حمله به مخالفین

? حمله و توهین شیخ علی اکبر تهرانی نسبت به مخالفین

?سخنان دیگری از شیخ علی اکبر تهرانی به دست ما رسیده که ماهیت حقیقی او را مشخص می کند و کاملا بر خلاف ادب و نزاکت است.

? وی در درفشانی های خود حرف های عجیبی زده که از یک استاد اخلاق هرگز صادر نمی شود. از همه خوانندگان بابت این کلمات عذرخواهی می کنیم و از خداوند متعال برای علی اکبر تهرانی، اندکی ادب و اخلاق را آرزو می کنیم.

او در جلسه درس اخلاقش میگوید:

?کسانی که مخالف من هستند و پررویی می کنند به من معرفی کنید تا مثل گوجه فرنگی و…! آنان را له میکنم. ان شاءالله!!(سانسور شد به اصل کلیپ مراجعه کنید.)

?هرکس مرا یاری کند خداوند حتما او را یاری می کند.

?با کمال تاسّف تهرانی مخالفینش را به القابی چون: احمق، کثیف، از سگ نجس تر، حسود، بخیل، نامرد، جهنمی مفتخر می کند و در پایان خاطر نشان می سازد: مخالف من سکته کرد و مُرد و  تو که حسود هستی برو بمیر.

?ایشان با همه الفاظ درخشانی که به کار می برد، خاطرنشان می کند که: الآن چند میلیون نفر همزمان از اینترنت سخنرانی مرا گوش می کنند و دارند استفاده می کنند.

چه باید گفت؟ به قول شاعر:            از خدا جوییم توفیق ادب              بی ادب محروم ماند از فیض رب.

این فایل صوتی را از اینجا دانلود کنید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۰ پاسخ

 1. علی گفت:

  لینکش خرابه!

 2. زارع گفت:

  این مرد احمق هنوز زنده است؟ دستگیر یا اعدام نشده؟

  • سلطانی گفت:

   نمی دانم شما خودتان را به حماقت زده اید یا دیگران را احمق فرض می کنید. اولا که طرف صحبت استاد مخالفینش نیست، بلکه کسانی هستند که می خواستند کارایی بکنند و به جهنم رفتند. این کلام مختص امثال شماست که سعی در ضربه زدن به حضرت استاد و هیئت محترمشان دارید و ربطی به مخالفین ندارد.(بنده این نکته را در پست زنازاده هم به شما تذکر داده بودم ولی متاسفانه شما همچنان به تهمت و فریبکاری خود ادامه می دهید.) ثانیاً آنچه شما به حضرت استاد نسبت می دهید نقل قولی است از خداوند متعال. آنجا که استاد می فرمایند: «هر کی بخواد خدا رو یاری کنه، قسم می خوره؛ هر کی منو یاری کنه یاریش می کنم…» حال شما بفرمایید فاعل « قسم می خوره » کیست؟ ثالثاً این کلیپ از سخنرانی منبر حضرت استاد جدا شده که خود شما زحمت ضبط دی وی دی آن را می کشیدید. پس چرا کیفیت صدای آن آنقدر پایین است که شنونده متوجه بسیاری از صحبت های استاد نمی شود؟ این خود دلیل محکمی است بر غرض ورزی و فریبکاری شما. (دقیقا مانند کلیپ معصوم پانزدهم که آنجا هم به شماتذکر دادم.) رابعاً آنچه حضرت استاد در این کلیپ و در کلیپ های دیگر درباره شما خائنین فریبکار که سعی در ضربه زدن به جلسه ای دارید که صدها نفر از طریق آن هدایت یافته و راه صجیح زندگی را آموخته اند، می فرمایند بسیار کمتر از لیاقت و شایستگی شماست. به قول شاعر: خلایق هرچه لایق.

   • مدیر گفت:

    من دی وی دی ضبط میکردم؟ دی وی دی چی چیه؟

    • سلطانی گفت:

     جناب توکلی طرف خطاب من شما که یکی دو بار بیشتر به هیئت نیامده ای نیست، آن هم برای جاسوسی. خطاب من آن نامردی است که هر دویمان او را می شناسیم و این دیتاها را در اختیار شما قرار می دهد. شما هم بهتر است به جای گیر دادن به دی وی دی و فرا فکنی و انحراف ذهن خوانندگان، دلیل تحریف سخنان جناب شیخ و فتنه گریتان را بیان کنید. هر چند می دانم برای این هم مانند پست های «معصوم پانزدهم» و «مخالفین شیخ زنازاده اند» که از طرف بنده محکوم به تحریف سخنان جناب شیخ شده بودید هیچ جوابی ندارید. فقط امیدوارم فردای قیامت که به قول دیشب استاد عزیزم شما و دوستانتان را بین دو کوه آتش قرار دادند تا تهمت هایتان را ثابت کنید، مانند رضا شاه نعره نکشید.

     • مدیر گفت:

      راستی شنیدیم یه علامت به علائم ظهور اضافه شد. کمر درد شیخ از علائم ظهور است!! خخخخخخخخخ

     • ناشناس گفت:

      تهمت چیه؟
      این یارو علنا” داره ادعای گنده تر از دهنش می کنه
      فخر انبیا!!!!!
      تواضع کردن امام زمان در برابرش!!!
      بگید بره دهنشو آب بکشه
      این پیرمرد زپرتی چه گنده گویی هایی می کنه

   • ناشناس گفت:

    امیدوارم خدا شما رو با کسانی درست مثل خودتان محشور کند و شیخ و نوه اش را هم با کسانی درست مثل خودشان.

    خلایق هرچه لایق

 3. محمد گفت:

  دراینکه هر ادعائی باید با استدلال و در چهار چوب باشد اینکه این پیرمرد ادعا میکنه خلاف عقل ودور از برهان وگزافه ای بیش نیست خداوند همگان را از هدایتش بهره مند گرداند واز عقل بی بهره نگرداند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.