم نه تنها تایید نمی کنند بلکه شرکت در چنین جلساتی با چنین مضامین و ادعاهایی را جایز نمی دانند.

      ثالثا متناسب و عقلانی ، با ادله ی منطقی بفرمائید امام جعفر صادق ع از کدام حوزه اذن تربیت شاگرد گرفت ؟ چه کسی به ایشان اجازه داد تا شاگرد تربیت کنه؟

      امام صادق نزد پدرشون و با واسطه از رسول خدا تعلیم دیدند. روح القدس هم همراهشان بود. امام صادق دانشمند دوران بودند و الآن حوزه ها از دانش ایشان شاگرد تربیت می کنند! این چه سوال عجیبی است؟

      اینکه شما امروز امام جعفر صادق رو امام میدونی و منهم میدونم ادله ی عقلانی و منطقیِ فراگیر نیست که همگان رو بتونه توجیح کنه . ما شیعیان بطور ذاتی در مقام و شان اهل بیت تو جیح هستیم شما فرض رو بذار میخوای یک کافر رو توجیح کنی.

      پدر امام دانشمند بودند. مکاتب درسشان کلی شاگرد تربیت کرده که سرآمد علوم دوران شدند. استاد پدرشان امام معصوم نبوده، پدرشان در جمع و در بیداری ایشان را امام معصوم بعد از خود معرفی نکرده. حداقل چیزی که الآن برای تایید صلاحیت استاد نیاز است تایید صلاحیت و استادی او توسط چند نفر خبره در علوم دین و اخلاق است. مطمئن باشید که امامت امامان در بیداری تایید شده نه در خواب. این عقلانی و خداپسند است! شاهدی برای خواب بیننده نیست! الآن اگر من به شما بگویم که آقا را در خواب دیدم که شیطان به من گفت ایشان کارگزار من است، یا مثلا امام زمان او را رد کرد چطور ثابت می کنید دروغ می گویم یا راست؟ در تایید او هم بگوید همین است. نمی تواند کسی ثابت کند خواب دروغ بوده یا راست… یا حتی اگر راست بوده، صادقه بوده یا در اثر تلقینات روزمره.

      از طرفی شما بدون اینکه مرجعی یا نهادی خدای نخواسته انحراف حضرات رو تائید کنن ، رو آوردید به غیبت و تهمت و تمسخر .

      خیر تایید نکرده اند بلکه شرکت در جلساتشان را جایز ندانستند. می توانید زنگ بزنید و شخصا سوال کنید.

      طبق کدام حجت شرعی کاریکاتور از یک عالم ربانی رواج می دید و یا کلام ایشان رو به تمسخر می گیرید؟
      ایشان عالم ربانی نیستند، اول برادری را ثابت کنید بعد ادعای ارث کنید! ضمن اینکه ما کلام ایشان را به تمسخر نمی گیریم صحبت های ایشان متاسفانه بدلیل نداشتن دانش و فهم دینی مضحک جلوه می کند. این تقصیر ما نیست!

      کدام مذهب به شما اذن چنین چیزی رو میده ؟ چون تشیع تا جائیکه من اطلاع دارم چنین اجازه ای نمیده ، شما براستی پیرو چه مذهبی هستید؟

      ان شا الله مسلمان و شیعه… همان طور که گفتم صحبت ها به خودی خود مضحک هستند و سوال برانگیز. مشکل از توجیهات و توضیحات خود شیخ و نوه اش هست.

      برخی از جملاتی که توسط اساتید ردو بدل شده جملات سقیل و سنگینیست .

      جملات صقیل و سنگین نیست، بلکه به دلیل کم سوادی و عدم آگاهی گفته شده اند یا حتی به دلیل تحت تاثیر قرار دادن اعتقادات دیگران.

      آیا نمیشه حتی یک در صد احتمال داد که شما از فهم این جملات عاجزید و این حرفها به خودی خود عین ثواب و درسته اما شما قادر به فهمش نیستید؟

      خیر نمی شود چنین برداشتی کرد! چون دین برخلاف آنچه که شیخ جلوه می دهد هردم بیل نیست که در آن هرادعایی بشود کرد! قاعده و قانون و چهارچوب دارد.

      چرا تا این اندازه به خودتون مطمئن شدیدو این اطمینان ریشه در چه چیزی داره؟
      چون به دروغ ها و ادعاهای دروغ پی بردیم. و به چشم خود چیزهایی دیدیم که از انسان عادی هم خلاف محسوب می شود.

