بهشت اکبر آقا

?قبلا تو کلیپ «ورود امام زمان ممنوع!!» از قول #زهرا_تهرانی شنیدید که تو خواب این خانم شیاد، امام زمان علیه السلام به #شیخ_اکبر_تهرانی میفرمایند که بهشتی که تو داری، منِ مهدی رو هم توش راه نمیدند???
?شیخ اکبر یه ذره انصافش بیشتره و بازم بر اساس خواب نوه گرامیش، میگه که بهشتی که یکی از مریدای شیخ رو تو اون بردند و برای اکبر آقاست؛ ائمه فقط ماهی یه بار می تونند در اون وارد بشند، فقط ماهی یه بار????.
?یه وقتی با خودتون فکر نکنید که این آقای معصوم ۱۵م عقلش پاره سنگ بر میداره هااااااا… باور کنید همه رو براش خواب میبینن??
?اگه این فکر رو با خودتون بکنید، تو منبرش بهتون فحش خواهر و مادر میده، اونوقت ناراحت میشید. این رو هم از خودمون نمیگیم، خودش یکی دو هفته پیش گفت.

دانلود کلیپ

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۲ پاسخ

 1. امین گفت:

  حالا خودش هیچی این اطرافیانش عقل ندارن؟یا کلا عقل رو تعطیل کردن؟دلم به حال اینها میسوزه خیلی بدبختن هم دنیا رو از دست دادن هم اخرت رو

 2. ناشناس گفت:

  بازداشت شدن!
  هم زهرا شریفی هم شیخ.
  آقا خواهشا اگه اطلاع دارید روند پرونده و دادگاهشون رو بعدا اطلاع رسانی کنید.
  حتی اگه به سزای کارهاشون هم نرسن، باز هم بازداشت شدنشون آب گوارایی بود بر جگر سوخته همه ما از هیئت بریده ها.

  • مدیر گفت:

   اگر اطلاع یافتیم، چشم

  • ناشناس گفت:

   شنیدم با یگان ویژه و اینا، بردنشون
   البته فقط شنیدم
   مدیر جان اگر اطلاعات موثق پیدا کردی بذار
   البته می دونم که طرفداری شیخ کذاب از فردا میان اینجا و هی پیام می ذارن که فتنه کردید و یک عارف رو بی آبرو کردید و شیطان زده اید و فلانید و بهمانید! :))
   حالا مدیر جان یه مقدار از اون پولایی که از آمریکا و اسرائیل گرفته بودی تا علیه این عارف باالله خرج کنی به ما هم بده داداش! پنجاه پنجاه دیگه!! :)))
   دم روشنگرها گرم
   خدا اجرتون بده
   انشاالله چند روز دیگه یه پست بذارید که روی عکس علی اکبر تهرانی و زهرا تهرانی، مهر «باطل شد» خورده باشه

 3. آشنا گفت:

  حیف شد!!
  تازه داشتیم تفریح می کردیم!
  فکر کن زهرا شریفی می خواست زن امام زمان بشه، امام زمان حیف می شد !

 4. ناشناس گفت:

  اومدی یک بخش در حد دو جمله از صحبتهای یک شخص محترم رو فیلم گرفتی و گذاشتی اینجا و اونرو مبنای قضاوت قرار دادی؟!! تو مسلمونی؟!! ائمه نگفتند که کسی رو قضاوت نکن؟!

 5. 'سوگل گفت:

  خدا میدونهدفقط تو مدیر چ چجوری میخای بمیری

 6. عاشقه رهبرمم گفت:

  بابا برید فساد و جمع کنید چهارتا مومن و انداختی تو جون هم بااین کمبود بیدینی دربین مردم بی اعتقادی حواست جمع باشه هیات امام حسین و ب تمسخر گرفتی من اقای تهرانی رو بازهرا تهرانی منافق مقایسه نمیکنم زهراخانم اقای تهرانی رو خراب کرد اقا شیخ و باحرفاش نابود کرد بعد کی گفته نن امام زمانم؟ خندم میگیره لقب شیخ و گزاشتی مدعی دروغین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.