فرستاده بسیار محبوب خدا

?نمونه ای دیگر از مدعیان دروغین
?این بنده خدایی که تو کلیپ میبینید، بنده خدا خواب نما شده و  خودش رو هم امام زمان و هم پیامبر میدونه.?
?باز جای شکرش باقیه #شیخ_اکبر_تهرانی تا حالا ادعا نکرده من امام زمانم، ولی خب بالاخره همه اونایی که یه روزی ادعای امام زمان بودن کردند، مثل علی محمد باب و …، از اول که این ادعا رو نداشتند، ولی به تدریج رسیدند به جاییکه ادعای خدایی هم کردند.
⛔️بعید نیست که اگر #زهرا_تهرانی چند تا خواب دیگه ببینه، شیخ که تا حالا ادعای عصمت و #معصوم_پانزدهم بودن رو که کرده، یه دفعه نظرش عوض بشه و بگه من خود امام زمانم??

دانلود کلیپ

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۵ پاسخ

 1. من گفت:

  بد بختا امام زمان هم تشریف بیارن اول کسانی که در مقابلش می ایستند شما احمق ها هستید استاد شیخ علی اکبر تهرانی هنوز چیزی از داشته های معنویش را به شما نشان نداد بالا آوردید وای به امام زمان که از راه برسند و از ایشان معجزات ببینید که عقل ناقص شما درکش نمی تواند بکند، شما ناقص عقلها چه می کنید با ایشان ؟

  • مدیر گفت:

   حالا میشه بگید این شب جمعه یه چشمه دیگه بیاد؟!!

  • پیام گفت:

   ما کرامات نمی خوایم
   علی اکبر تهرانی می گه که مجموع کل علوم انبیاست، اگر اینطوره پس ایشون شامل اون حدیث معروف پیامبر می شه که فرمودن:«من مدینه علم هستم و…»، بنابراین باید جوابی برای خیلی از مشکلات علمی حل نشده داشته باشن، چرا پس رو نمی کنن؟! این همه سوالات پیچیده علم فیزیک و نجوم و زیست که تا حالا حل نشده، این همه بیماریهای بدون درمان… ما نمی گیم به همه جواب بده، حداقل یه چند تایی رو جواب بده
   اگر خودش هم نمی دونه، بره از امام زمان بپرسه، مگه زهرا تهرانی نمی گه آقا جونش نائب امام زمانه؟ ایشون که بلیط رفت و برگشت به خواب امام زمان رو داره! خوب این دفعه که رفت بره بپرسه دیگه…
   ما منتظران مهدی فاطمه (که جانمون به فداش)، منتظر نمی مونیم تا خدا آقا بیاد و این شیاد رو رسوا کنه، ما خودمون جهت تعجیل ظهور امام زمان با مدعیان دروغین مبارزه می کنیم، ما شیعیان چهار ده معصومیم نه شیعه معصوم پانزدهم!

 2. ناشناس گفت:

  کدام داشته معنوی را ایشون منظورشونه؟
  ما که ۱۹ سال اونجا بودیم هیچی به چشممون نه از آقا دیدیم و نه از نوه اش. یک مشت ادعا البته شنیدیم. اما هیچی به چشم ندیدیم!!! جز جاسوس بازی و دروغ و اغراق و فتنه و فحش و فضیحت و تهدید و ارعاب و ادعاهای گزاف!

 3. ناشناس گفت:

  فکر کنم لینک مشکل داره، لطفا بررسی کنید
  ممنوت

 4. ناشناس گفت:

  لینک خراب است

 5. ناشناس گفت:

  به داد لینک برس مدیر جان
  خودت هوای سایتو نداری ها!

 6. دکتر گفت:

  علی اکبر تهرانی اختلال بزرگ منشی داره

 7. omid گفت:

  بابا چرا کسی قدر این معصوم پانزدهم رو نمیدونه ؟خوش به حال تهرانیا ما تو شهرمون معصوم نداریم البته یکی داشتیم ولی الان خدانشناسا انداختنش تو دیونه خونه.

 8. کوروش گفت:

  ححححححح

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.