      چیزی که من از شما سراغ دارم اینه که هیچکدومتون نه علامه اید نه دانشمندید و نه عالم به علوم دینی ، هر چه آموختید و فرا گرفتید از همین استاد فرا گرفتید که امروز برای همین استاد شاخ شدید آدمای خنده دار . حالا طبق چه اصولی رو آوردید به تمسخر ؟
      خیر ما علامه و دانشمند نیستیم با کسانی که مطلع و آگاه در امور دین هستند مشورت کرده و مطالعه می کنیم.

      با سلاحی که خود استاد در اختیارتون گذاشته دارید به ایشان شلیک می کنید؟
      ایشان سلاح مهمی در اختیار ما قرار ندادند… متاسفانه در گذشته هم می دیدیم که کم سواد هستند اما فکر می کردیم که دل پاکی دارند و به خدا نزدیک هستند. اما معلوم شد که اینها همه اش ادعاهای دروغی بوده متاسفانه چون به چشم چیزهایی خلاف آنچه ادعا می شد دیدیم.

      حتما می خواید بگید ما از قبل مذهبی بودیم . خب در اینصورت که می رسید به حرف من . آخه کدام آدم مذهبی سالها عمرشو در جایی صرف میکنه که از اساس ذره ای بهش اعتقاد نداشته؟

      قبلا گفتم که ما ادعاهای دروغ ایشان را متاسفانه به دلیل سادگی و همین طور مخفی کاری و حقه بازی شیخ و نوه اش باور کرده بودیم.

      شما که یکبار بطور اساسی در اشتباه بودید چه تضمینی وجود داره که دوباره اونهم سخت در اشتباه نباشید؟
      احتمالش هست، هروقت فهمیدیم اشتباه کردیم می آییم اعتراف می کنیم. هرچند که این بار دیگر از اینکه گول بخوریم ترسیده ایم و خیلی با احتیاط بیشتری عمل کرده ایم. چون از اینکه یک عمر فریب دو شیاد را خورده بودیم پشیمان بوده و حس بد فریب خوردگی داریم. این بار خیلی بیشتر حواسمان را جمع می کنیم. اما باز هم خدا باید دست آدم را بگیرد.

      لابد می خواید بگید ایشان کارش درست بود اما این اواخر منحرف شد . مرحبا . آنوقت من می پرسم چطور پانزده سال تعلیم بی ریا و دلسوزانه رو به چند ماه فروختید و اینگونه دشمن کاسه ی سر استاد شدید؟
      خیر ایشان از اول هم کارش درست نبود. ما نمی دانستیم.

      تا جایی که مطلعم استاد به سختی بیمارند. آیا شما جوجه علامه ها نمی تونستید کمی ، فقط کمی دلسوز و جوانمرد باشید تا بیماری پشت سر گذاشته بشه و بعد شمشیر بکشید؟حالا

      هرکس بیمار بود و پیر می تواند استراحت کند، دلیلی ندارد در دین انحراف ایجاد کند و به دلیل پیری و بیماری کسی مجاز به این کار نمی شود. کسی با شخص شیخ کاری ندارد.

      حقیقت ماجرا رو میدونید ؟ شما کاری رو می کنید که باید بکنید . شما دشمنی میکنید در این شکی نیست اما بهره ی این نزاع نابرابر رو خدا می بره . و این تفسیره ید الله فوق ایدیهمه.

      ماشالله همه شاگردان شیخ علم غیب دارند و از حقیقت باطن همه خبر می دهند. و بلندگوی خدا شده اند!

      اگر منظور منو نفهمیدید ، خیلی ناراحت نشید چون در شما ، رویه ی معمولیست.

      منظورتون را خوب متوجه شدیم، دارید فرافکنی می کنید و سوالاتی بدیهی می پرسید که هزاران بار پاسخ داده شده!!! منتها زحمت خواندن به خود نمی دهید چون هدفتان گوش کردن نیست، هدفتان حرف زدن است.

      می دانم که بی فایده است این پاسخ دادن… اما باز هم با حوصله جواب دادیم! شاید یک تکانی بخورید.

     • مالکم ایکس گفت:

      هی مدیر . مثل اینکه هوا بَرت داشته . قرار نیست به خرده فرمایشات تو جواب داده بشه . این مطالبی که نوشته میشه صرفا جهت اتمام حجت ، نهی از منکر و حمایت از دوستان استاده و الا تورو لایق نمی دونم برات جواب بنویسم. بی خودی برای خودت نوشابه باز نکن

     • مدیر گفت:

      آورین

     • مالکم ایکس گفت:

      جناب ناشناس در جواب سوال : شما که یکبار بطور اساسی در اشتباه بودید چه تضمینی وجود داره که دوباره اونهم سخت در اشتباه نباشید؟
      نوشتی
      احتمالش هست، هروقت فهمیدیم اشتباه کردیم می آییم اعتراف می کنیم.
      پس میایی و اعتراف میکنی ؟ اگر گوش شنوایی برای اعترافاتت نبود چی ؟ اگر گفته شد کسانی رو که منحرف کردید برگردونید چی ؟ اگر آیه ی هشتاد سوره توبه « اگر هفتاد بار برایشان آمرزش طلب کنى هرگز خدا آنان را نخواهد آمرزید» شامل حالتون شد چی ؟
      اونروزت رو هم می بینم ناشناس

     • ناشناس گفت:

      درباره اعتراف به اشتباه به جناب مالکوم ایکس

      اگر ما اشتباه کرده باشیم هرگز خود را عالم و دانشمند و استاد اخلاق معرفی نکرده ایم و با آگاهی که داشتیم تلاش کردیم حق را بگوییم. اما ادعا نکردیم که معصوم هستم و خطا و اشتباهی نداریم. بنابراین همین پاسخ را به خدا می دهیم چون صادقانه حرف زدیم و سعی نکردیم کسی را فریب بدهیم. هرکس این سخنان را شنیده را به مراجع ارجاع داده و سفارش کرده ایم با علمای دین مشورت کرده و حواسشان را جمع کنند و هرچه را هم که دیده و شنیده ایم با مدرک و سند برایشان گذاشته ایم.

      شما نگران پاسخ دادن ما نباش چون ما به احتیاط رفتار کرده و از خودمان فتوایی صادر نکرده ایم. کسی را برای پذیرش سخنانمان تهدید نکرده و کسی را هم اجبار به پذیرفتن نکرده ایم.

      شما به این فکر کن که اگر آنچه گفته ایم درست باشد شما چه جوابی می خواهی بدهی؟

     • ناشناس گفت:

      من متنو کامل خوندم تنها چیزی که فهمیدم این بود که شما خیلی متکبر و مغرورید و برای انسانهای دیگر ارزشی قائل نیستید یه کم کوتاه بیا از خدا بخواه هدایتت کنه.

   • ناشناس گفت:

    مدیر شما هم که فقط بلدی مسخره کنی !

    • مدیر گفت:

     نفرمایید این حرف رو… اگر در جواب برخی حرفا جوابی درخور اون حرف میدم خب برای اینه که جواب بهتری نمیشه داد

  • ناشناس گفت:

   خدا سایه شما رو از سر استادتون کم نکنه که اینقدر خوب ماستمالی و ماله کشی میکنید.
   خدا قوت

  • 110 گفت:

   تو حماقت و نادانی و بی بصیرتی شما همین بس که تربیت شاگرد امام صادق علیه و آله السلام ( که ابتداً منصوب از طرف خداوند متعال هستند و سپس منصوب از طرف رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم ) رو با یه کسی که سرش به تنش نمیرزه و مدام کفریات و جفنگیات تحویل خلق خدا میده، مقایسه می کنید.
   جناب سلمان فارسی که در درجه دهم ایمان بود رو با قمر بنی هاشم قیاس نمی کنند، مقام اباالفضل العباس کجا و مقام جناب سلمان کجا، اباالفضلی که کاشف کرب الحسین بود، آن وقت شما چطور جرئت می کنید یک مدعی شیادِ بی سوادِ خارج از دین رو با امام معصوم مقایسه کنید! از حضرت زهرا سلام الله علیها خجالت بکشید ! چرا خودتون رو به کوری و کری و لالی زده اید ؟
   شب اول قبرتون چه جوابی به امیر المومنین و فرشتگان نکیر و منکر دارید بگید ؟اونجا هم جرئت می کنید بگید شیعه علی اکبری هستید؟ یا علی گِرویی شیاد رو بعنوان امام پانزدهم قبول داشتید ؟
   این امام پانزدهم شما از کجا منصوب شده ؟
   چرا خزعبلات می گید و آسمون رو به ریسمون می بافید که بالاخره یه چیزی بتونید از توش در بیارید !

  • ناشناس گفت:

   الان سلمان فارسی بی سواد و معاویه با سواده؟
   اینم یکی از دروغای استادتونه که می خواهد بگه من چون بی سوادم خوبم همه خوبا بی سواد بودن حالا که به لیست بی سوادی تون نعوذ بالله امام صادق رو هم افزودین!!

   وگرنه برید تحقیق کنید ببینید کدومشون باسوادتر بودند.

