در پوشش قرآن و سنت

نمونه ای از اظهارات #شیخ_اکبر_تهرانی ???
?در این جلسه جز قرآن و سنت پیامبر و اهل بیت نمی شود، لذا کسی هم نمی تواند از این جلسه ایراد بگیرد. اگر مخالف این جلسه هستی، از خدا مرگ بخواه، چون هر روزی که با خدا و ائمه در می افتی، هزاران سال جهنم را برای خودت درست می کنی.(تاریخ:۱۳۸۲/۳/۱۵)
⛔️وی در دیگر سخنرانیها که در برخی کلیپها نیز مشاهده کرده اید، مخالفین خود را زنازاده و احمق و … نیز خطاب کرده است.
?انگیزه او از بیان این حرف و تکرار مکرر آن در سخنرانی های متعدد، فریب زیرکانه مخاطبین خود است تا منتقدینش را مخالف قرآن و اهل بیت نشان دهد، حال آنکه در طول تاریخ افراد فراوانی بوده اند که در پوشش قرآن و روایات انحرافات اعتقادی و عملی فراوانی را ایجاد کرده اند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۹ پاسخ

 1. ' گفت:

  میگم مدیر نکنه با چرند و پرند قرارداد بستی؟

 2. محمد گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید…
  بابت این کلیپهایی که میگذارید تشکرمیکنم.
  …..
  اعوذبالله من الشیطان و اکبرتهرانی و دارودستشون…

 3. یه دوست گفت:

  این کلیپارو تیکه تیکه کن بعد بخورد ملت بده بعد بعد اونکه اون حرف و زد حرف و کلام صحیحشو در مورد اون حرف نزا چون نکته داره تو حرفاش خب؟ بابا تو چرا این مدلی؟کاری ندارم با اون خانومه اقا شیخ گردنه همه بچه ها حق داره اون بود بما خدارو یاد داد اون بود که گف خدا کیه یه اشتبایی کرد نباید هی بزنیم تو سرش خدارو خوش نمیاد مریضیم دخیل بو

 4. علی گفت:

  سلام این کلیپ رو از سایت اپارات مشاهده نمایید

  http://www.aparat.com/v/ZVHsw

 5. ناشناس گفت:

  ایا آن تشیعی که از لندن و آمریکا بخواهد برای دنیا پخش بشود، بدرد شیعه می خورد؟؟؟
  (امام خامنه ای)(مدظله عالی)

  این شبکه های ماهواره ای که دائم عزاداری وقمه زنی پخش می کنند شیعه درست می کنند؟

  من باشاگردهای جناب شیخ مراودت داشتم به جرات میتونم بگم اونها افتخار نظام اسلامی هستند. اربده کشی هم شد کار؟

  • مدیر گفت:

   الان تشیع لندنی چه ربطی به شیخ اکبر داره؟! اونا هم کارشون باطله، شیخ اکبر هم باطله، این چه استدلالیه آخه!! یه دو تا از اون افتخارات رو نشون ما هم بدید ممنون میشیم

 6. کیارش گفت:

  سلام مشکل شیخ قرآن وسنت خواندن هستش؟ اگه شیخ بیست وچهارساعته عزاداری و سینه زنی میکرد.
  احکام وقران گفتن شیخ چرا به مزاق انگلیس و اسرائیل خوش نمی آد؟ چرا به مزاق رئیس شبکه ثامن تی وی خوش نمی آد؟

  علامه حسن زاده آملی جلوی مقام معظم رهبری دوزانو نشسته وایشان را مولا خطاب می کنند. که ایشان میفرمایند این کار را نکنید علامه در پاسخ می گوید اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کا را نمی کردم خوب این یعنی عصمت دیگر.عصمت فکر می کنید چیز عجیبی است؟
  یاعلامه درجای دیگرفرموده اند: گوشتان به دهان رهبری باشد چرا که ایشان گوششان به دهان حجت بن الحسن است. آیا مطلب سنگین است؟ علامه حسن زاده ؛ که صاحب تفسیر المیزان درباره اش گفته اند: حسن زاده را کسی نشناخت جز امام زمان(عج).

  یکی از مراجعی که تکرار می کنم مرجع! طی ۱۰روز محرم درشبکه های بسیار زیادخود مدام قمه زنی وخون ریزی که موجب وهن شیعه است چرا یک حدیث در مورد اخلاق محرم ونامحرم و…نمی گوید؟! وبگفته بسیاری از دوستان مرتبا به آیت الله بهجت(ره)؛آیت الله مکارم ومقام معظم رهبری توهین می کند؟!
  اسلام یعنی سینه وقمه زنی؟!

  چرا شیخ علی اکبر تهرانی که برای نظام اسلامی به گفته اخیر مقام معظم رهبری “کادرسازی” می کند وجوان خوب چه پسر چه دختر تحویل اجتماع می دهد که اکثر آنها ابتدائا نمیدانستند اصلا اسلام چیست به لطف ایشان برسر آنها قسم میخورند.می بایست مورد بغض واقع شود؟!

  • مدیر گفت:

   میشه یه چندتا از کادرهایی که جناب شیخ برای نظام ساخته رو نشون بدید؟ چرا آسمون و ریسمون می بافید؟!

 7. محمّد امین گفت:

  شریکان دزد و رفیقان قافله و طرفداران ساده اندیش پیر فریبکار مدام شیخشان را با اولیاء الهی مقایسه میکنند در صورتیکه آن اولیای الهی هیچگاه خودشان را بالاتر از پیامبران و ائمه هدی(علیهم السلام)ندانسته اند و مثلاً آیت الله خامنه ای خود را کمتر از قنبر امیرالمومنین(علیه السلام)میداند و به کسانیکه او را علی زمان گفته بودند معترض شدند،ولی این شیخ دغل باز و نوه ی بی حیایش فراوان خودشان را بالاتر و بهتر از پیامبر خدا و ائمه هدی(علیهم السلام)قلمداد کرده اند و گویی خودشان را هم ردیف خدا و بلکه بالاتر از خدا میدانند چون مقام بالاتر از چهارده معصوم(علیهم السلام)فقط خداست و به گفته پیر دروغگو خدا زورش به شیخ نمیرسد پس شیخ از خدا قویتر و بالاتر است(نعوذ بالله)… از خدای تعالی آمرزش میخواهیم برای نوشتن این کفریات و کلاّشی های پیر دروغگو و نوه نابکارش،اما چه باید کرد که برای بیدار کردن خواب زدگان و طلسم شدگان باید سخنان شیّادان را تبیین نمود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.