مخالف شیخ اکبر تهرانی زنازاده است!!!

در این کلیپ خواهید دید که این شیخ مدعی دروغین عرفان، با ادبیاتی سخیف و دور از شأن یک مسلمان مومن و با وقاحت فراوان، مخالفین و منتقدین خود را مکرراً زنازاده زاده خطاب کرده و مادران آنها را به بدکاره گی متهم می کند.
این همان کسی است که مدعی بود معصوم پانزدهم است و در این ۵۲ سال کسی از اون گناهی سراغ ندارد.
گناهی از این آشکارتر و فسقی از این بزرگتر!!!

این کلیپ را می توانید از اینجا دانلود کنید (حجم تقریبی ۶مگا بایت)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴۲ پاسخ

 1. ناشناس گفت:

  سلام لینک داونلود درج نشده

 2. ناشناس گفت:

  سلام
  این کلیپ روی سایتتون نیست

 3. رضا گفت:

  آدم گریه ش می گیره به خاطر دور و بری های این موجود منحرف که دو دستی چسبیدنش

 4. صابری گفت:

  بایدبطور جدی بررسی کرد چرا مردم ما با این پیشرفت علم سواد ووسایل ارتباط جمعی بازم باید حرفای این جور افراد رو باور کنن؟!!!!!!!!شاید یه دلیلش دوری از قران وروایات اهل بیت باشه ویه دلیلشم دوری از علما وبزرگان مورد اعتماد در دین مینوه باشه
  دوست دارم دوستانم فکرکنن به این دلیل ها اضافه کنن یا دلایل منو نقد کنن

 5. دلارام گفت:

  خدا به ما رحم کند
  یا امام زمان کجایی؟؟!!

 6. ناشناس گفت:

  پدر سگ

 7. ناشناس گفت:

  با این همه انحرافات چرا کسی باهاش کاری نداره و راحت داره زندگی می کنه؟ مگه مملکت قانون نداره؟

 8. mehdi گفت:

  با سلام
  طی یک اقدام ناجوانمردانه پستی که اینجانب
  در جهت روشنگری اذهان عمومی دیروز
  گذاشته بودم،را امروز حذف کردید
  مشخص است که اهداف شما سیاسی بوده
  و قصد تخریب دارید
  وهدفتان روشنگری نیست
  مرگ بر اسرائیل.مرگ بر بهائی .مرگ بر همه
  کسانی که با گسترش فرهنگ مهدویت مبارزه
  میکنند

 9. سلطانی گفت:

  اگر به سخنان جناب شیخ دقت بفرمایید، درمی یابید که برخلاف ادعای این دوستان باصطلاح روشنگر، ایشان هیچ کجا لفظ “مخالف و منتقد” را به کار نمی برند. چه نسبت به خودشان و چه نسبت به جلسه. همه جا صحبت از کسی یا کسانی است که قصد ضربه زدن به جلسه را دارند.(دقت کنید) کسانی که “نقشه هایی دارند” ، “می خواهند یه کاری بکنند” ، “خلافی یا غلطی بکنند” ، “یه ضربه ای بزنند” و یا “نقشه کثیف تو مغزشونه”. طبیعی است که این جلسه و جناب شیخ مانند هر کلاس و استاد دیگری موافقانی دارند و مخالفانی. که عقیده ی همه اشان محترم است. ولی کسانی که بخواهند به کلاس درس قرآن و اهل بیت علیهم السلام ضربه بزنند، دشمنی شان با شخص و کلاس نیست، با قرآن و اهل بیت علیهم السلام است که در خصوص ریشه چنین افرادی فراوان حدیث و روایت معتبر داریم. از طرف دیگر آیه ای که آلت استفاده ابزاری این دوستان قرار گرفته، در خصوص کسانی است که به یک فرد شناخته شده و مشخص تهمت زنا بزنند و خودتان شاهدید که جناب شیخ هرگز از کسی نام نمی برند واین “گربه دزده” است که با دیدن چوب پا به فرار می گذارد. لذا به این دوستان روشنگر!!! توصیه می کنم که با زدن تهمت های ناروا و استفاده ابزاری از آیات و روایات برای ضربه زدن به کلاس اهل بیت علیهم السلام، آبروی مادران خود را نریزند. چون به قول معروف: چراغی را که ایزد برفروزد هر آن کس پف کند “ریشه اش” بسوزد