   بنده ای که عبد باشه احساس شرم می کنه مسئولیتی بپذیره که درباره اش دانش کافی نداره. می رود یک تکونی به خودش می ده یاد می گیره. اونی که هیچ تکونی برای یاد گرفتن ملزومات مسئولیتش به خودش نمی ده و می خواهد تمام آدمای خوب صدر اسلام تا الان رو بی سواد معرفی کنه چه معنی داره؟ غیر از اینه که عرضه یادگیری نداشته؟ یا تنبل بوده و یا کلاهبرداره دلیلی نمی بینه وقتی هر چرتی میگه همه باور می کنن به خودش زحمت بده…

 2. ناشناس گفت:

  بحث اینجاست که چرا زهراتهرانی انقدر غلو میکنه در حق شیخ
  ایشون ادم خوب و مومنیه شکی نیست
  چرا انقدر دادار دودور راه میندازن
  چرا القاب میچسبونن ب ایشون
  آی هم دوش امام زمانه ینی چی؟!
  نه تنها ایشون بلکه هیچ بنی بشری خاک پای حضرت هم نمیشن
  مثل همه واعظای دیگه بذارید ایشون منبرشون رو برن و والسلام
  دیگه ٱی تو فلانی تو بسالی ینی چی
  این همه چابلوسی برای چیه اخه

 3. ناشناس گفت:

  سلام واقعا قرار دادن کاریکاتورو مسخره کردن بیماری کسی کار درستی نیست حالا اون شخص هر کی میخاد باشه

 4. سید گفت:

  مدیر شیطان خوب گوش کن انشاالله اتش جهنم تحت تاثیرت قرار میده با این باتلاقی که پدرت(شیطان) برات درست کرده و اون کمتر از مگسها هم دور وبرت وزوز میکنن فکر نکنی چون کسی چیزی نمیگه یاجوابتون را نمیده باشما موافقند نه قابل نیستید. کالانعام بلهم اضل ها من یعنی بنمایندگی از چند پایگاه حضرت استادمون که صدها کیلومتر با وجودمبارکشان فاصله داریم وحدود ۱۵ سال تمام هستیمان رافدای یک تار مویشان وانشاالله تا اخرین نفس قرص ومحکم هستیم شما هم برید بمیرید. سر و جان باد فدای قدم ان استاد که سر وجان وجوانی بفدای ماکرد (سید)

  • مدیر گفت:

   بچه ملایری؟! شی میکنی؟!!

  • ناشناس گفت:

   خوشم می آید که بعد از این همه فحش و ناسزا می گین کسی جوابتونو نمی دهد. اگر می خواستین جواب بدین چی می شد. اصلا یک دونه جواب درست و حسابی ندارید که همه اش فحش و بد و بیراه و حواله به جهنم بدون یک دانه دلیل!!!!

 5. نا شناس گفت:

  بابت اضافه کردن کیلیپ آخر دو برادر موتور سوار تشکر میکنم بسیار زیبا و مناسب بود
  در آخر الزمان راهی جز قرآن و ولایت و رفاقت با اهل ایمان راهی نیست

 6. 110 گفت:

  واقعاً شما اسم خودتون رو گذاشتید روشنگر….
  انگار اصلا توی این کشور زندگی نمیکنید.. شما فقط از اسم اسلام و بزرگان دین دارین استفاده میکنید و حرفهای پدرتون شیطان رو رواج میدین. اگه مردی برو جلوی شیطان پرستی رو بگیر بیچاره. برو جلو زنا و روابط نامشروع رو بگیر. هرچند مرد نیستی. میدونم. چون مرد غیرت داره. اما شما یک ذره هم غیرت ندارین. شما یک مشت زمین خورده شیطان و نفس اید که دیگه بریدین. از همه چیز از خودتون از خدا ، از امام زمان . شما دقیقا مصداق کلمه خسرالدنیا والاخره هستید. …

 7. ناشناس گفت:

  توی رادیو معرف تکه های سخنرانی شیخ و نوه اش رو به عنوان مدعیان دروغین پخش کردند و یک روحانی هم نقد می کردند.

  مراجع هم اگر باهاشون تماس بگیرید ابدا تایید نمی کنند و شرکت در جلسات اینا رو جایز نمی دونن.

  نمونه حکم مراجع رو که داریم اگر مراجع بزرگواری می کنن و نام نمی برند اما نوع عملکرد رو نفی می کنند.

  حالا اینا اینقدر پررویی کنند که مراجع اسمشونو بیارند… آبروشونو به طور کامل ببرند.

  این پررویی خود انسانه که آبروش رو می بره اگه یک ذره حیا می کردن کار به اینجا نمی کشید… اما هرروز پررویی رو بیشتر و فحش ها رو غلیظ تر می کنند. بعد از کلی فحش های زشت سر منبر اس ام اس می دن به یارانشون که فحش ندید. بی گناه ما رو مقصر ندونن.

  واقعا مرغ پخته خنده اش می گیرد.

