ادب شیخ!!

ادب مرد به ز دولت اوست!
?زشتی و قباحت استفاده از برخی الفاظ، آن هم در  سخنرانی اخلاقی، امری است که همگی بر آن اتفاق نظر داریم.
این نکته ای است که نه #شیخ_اکبر_تهرانی  و نه #زهرا_تهرانی  که هر دو ادعای اخلاق و عرفان دارند، از مراعات آن بسیار دورند. کسانیکه سخنرانی این دو نفر را دنبال کرده باشند، به خوبی نسبت به این موضوع مطلع اند.
?به نظر می رسد شیخ با این ادبیات سخیف خود، جلسه سخنرانی را با میدان تره بار و چاله میدان? اشتباه گرفته است.
✅ماجرای این صحبتهایی که خواهید شنید بر میگردد به انتقاد یکی از افراد قدیمی جلسه شیخ از او. از نظر آن شخص، شیخ دیگر کارایی لازم را ندارد.
حال واکنش شیخ در قبال این انتقاد:
?در طول کمتر از نیم ساعت شخص منتقد را با الفاظی چون: احمق، نادان، خاک بر سر ?مورد شماتت قرار می دهد.
?خطاب به شخص منتقد ۷ بار می گوید که کاری که الاغ انجام می دهد تو انجام می دهی? و کاری که رسول الله و ائمه انجام میدادند را من انجام می دهند، البته نکته فوق العاده جالب این است که پیامبر اکرم نهایتا ۲۰۰ نفر? و امیرالمومنین ۱۰۰-۱۵۰ ?نفر مخاطب داشته اند؛ ولی سخنان ایشان را کل ایران گوش می دهند.??
?ظاهرا اینگونه است که هم شیخ و هم نوه اش بسیار علاقه دارند که کارهای خود را با ائمه مقایسه کرده و خود را در موضوعاتی چون صبر، توکل و … برتر از آنها نشان دهند.
?تأسف فراوان نسبت به مخاطبی که در قبال شنیدن این سخنان، به جای اعتراض، دائماً ماشاء الله و … می گوید و با این رفتار بر عملکرد غلط شیخ مهر تأیید می زند.

این کلیپ را می توانید از اینجا دانلود کنید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۶ پاسخ

 1. مهدی گفت:

  بدبختای بیچاره ، دامان گرم شیطان گوارای وجودتان.
  اگر خدا شمارو بخشید که بخشید، اگر نبخشید خودم سر از بدنتان جدا می کنم

  • مدیر گفت:

   اوه اوه!! چه خشن! بیا پایین با هم بریم داداش!

  • حسین گفت:

   عمو بزن بغل باهم بریم…مگه شما داعشی که سر از بدن جدا میکنی؟!!…بابا شیختون رو اون شیطان بزرگ زهرا شریفی چیزخورش کرده!، شیختون قاطی کرده، چرا سرتونومثل کبک تو برف کردین!!..بابا این بابا بزرگ و نوه دارند مردم رو خرمیکنن!..کفر میگن، خودشونو دایم به ۱۴معصوم نسبت میدند و حتی بالاتر میدونن!..بابا به ظاهرو ۴تا قسم و …اکتفا نکنین!..برید پای صحبتهای ۴تا دیگه هم بشینید، مطالعه کنید…صدها عارف و مجاهد مثل آیت الله بروجردی وبهجت و…اومدند، اما هیچکدوم ادعاهای اینچنینی نداشتند، هیچکدوم موقع سخنرانی از خودشون تعریف نمیکردند، موقع سخنرانی فحش و ناسزا نمیگفتند!!!..اصلا خیلیهاشون کاری میکردند که شناخته نشند ، کسی از کراماتشون خبرنداشتند..برفرض اگر کسی کرامت و اسرارحقی داشته باشه به زبون نمیاره!..هرکه را اسرارحق آموختند، مهرکردند و دهانش دوختند…بخداسرکارید، برید مطالعه کنید..منی دارم به شما میگم که دردوران نوجوانی به اون جلسه آلوده شدم و ۱۰سال هم بودم و همه جیشونو هم میدونم..این دختره باجادو وجمبل و خوابهای دروغش ، خانواده هارو به هم ریخته، شوهرش دلش ازش خونه، پدرش ، برادراش ، داییش، خاله هاش..همه رو به هم ریخته…..برید تحقیق کنید!!!!!!

 2. سلام گفت:

  جواب به مهدی

  فکر کنم شما خبر نداری،گردن شما زده شده… فقط چشم بینا میخواد که شما نداری
  انشاءالله امام زمان بیاد تا ببینی

 3. ناشناس گفت:

  موافقان شیخ، مخالفین شیخ دشمن شما نیستن به خدا. بدون تعصب قضاوت کنید، این همه ادعای دروغین و انحرافی رو از این پدربزرگ و نوه ببینید خواهشاً

 4. ناشناس گفت:

  عجب مملکت خر تو خری داریم !!!!
  یکی نیست گوش این کلاش رو بگیره دوتا چکش بزنه بندازه تو سیاهچال!؟؟؟؟؟؟؟

 5. رضا گفت:

  شماها به فرموده ی حدیث اقا امام صادق ع در کافی شریف که فرمود کسی چون بی باک پشت سر مردم سخن بگوید و باکی نداشته باشد که دیگران در مورد او چه میگویند یا از راه زنا و یا از راه شرکت شیطان نطفه ش بسته شده …شما جماعتی که دارید با آقای تهرانی دشمنی میکنید ریشه ش برمیگرده به ناپاکی مادرتون و شیر خوکی که خوردین چرا که اگه شیر سگ خورده بودین وفا سرتون میشد .

 6. سلام به روشنگر گفت:

  پاسخ به ضد رضا!

  حیف از اسم این امام بزرگوار که روی شماست. این چه ضدادبیات شرم آوری هست که شما داری؟! از چنان استاد اخلاقی! چنین شاگرد نوبری نیز انتظار میرود….

 7. مهسا گفت:

  یا خدااااا
  از گوش کردن به حرفای این دوتا من وحشت کردم چطور میتونن انقد راحت این ادعاهای عجیب و غریب رو بکنن. خیلی تاسف خوردم به حال مریدانشون. خدا کمکشون کنه

 8. ناشناس گفت:

  پاسخ به رضا
  مثل اینکه ادب شیخ به شاگرداشم سرایت کرده

 9. افشین گفت:

  چه ادمای احمقی هستن کسانی که از این ادم احمق اطاعت میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.