عینک مرحمتی

?عینک مرحمتی امام زمان ع
#شیخ_اکبر_تهرانی که خیلی علاقه داره خودش رو محبوب امام زمان نشون بده و ادعای همراهی با حضرت و … رو داره، بازم توهم برش داشته که چون امام زمان خیلی دوستش داره حتی براش عینک هم سفارش داده و فرستاده??
?القاء این نکته به مخاطب که شماها که اینجا میاید و میرید ازتون بلاهایی دفع میشه??، یکی از ترفندهای این آدم برای جذب و فریب مخاطبانشه.
???
✅دوستان عزیز، راهکارهای اینجور آدمها خیلی شبیه به همه، اگر اینا رو بدونیم و بهشون توجه کنیم، کمتر فریب خواهیم خورد.

دانلود کلیپ

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۴ پاسخ

 1. بنده خدا گفت:

  شما بر خلاف چیزی که مدعی هستید در حال روشنگری نیستید. شما یک مشت زمین خورده ی عصبانی هستید که رفتارتون به خشم ، عصبانیت ، بغض نسبت به استاد و سر کار خانوم تهرانی ، دوره ای که گذروندید ، وقتی که صرف کردید و پولی که احتمالا خرج کردید و به حاجتهای احتمالیِ خودتون نرسیدید بیشتر شبیهید تا یک مشت آدمای فاضلِ مکتب دیده ی دلسوز که عزم روشنگری دارن. شما در عین نشان دادن عصبانیت خودتون دارید کار نهادهای حکومتی و ضوابط قضایی رو هم انجام می دید . ینی بی مزد و مواجب شدید بوق، اونهم از نوع خشنش که هر چقدر هم سعی کنید ، توان پنهان کردن کینه هاتونو ندارید .حالا سوال اینجاست شما که داعیه دار مکتب اهل بیت علیهم السلام شدید اول : چطور عمر نامفید خودتونو پیش کسی صرف کردید که بهش اعتقاد نداشتید؟ دوم : در مکتب اهل بیت سفارش احترام به کسی که سالها عمر شریفشو صرف شما کرده ، نشده؟ سفارش احترام به استاد نشده؟ شما در این یکسال گذشته از استادتون بریدید در حالی که بسیاری از این سخنان سالیان ساله که گفته شده ، چرا همتون تو پنج شش ماهه گذشته از هیات بریدید؟ خیلی از شماها رو من میشناسم بعضیاتون سالهاست که این نفاق رو تو هیات با خودتون کشیدید تا بالاخره رسید به اینجا. چرا منافقانه در هیات موندید؟ خود من اگر اعتقاد به اتصال حضرات اساتید به خدا نداشتم سالها پیش می بریدم چرا زودتر نبریدید؟ چرا خانوم تهرانی رو بهانه می کنید. خانوم تهرانی برای شما صرفا یک کاتالیزوره . شما مشکلتون چیز دیگست . چرا واقعیتو به همه نمیگید؟
  برای من خیلی جالبه که شما به شفا دادن بیمار در هیات معترفید اما به کتمان شان استاد از هم سبقت می گیرید. به کرامات استاد معترفید اما در اهانت به ایشون کم نمی ذارید. در صحبتاتون کرامات و اعجاز رو نفی میکنید و زدید تو عقل و سواد و تحصیل اما یقین دارید در خونه ی خدا چیزی که مقام میاره تعبده نه تحصیل . شما اگر بی سواد باشی اما عبد باشی می تونی بشی سلمان اما اگر آخر سواد باشی اما عبد نباشی میتونی بشی معاویه. می گید آدمای بی سواد ادعا ندارن که شاگرد تربیت کنن اولا مگر شما تعیین کننده ی وظیفه ی عبود پروردگارید ؟ ثانیا مگر کسی که به مقاماتی در بندگی رسیده بایستی از شما اذن امر به معروف و نهی از منکر بگیره ؟ و یا همه در دین مسئولند ؟ ثالثا متناسب و عقلانی ، با ادله ی منطقی بفرمائید امام جعفر صادق ع از کدام حوزه اذن تربیت شاگرد گرفت ؟ چه کسی به ایشان اجازه داد تا شاگرد تربیت کنه؟ اینکه شما امروز امام جعفر صادق رو امام میدونی و منهم میدونم ادله ی عقلانی و منطقیِ فراگیر نیست که همگان رو بتونه توجیح کنه . ما شیعیان بطور ذاتی در مقام و شان اهل بیت تو جیح هستیم شما فرض رو بذار میخوای یک کافر رو توجیح کنی.
  از طرفی شما بدون اینکه مرجعی یا نهادی خدای نخواسته انحراف حضرات رو تائید کنن ، رو آوردید به غیبت و تهمت و تمسخر . طبق کدام حجت شرعی کاریکاتور از یک عالم ربانی رواج می دید و یا کلام ایشان رو به تمسخر می گیرید؟ کدام مذهب به شما اذن چنین چیزی رو میده ؟ چون تشیع تا جائیکه من اطلاع دارم چنین اجازه ای نمیده ، شما براستی پیرو چه مذهبی هستید؟ برخی از جملاتی که توسط اساتید ردو بدل شده جملات سقیل و سنگینیست . آیا نمیشه حتی یک در صد احتمال داد که شما از فهم این جملات عاجزید و این حرفها به خودی خود عین ثواب و درسته اما شما قادر به فهمش نیستید؟ چرا تا این اندازه به خودتون مطمئن شدیدو این اطمینان ریشه در چه چیزی داره؟
  چیزی که من از شما سراغ دارم اینه که هیچکدومتون نه علامه اید نه دانشمندید و نه عالم به علوم دینی ، هر چه آموختید و فرا گرفتید از همین استاد فرا گرفتید که امروز برای همین استاد شاخ شدید آدمای خنده دار . حالا طبق چه اصولی رو آوردید به تمسخر ؟ با سلاحی که خود استاد در اختیارتون گذاشته دارید به ایشان شلیک می کنید؟ حتما می خواید بگید ما از قبل مذهبی بودیم . خب در اینصورت که می رسید به حرف من . آخه کدام آدم مذهبی سالها عمرشو در جایی صرف میکنه که از اساس ذره ای بهش اعتقاد نداشته؟شما که یکبار بطور اساسی در اشتباه بودید چه تضمینی وجود داره که دوباره اونهم سخت در اشتباه نباشید؟
  لابد می خواید بگید ایشان کارش درست بود اما این اواخر منحرف شد . مرحبا . آنوقت من می پرسم چطور پانزده سال تعلیم بی ریا و دلسوزانه رو به چند ماه فروختید و اینگونه دشمن کاسه ی سر استاد شدید؟
  تا جایی که مطلعم استاد به سختی بیمارند. آیا شما جوجه علامه ها نمی تونستید کمی ، فقط کمی دلسوز و جوانمرد باشید تا بیماری پشت سر گذاشته بشه و بعد شمشیر بکشید؟حالا
  حقیقت ماجرا رو میدونید ؟ شما کاری رو می کنید که باید بکنید . شما دشمنی میکنید در این شکی نیست اما بهره ی این نزاع نابرابر رو خدا می بره . و این تفسیره ید الله فوق ایدیهمه.
  اگر منظور منو نفهمیدید ، خیلی ناراحت نشید چون در شما ، رویه ی معمولیست .