  می بینم که شما اینقدر از مرکز فتنه دوری که بیماری آقا رو هم فقط شنیدی؟

  خب درباره چیزی که بهش احاطه نداری و جریانی رو که ازش خبر نداری چرا تویش جهت گیری می کنی؟

  این خلاف عقله!!! خلاف قرآنه!!! خلاف سنته!!!

  هرکس مریض بود بیاد در دین انحراف و بدعت ایجاد کند وهرروز پرروتر از دیروز فحش و ناسزا بده به هرکی مخالف حرفای صد من یک غازش بود بعد همه هم بگن آخی چون پیر و مریضه عیبی نداره؟

  خب نکنه این کاراشو… وگرنه کسی با شخص خودش کاری نداره. دست از سر اسلام و امام زمان برداره!!!

  در ضمن شما هنوز نمی دونی پدر امام صادق امام باقر ع دانشمند دینی بودند و همینطور امام سجاد و نسل اندر نسل استاد در علوم گوناگون بودند و امامان در محضر پدرانی که یک عالمه شاگرد تربیت می کردند تحصیل کردند؟

  شما دست خط زیبای امام حسنو مولا علی رو که قرآن به خط کوفی نوشتند که در موزه نگهداری می شود ندیدی؟

  بعد سواد اونها را که در کنار تعلیمات پدرانشون از روح القدس هم برخوردار بودند با این شیخ مقایسه می کنی؟

  اصلا تمام بدبختی از اینجا شروع شد که این شیخ شروع کرد خودشو با ائمه اطهار مقایسه کردن… یک قیاس شیطانی و نا به جا!!!

  آخه این شیخ دوزاری کجا و امامان معصوم کجا!!! وقاحت رو به جایی رسوندن که شدن مهدی یعنی هدایت کننده موعود و تمام وظایف امام زمان رو مدعی شدند که انجام دادند و حالا امام زمان که تشریف بیارند فقط می شوند معرفی کننده مقام این دوتا!!!!

  بعدم می گن علتش تواضع امام زمانه!!! خب امام زمان درسته که متواضع هستند ولی حیا و تواضع تو کجاست جناب شیخ؟؟؟ مگر نمی دونی بی حیا دین نداره؟

  چرا ما رو مجبور به گفتن واقعیت می کنی؟ آیا بهتر نبود احترام موی سفیدت رو نگه می داشتی و اینقدر پررویی نمی کردی؟

 8. مجتبی فیضی گفت:

  برو دهنتو ببند منافق، نادان شمایید و آن ضمیر یاغیتان، استاد ابله شما با کدوم منطق خودشو معصوم پانزدهم میدونه؟ مگه ائمه نفرمودن هیچ کس را با ما مقایسه نکنید؟ جلسات بی مغز استاد منحرفتون پر است از منیت، همش من من میکنه، کدوم استاد اخلاقی در جلساتش چنین ادعاهای مضحکی میکنه و حتی ادعای کرامت میکنه؟ اما شیخ شما دائما از کرامات خودش اظهار فضل میکنه، ایشون بر اساس کدام آیه مخالفاشو زنازاده میدونه؟ مگر قرآن نگفته هر کس بدون دلیل کسی را زنازاده دانست به او هشتاد ضربه شلاق بزنید؟ در تعجبم از ابلهانی مثل تو که نمیفهمید دور چه انسان شیطان صفتی نشستید، یک انسان با عقل اگر یکبار مزخرفات این آدمو گوش کنه میفهمه یه دروغگوی دجال صفتی بیش نیست٫ شیختون معصوم پانزدهمه؟ خخخخخخ خدا خودتو و اون استاد عقب افتاده و اون نوه لعین افریطه رو شفا بده و اگر قابل شفا دادن نیستید به درکات جحیم بفرستتون،
  مدیر جان بچاپ

 9. بیننده گفت:

  جناب مالکم ایکس کاملا با شما موافقم . فقط اضافه کنم اینان نمکدان خورهای نمکدان شکنند .
  فقط جناب مدیر آقای میثم توکلی ، شما که تک و توک هیئت آمدید چطور خودتون رو بازیچه این نمک نشناس ها قرار دادید ، این بدبختا به خاطر چندرغازی که در هیئت خرج کرده باید حالا حالاها در آب یخ بنشینند ولی تو چرا خودت رو قاطی بدبختی های اینها می کنی .
  جواب داری به سئوالات بده نداری سایتت رو جمع کن که فقط وقت تلف کردن است و بس . جواب آقایانی مانند مالکم ایکس و محمد و آقای سلطانی و و و رو بده نه جواب منو ….
  این مطالب روی مخالفین چه تاثیری داره اونا که رفتن این مطالبی که می نویسی عشق امثال من رو به حضرات اساتیدم بیشتر کرد ازت بابت این موضوع متشکرم .

