سبب نزول باران

?پس از دستگیری #شیخ_اکبر_تهرانی و #زهرا_تهرانی برخی مریدان این دو که چشم خود را بر روی حقایق بسته اند، همچنان با طرح برخی ادعاهای نخ نما سعی دارند تا ارادت خود به این دو نفر را موجه جلوه دهند.
✅جالب اینکه قبل از دستگیری مدعی بودند که این دو نفر مشکلی ندارند؛ چراکه اگر اینگونه بود دستگاههای قضایی و امنیتی با آنها برخورد می کردند. حال که این برخورد صورت گرفته، تلاش می کنند تا چنین وانمود کنند که این دو نفر همچون ائمه مظلوم واقع شده اند و با قیاسی مضحک سعی دارند تا آلام و دردهای خود را تسکین بخشند.
????
?در کلیپ کوتاهی که خواهید دید، #زهرا_تهرانی نزول باران را در کشور و تهران به برکت خود و پدربزرگش می داند.??
⛔️کنتور که نمیندازه همینجور بگو، یه عده هم که آماده اند تا بگن: صد در صددددددد، ماشاللهههههههه??

دانلود کلیپ

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۰ پاسخ

 1. ناشناس گفت:

  !!!!!!!!
  قبلا” مثلا” صد سال پیش به برکت وجود کی بوده!؟
  انگار کلا” کارهای دنیا معطل این دو تاست
  چه ادعاهایی

 2. عاشقه رهبرمم گفت:

  ببین اگه وجود داری مدیر اگه مردی پاسخی که استاد درمورد پانزدهم معصوم داده بزار بزار خب مردی بزار ببینم کی نمی پدیره

  • ناشناس گفت:

   خدا وکیلی اون پاسخ بود یا یه مشت سفسطه و مغلطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. یاس گفت:

  خاک تو سر جفتشون

 4. مردم گفت:

  واقعا متاسفم واسه ادمایی که اینا رو بزرگ کردند تا اینا جو گیر بشن بتونن همچین کاری کنند.

 5. عاشقه رهبرمم گفت:

  ببینم ازدین چی بلدی ؟ فلسفه خوندی یا ن؟ تحصیلت چقده؟ داری میری تو مخ نمی فهمی گنگه مطلبدبهت؟ ایشون میفرمان کسی که گناه نکنه خطا نکنه باریاصت خودشو بسازه تو جونی میشه پاک معصوم خیلی ساده قضاوت درست داشته باشید توامداین کار و کن که عمرا نتونی خب ولی ممکنه میشه معصوم چهارتا چلقوز فیلم و دادندبیرون فک کردن چدخبره اگه انسانه عاقلی باشی می پذیری وگ

  • امین گفت:

   یه مشکل بزرگ مریدان شیخ و طرفدارانش اینه که از خود شیخ بیسوادترن.عزیز هر گردی گردو نیست.به قول معروف میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است.نه شیخ نه طرفدارانش هنوز نمیدونن عصمت چی هست گرچه به خیال خودشون فهمیدن. و به معنای واقعی کلمه مصداق بارز این مثل هستن (آن کس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند).عرضم با طرفداران شیخ هست کمی مطالعه کنید کمی تحقیق کنید خداوند قوه تعقل رو ارزانی داشته به انسان و اون دنیا بازخواست میکنه از این نعمت بزرگ.یه مطلب درباره گناه نکردن و مراتب اون و عصمت میزارم برای مطالعه دقیق لینک مطلب رو هم میزارم برای انهایی که شاید تعقل کنن

   مفهوم عصمت را توضیح دهید و بفرمایید، آیا غیر از امامان معصوم(ع)، افراد دیگری می‌توانند دارای عصمت باشند؟

   در فرهنگ عقاید، آن که دارای مقام عصمت است، “معصوم” نامیده می شود. معصوم کسی است که به واسطه ی لطف مخصوص خدا از هرگونه آلودگی به گناه و کارهای زشت و ناپسند امتناع می کند و از کوچک ترین اشتباه، خطا و فراموشی به دور است. البته چنین حالتی، نه از روی جبر و بی اختیاری، بلکه توأم با امکان و اختیار توانمندی در انجام گناه و اشتباه است. آنچه باعث می شود که اختیار نسبت به انجام اشتباهات هرگز به ارتکاب خطا و گناهان نینجامد، وجود عواملی چند در شخص معصوم است: “علم حقیقی به واقعیت امور بد و نیک”، “تأیید و توفیق ویژه از سوی خدا” و “بهره مندی از روح القدس”؛روحی مقدس و مطهر که همراه همیشگی معصوم است و … .

   غیر از پیامبران الاهی و چهارده معصومی که در اسلام معرفی شده اند، شخص دیگری معصوم نیست؛ زیرا دلیلی وجود ندارد تا اثبات کند دیگران نیز از “روح القدس” برخوردارند.

   اما توجه به این نکته ی بسیار مهم نیز لازم است که عدم عصمت شخصیت های با عظمتی مانند: حضرت اباالفضل، حضرت ابوطالب پدر امیرالمؤمنین (ع) ، مادران مطهر و پاک معصومین، حضرت علی اکبر و … ، به معنای گناهکار بودن آنان نیست، بلکه اینان فراتر از “عدالت” و پایین تر از “عصمت” اند.

   اصولاً در فرهنگ ارزشیابی اسلام با سه واژه به ارزیابی شخصیت مثبت انسان ها می پردازند:

   ۱٫ عدالت: داشتن حالت روحی پیشتازی در انجام واجبات و ترک گناهان.

   در این رتبه، صرف عمل به واجب و ترک حرام کفایت می کند و اگر از گناه کبیره اجتناب گردید و بر گناهان صغیره اصراری نشود به “عدالت” منتهی می گردد.

   ۲٫ عظمت: فراتر از عدالت است و صاحب آن دارای روحی درخشنده و نورانی است و در زمره ی بندگان صالح خدا محسوب می گردد.

   ۳٫عصمت: صاحب آن از کوچک ترین اشتباه و خیال و توهم گناه و خطا به دور است. لازمه این مقام – بر اساس روایات متعدد – بهره مندی از روح القدس است.

   http://www.islamquest.net/fa/archive/question/fa1954

 6. عاشقه رهبرمم گفت:

  ی ذره انصاف ی ذره بفهمید درک کنید تحقیق کنید چهارتا کتاب بخونید هرادمی یچیزی گف سریع واکنش ندین اعصابم خورد میشه حرفای هشت من ی عاز این برادر و میبینم ی دره نیمه پر لیوان و ببینین دنیا همینجور نمیمونه تریلی با اون عظمت میچرخه روزگار نچرخه؟

 7. امین گفت:

  به نظر من یکی از بزرگترین نعمتهای خدا به انسان عقل هست که انگار به خیلی ها نداده.هر وقت یه کلیپ تازه میبینم متحیر میشم از جهل اطرافیان اینها.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.