  • مدیر گفت:

   خسته نشدی اینهمه نوشتی؟!! من که حال خوندنش رو نداشتم

  • مجاهد گفت:

   چقدرچرند نوشتی شما. چه اهانتی شده.؟ تمام خزعبلات خودشون گذاشتن براروشون شدن آدمهایی چون جنابعالی که کمی چشمتان بازشه. اون دهن ناپاکی که میگه آقا. … فوق ائمه هستند!!!!! بایدگل گرفت. این آدمی که مدعی امام زمانه راباید یوغ بست. هرچه رااسرارحق آموختند مهرکردندو دهانش دوختند. این مدعی دروغگو شان امام عصر(عج ) را درحد فرستادن یکت عینک پایین اورده!!!

 2. ناشناس گفت:

  مارکش چیه!؟
  ری بن؟
  پلیس؟
  :)))

 3. شارژر مدیر گفت:

  تو که حال خوندن نداری پس بیکاری سایت درست کردی بیچاره تو اول مادرتو معرفی می کنی که!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • مدیر گفت:

   حیف که جواب ابلهان خاموشی است

  • حسین گفت:

   جناب آقای مدیر، نیاز به جواب دادن نیست، اینها ادبیاتشان، چاله میدونیه….معلمشون سرمنبرفحش خواهرمادر میده و بامادرمردم کارداره، انتظار بیش از این از این جماعت نداشته باش…اما الحمدلله دستشون رو شده و بزودی بساطشون جمع خواهد شد!….

 4. حجت گفت:

  این پیرمرد و نوه اش یا فانتزی ترین بیماری روانی روی زمین رو دارن، یا جزو برترین تکنولوژی های شیطان هستند.
  مدعی به این تحفه گی نوبره والله…

 5. بی نام گفت:

  خ خداهمه شفا بده مخصوصا این شیخو

 6. ناشناس گفت:

  ایشان یک نوع دجال هست که با ادعاهای دروغین باعث به فتنه افتادن بعضیها می شود.

 7. وحید نعمت الهی گفت:

  این شیخ هیچ گناهی نداره دزد کارش دزدیه شما باید در خونتو قفل کنی مقصر این احمق هایی هستن که میشینن این اراجیفو گوش میکنن بابا قرن ۲۱ هستیم این مردیکه رو باید بگیرن با تیپا بندازن تو چاه توالت همون کاری که با ارباب اینا کردن علی محمد باب

 8. مهسا گفت:

  اقعا ایشون درست میگه وجودش از نشانه های ظهوره چون مصداق واقعی دجاله

 9. ارش گفت:

  من از شیخ نمینالم اونم دنبال دکون دستگاس بدبخت با چهارکلاس سواد نوه لش هم که پیر دختر شوهر طلاق دادس پس اونا جاشون معلومه
  اما طرفداراشون….
  یادتون نره شما هم در گناه اون نامرد شریک هستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.