  • مدیر گفت:

   شما با عشقت خوش باش

  • ناشناس گفت:

   خوشم می آید که یک ضرب المثل درست هم نمی تونید بنویسید. یکی تون می گه نمکدان خور نمکدان شکن. یکی می گه نمک خور نمکدان کن! درس های استاد و احادیثش رو هم همین طور یاد می گیرید؟ و همین طور هم تحلیل می کنید؟ اونی که جواب نمی ده شماهایید که هی می آیید یک مشت ادعای بدون مدرک تحویل می دهید و فرافکنی کرده تشنج ایجاد می کنید، بدون اینکه پاسخی به هیچ کدام از پست ها بدهید می روید! همه اش حرفتون یک چیزه، شما جهنمی هستید، شما از شیطان درس گرفتید، استاد پیره، استاد مریضه! استاد مثل امام صادق از حوزه علمیه مدرک نداره!!! اینها جوابه واقعا؟ به چه دلیلی استاد با امام صادق (ع) قابل مقایسه است؟ پدری چون پدر امام صادق ع داشته که دانشمند و شکافنده علوم دوران بوده؟ پدرش امام معصوم بوده و معصومیت اون را جلوی همه شیعیان در بیداری تایید کرده که روح القدس با او همراه است؟ همین چهارتا حدیث و قرآن می خونه دلیل می شود که با امام صادق قابل قیاس باشد؟ عمروعاص هم حدیث و قرآن می خوند! فرق عمروعاص و معاویه با شیخ چیه دقیقا؟ بعد می گویند معاویه با سواد بود! کجاش با سواد بود؟ معاویه اصلا دانشش با دانش مولا علی قابل قیاس بود؟ کدامشون دانشمندتر و باسوادتر بودند؟ نکنه می خواهی بگی معاویه؟

   آقایان، بیدار بشوید. تمام زحمات مدیران این سایت برای بیداری شماست، به خاطر شما دارند زحمت می کشند… دلشان خیلی بیشتر از این شیخ که هرروز داره از شما سواستفاده مالی و جانی می کند برای شما می سوزه.

  • ناشناس گفت:

   اگه روتون تاثیر نداره چرا اینقدر وقت صرف می کنید می آیید می خونید و سعی می کنید جواب بدهید؟ اگه تاثیر ندارد چرا هم شما و هم استادانتون مرتب فحش و ناسزا می گویید و تهدید به جهنم و چه و چه می کنید. برید با آرامش زندگیتونو بکنید.

 10. بی نام گفت:

  آقای مدیر بد مثل خر گیر کردی تو گل به جوابهات رجوع کن .
  تمام شما مخالفین فقط چرند می بافید چون نمی تونید جواب موافقان رو بدید فحش می دید ، حرفهای همراه با کنایه و بی ادبانه می زنید . ( من از ضرب المثل استفاده کردم ، ناسزا نگفتم )
  آقا یا خانم بینده درست گفته واقعا شما خودت رو به چی فروختی ؟جناب مدیر؟؟!
  مجتبی فیضی من هم برای تو و امثال تو دعای شفای عقل می کنم.
  خدایا یه جو عقل به مخالفین آقامون شیخ علی اکبر تهرانی و قطره ای از صبر استاد بزرگوارمون به ما موافقینِ استاد شیخ علی اکبر تهرانی عنایت بفرما . آمین

  • مدیر گفت:

   من چند بار اینو گفتم که اگر بعضی حرفا رو جواب بدی طرف توهم برش میداره که خیلی حرف مهمی زده..بهتره با برخی حرفا با آیه «اذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما» برخورد کنیم

 11. بیننده گفت:

  میثم خان نمی گفتی هم ما که با عشقمون خوش بودیم الحمدالله
  تو برو فعلا” دنیا و آخرتت رو بفروش تا بعد…

 12. 110 گفت:

  سلام

  ” در صورت تمایل این مطلب رو نمایش دهید”

  در کلیپ مورخ ۱۳۹۴٫۱۲٫۶ در بازه زمانی ۱۵:۵۰ تا ۱۷:۰۰ دقیقه
  این مدعی بیسواد عنوان می کند که :

  ” قبر علی بن ابی طالب علیه السلام ۱۰۰ سال بعد از پیامبر در زمان محمود غزنوی (!) پیدا شده و توسط محمود غزنوی (!) دور آن دیوار کشیده شده. ”
  در صورتی که اصل ماجرا چنین است :

  ” ماجرای پیدا شدن قبر امام علی علیه السلام :

  پس از شهادت امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام ، فرزندانش شبانه جنازه آن حضرت را در زمین بلندی مخفیانه به خاک سپردند. سال‌ها گذشت .
  جز ائمه علیهماالسلام و نزدیکان آن‌ها نمی‌دانستند قبر آن حضرت کجا است .
  تا اینکه در زمان خلافت هارون الرشید حادثه‌ای سبب پیدا شدن قبر حضرت گردید و آن حادثه چنین بود؛
  عبدالله بن حازم می‌گوید:
  روزی برای شکار همراه هارون از کوفه خارج شدیم ، به ناحیه غریین (نجف رسیدیم ، در آن محل آهوانی را دیدیم ، بازها و سگ‌های شکاری را به سوی آن‌ها فرستادیم .
  آهوان پا به فرار گذاشته خود را به تپه‌ای که در آنجا بود رساندند و بالای آن تپه ایستادند.
  بازها و سگ‌های شکاری از تپه بالا نرفته و برگشتند.
  آهوان از آن تپه پایین آمدند، بازها و سگ‌های شکاری آن‌ها را تعقیب کردند، آهوان دوباره به آن تپه پناهنده شدند و بازها و سگ‌ها دوباره بازگشتند و این حادثه بار سوم نیز تکرار شد.
  هارون الرشید از اسبش پیاده شد و آب خواست و وضو گرفت و در کنار آن تپه نماز خواند، دعا کرد، گریه نمود، صورت را به زمین گذاشت و به خاک مالید. و سپس دستور داد بارگاهی روی قبر آن حضرت ساختند.
  به این گونه قبر مبارک حضرت علی علیه‌السلام تقریباً پس از صد و اندی سال آشکار گردید
  هارون از این ماجرا در شگفت شد که این چه قضیه است که وقتی آهوان به آن تپه پناه می‌برند. بازها و سگ‌ها جرات رفتن و آنجا را ندارند.
  هارون گفت :بروید به کوفه و شخصی را که از همه بیشتر عمر کرده باشد، پیدا کرده پیش ‌ من بیاورید.
  پیرمردی از طایفه اسد را پیدا کرده نزد هارون الرشید آوردند.
  هارون گفت :پیرمرد! این تپه چیست ؟ ما را از حال این تپه آگاه ساز!
  پیرمرد پاسخ داد:
  پدرم از پدرانشان نقل کرده که آن‌ها می‌گفتند:
  این تپه قبر شریف علی علیه‌السلام است که خداوند آنجا را حرم امن قرار داده است و هر کس به آنجا پناه ببرد در امان است .
  لذا آهوان در پناه آن حضرت از خطر محفوظ ماندند.
  هارون الرشید از اسبش پیاده شد و آب خواست و وضو گرفت و در کنار آن تپه نماز خواند، دعا کرد، گریه نمود، صورت را به زمین گذاشت و به خاک مالید.
  و سپس دستور داد بارگاهی روی قبر آن حضرت ساختند.
  به این گونه قبر مبارک حضرت علی علیه‌السلام تقریباً پس از صد و اندی سال آشکار گردید. ”

  و از سوی دیگر :
  ” سلطان محمود غزنوی در سال ۳۶۰ هجری قمری در «غزنین» یکی از شهرهای افغانستان که در دامنه سلسله کوههای سلیمان واقع شده است، به دنیا آمد او شصت و یک سال عمر کرد و در سال ۴۲۱ هجری قمری در همان بلاد وفات کرد. ”

  حالا خودتون قضاوت کنید که طی ۴۰ سال چقدر از این دست مطالب التغاطی رو به خورد خلق داده !

  • محمد گفت:

   چون شیخ گفته صد سال اما در واقع صد واندی سال بوده یا دویست سال بوده ، پس ایشان بی سواد است و منحرف و خیانت کار. بچه هایی که تا حالا پیشش می رفتید و حالا نمی روید خوشحال باشید. شیخ بی سواد بوده است. بچه هایی که اصلا این استاد رو نمی شناختید ، بشناسید این آقا دویست سال رو، گفته صد سال . پس حالا خوب بشناسید . بچه هایی که هر شب می رید خدمتشون و به ایشون علاقمندید ، ببینید این استاد چقدر خیانت کار است. خوب ببینید . . . . . خاک بر سر من که به ماهیت الاغ گونه و ابلهانه ی شما تازه دارم پی می برم. آخه نفهم حالا صد سال یا دویست سال . آخه الاغ حالا صد سال یا سی صد سال ، آخه حیوانات از حیوان پست تر ، اصلا چهار صد سال . تا چه حد حماقت و خریت . استاد نزدیک به چهل سال شخصیت ، سخنان و منش حضرت علی رو به شما آموخته ، هیچ چیزی از این سخنان نفهمیدید ، انگار یاسین به گوش خر خوانده ایشان ، اما چند صد سال رو گفته صد سال ، خیلی بهتون فشار آمده ؟ ای نفرین بر شما. تازه می فهمم دور و بر ایشان رو چه هیولاهای کودنی پر کرده بودن .

   • مدیر گفت:

    خیلی بهت فشار اومده ها، مواظب وضوت باش

   • 110 گفت:

    ” استاد نزدیک به چهل سال شخصیت ، سخنان و منش حضرت علی رو به شما آموخته … ”

    راست میگه بنده خدا، حالا ” علی گِرویی ” گفت معصوم پانزدهمم یا بالاتر از علی بن ابی طالبم یا … چی شد مگه ! اِنقدر سخت نگیرین !
    زهرا تهرانی که بالاتر از سیدۀ النساء العالمین شده، پسراشم بشن بالاتر از حسن و حسین شباب اهل الجنۀ یا … چی میشه مگه !

    اصلاً معصوم شانزدهم هم شما، خوبه!
    معصوم هفدهم نبووووووووود، رفتیما !

    ریلکس، ریلکس، ریلکس تر، آره بابا !!!

 13. ناشناس گفت:

  سلام به افرادی که دور ایشان هستند بعنوان طلبه ای کوچک عرض میکنم لااقل اعتقاد دینی خودتان را با علما زمان مطرح کنید ببینید بعد از امام عصر معصومی دیگر برای هدایت میآید یانه اصل این مطالب در حوزه علمیه قم و نجف ودیگر حوزها است اصلا همه ما جهنمی شما برید معارف اسلامی که کلی از جانب ائمه اطهار علیهم السلام گفته شده وامروز بعنوان کتاب درآمده پاسخ از مراجع تقلید شیعه در دنیا بپرسید که مطالب ایشان با اسلام مطابقت دارد یا نه همین اگر ادعاها ایشان و نوه اش را درست دوستدارم بعدا تبعیت کنید ولی اول تحقیق کنید بعد خودتونو بسپرید قرآن مسیر خاتمیت پیامبر اکرم رامطرح کردند و احادیث خاتمیت وصایت معصومین رو باامام زمان تمام میدانه در طول تاریخ غیبت کبری و قبل از آن هم تا زمان ظهور مدعی ارتباط بوده وائمه خصوصا امام زمان اونها را کذاب خوانده خلاصه اول تحقیقات کن بعدا برای افراد سر سپردگی کن والا همدیگر را فحش و ناسزا و لعنت کردن چه سودی دارد به تعبیر قرآن فاعتبرو یا اولی الابصار

 14. مهسا گفت:

  هرکه را اسرار حق آموختند
  مهر کردند و دهانش دوختند…
  چه ادعاهایی داره این مرد!!!! چون داره دروغ میگه تو همه خرفاش همش قسم میخوره اونم به الفاظ جلاله که دارم راست میگم خخخ. اولا اگه شما برحق بودی این همه قسم نیاز نبود و اگه واقعا سیمت وصل بود انقد ادعا تداشتی. خدای من فقط ما رو به راه درست و مستقیم هدایت کن آمین

 15. بوی سیب گفت:

  سلام
  من همه ی دیدگاه هارو نخوندم و وقت کافی هم ندارم کامل بخونم ولی تو اون چند دیدگاهی که خوندم بطور نسبتا کامل طرفداران این مرد را شناختم. شما بغیر استفاده از کلمات زشت میتونین از کلمات خوب و مناسب هم استفاده کنید و اگرم هم این کلمات تو مثل هستن میتونین بگین با عرض معذرت.
  واقعا برای این آقا متاسفم که طرفدارانی مثل شما داره

 16. موسوی گفت:

  باسلام.به نظرمن هرکه از یک عقل سالم برخوردارباشه از صحبتهای این خانم متوجه میشه که صحبتهاشون سراسردروغه و از روی ریاکاری دارن حرف میزنند.امیدوارم سیدعلی پرچم رو به دست صاحب اصلیش برسونه ان شاءالله

 17. موسوی گفت:

  بایه کم دقت درگفتارو رفتارشون میشه فهمیدکه چقدردروغگو و کذاب هستند.به راحتی میشه فهمیدکه اینا چیکاره هستند۹

 18. ف.ج گفت:

  من از شاگردان این کلاس بودم… همه اینا زیر سر نوه شیادشون بود

 19. ف.ج گفت:

  کسانی که دیدگاه دفاعی میزارید ما شاگردان نزدیک به چشممون شیاد بودن رو دیدیم و جدا شدیم…ماها واسه خدا کار میکردیم تو اون هیات… هرلحظه خودسازی میکردیم…ایمان دارم بخاطر نیت پاک بچه ها خداوند دست اینارو رو کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.