  • مدیر گفت:

   اتفاقا تنها چیزی که نزد شیخ و مریدان متعصبش محترم نیست، نظر مخالفه. . لطفا ژست روشنفکری نگیرید. نمیدونم چرا همه مریدای شیخ همین یه بیت شعر رو بلدند« چراغی را…» شما اول ثابت کن ایزد برفروخته، بعدا برو سراغ بقیه اش

 10. سلطانی گفت:

  خوشم میاد خودتونم می دونید که همه حرفاتون تهمت های بی اساسه. مطمئنا اگه جوابی برای حرفام داشتید به بیت شعر آخر گیر نمی دادید و جوابی درخور به نقد من می دادید.

  • مدیر گفت:

   شما اگه یه ذره دقت میکردید متوجه اشکال میشدید. شیخ مدعی است که چون فقطططط قرآن و حدیث می گوید پس هرکس با او مخالفت کند با قرآن مخالفت کرده و زنازاده است. اولا اینکه ادبیات این آقا چاله میدونیه و منبر رسول الله رو با قصابی سر محل اشتباه گرفته. ثانیا اینکه کی گفته که ایشون فقط قرآن و حدیث میگه؟ اینهمه خواب و تعریف و تمجید از خودش و اینکه ما جهان رو اداره میکنیم و … اینا هم قرآن و حدیثه؟ مگه خوارج جز آیه قرآن و میخوندند؟ لابد میخواید بگید مخالفین خوارج هم زنازاده اند؟ ادعاهای شیخ شما اینقدر بی اساسه که آدم حیفش میاد بحث علمی در موردش بکنه. من فکر میکنم مردم اینقدر فهیم هستند که وقتی اصل حرفای این آدم رو بشنوند خیلیهاشون با همون اطلاعات کم بتونند قضاوت صحیح کنند. حالا شماهایی که قرار بوده شیخ ۶ماهه فقیهتون کنه چرا متوجه نمیشید الله اعلم!

   • سلطانی گفت:

    جناب مدیر
    شما که خود را روشن و روشنگر و دیگران را …….. می دانید، به جای مغلطه و تلاش برای ایجاد مجادله، به نقد بنده جواب بدهید. اگر جواب دادن را بلد نیستید، بنده خدمتتان عرض می کنم که جواب یک متن، یعنی جواب به جمله، جمله آن متن، نه ارایه توهمات و به در و دیوار کوبیدن خود. برای مثال جواب پاسخ اخیرت را می نویسم تا یاد بگیری و اگر توانستی جواب کامنت اول مرا به همین صورت بدهی:
    – “شما اگه یه ذره دقت میکردید متوجه اشکال میشدید.” ج: اتفاقا ما دقت کردیم و متوجه شدیم که شما با تحریف موضوع بحث استاد و استفاده ابزاری از آیه قرآن سعی در فریب مردم دارید.
    – ” شیخ مدعی است که چون فقطططط قرآن و حدیث می گوید” ج: اگر خوانندگان محترم به متن سخنان جناب شیخ مراجعه کنند، درمی یابند که این “فقطططط” شما هم تهمتی است مانند دیگر تهمت هایتان. ایشان دوبار می فرمایند: “ما داریم قرآن و سنت می گیم” ولفظ فقط را شما به آن اضافه کرده اید.
    – ” پس هرکس با او مخالفت کند با قرآن مخالفت کرده و زنازاده است.” ج: من نمی دانم شما این کلمه “مخالفت” را از کجایتان در آورده اید و اینقدر روی آن مانور می دهید؟ ما که از استاد چنین لفظی را نشنیدیم. ( مراجعه شود به پاسخ اول بنده به پست اصلی مدیر)
    – ” اولا اینکه ادبیات این آقا چاله میدونیه” ج: خوش به حال شما که در ادبیات چاله میدانی هم تبحر کافی دارید و می توانید براحتی سخنان افراد را براساس آن دسته بندی کنید. ما که جز سخنانی که با لفظ محاوره ای عادی ولی محکم و کوبنده ادا می شد چیز دیگری نشنیدیم.
    – ” و منبر رسول الله رو با قصابی سر محل اشتباه گرفته” ج: من نمی دانم شما کجا بزرگ شده ای که قصاب های محله تان چاله میدانی حرف می زنند. قصاب های محله ما که انسان هایی بسیار شریف هستند که از شما خیلی با ادب تر صحبت می کنند.
    – ” ثانیا اینکه کی گفته که ایشون فقط قرآن و حدیث میگه؟” ج: باز همان “فقط” کذایی
    – ” اینهمه خواب و تعریف و تمجید از خودش و اینکه ما جهان رو اداره میکنیم و… اینا هم قرآن و حدیثه؟ ” ج: معلوم است که قرآن و حدیث نیست. همان طور که عرض کردم ایشان ادعا نکرده اند که “فقط” قرآن و حدیث می گویند. خواب ها را هم دیگرانی درباره ی ایشان دیده اند که یکی از آنها خود بنده هستم که در طی ۲۰ سال گذشته ده ها خواب در تایید ایشان و جلسه شان دیده ام. تعریف و تمجید هم اگر از نظر شما کار بدی است، پس لطف کنید نقدی بر کتاب خطب نادره مولا علی علیه السلام بنویسید و ایشان را به خودستایی محکوم کنید و یا رجزخوانی سرداران سپاه اسلام و معرفی خودشان به دوست و دشمن را زیر سوال ببرید. درخصوص اداره جهان هم تا مدرکی ارایه نکرده اید لطفا افکار خوانندگان را منحرف نکنید.
    – ” مگه خوارج جز آیه قرآن و میخوندند؟ لابد میخواید بگید مخالفین خوارج هم زنازاده اند؟” ج: این هم یکی از همان مغلطه هایی است که عرض کردم. شما برای اینکه کسی را با کسی مقایسه کنی باید شرایط را برای هر دو یکسان فرض کنی. شما تنها یک نفر از خوارج را به بنده معرفی کنید که در بیش از ۴۰ سال از عمر خود، از همه چیزش: کار و زندگی و زن و بچه و فامیل و خانه و پول و تفریح و سلامتی و… خود چشم پوشی کرده و همه را در جهت دایر کردن جلسه ای به خدمت گرفته که در این مدت صدها نفر را از بند گناهان گوناگون از اعتیاد و شرابخواری و زن بارگی گرفته تا دروغ و غیبت و بدچشمی و… نجات داده و به راه راست هدایت کرده است.( که خود بنده می توانم چندین نفرشان را به نام معرفی نمایم.) اگر چنین کسی را پیدا کردید، آن وقت او را با جناب شیخ مقایسه کنید. وگرنه با این قیاس شما می توان براحتی هر عالم و استاد اخلاق و قرآنی را با خوارج مقایسه کرده و آنها را تخطئه نمود.
    – ” ادعاهای شیخ شما اینقدر بی اساسه که آدم حیفش میاد بحث علمی در موردش بکنه.” ج: شما را به خدا یا هر چیز دیگری که پرستش می کنید قسم، بیایید مقداری از وقت گرانبهایتان را حیف کرده و سخنان شیخ ما را “نقد علمی” کنید. تا لااقل ما هم تعریف شما را از نقد علمی بدانیم. چون تا حالا هر چه از شما دیده ایم چیزی جز تهمت و تحریف و مغالطه و استفاده ابزاری از آیات و روایات نبوده.
    – ” من فکر میکنم مردم اینقدر فهیم هستند که وقتی اصل حرفای این آدم رو بشنوند خیلیهاشون با همون اطلاعات کم بتونند قضاوت صحیح کنند.” ج: خوشبختانه بنده نیز همین تصور را دارم. منتها از شما خواهش می کنم جرات کرده و برای پست ها و کامنت هایتان امکان لایک و آنلایک قرار دهید تا شاید به توهماتتان در پذیرش رفتار خائنانه تان توسط بازدید کنندگان پایان دهد.
    – ” حالا شماهایی که قرار بوده شیخ ۶ماهه فقیهتون کنه چرا متوجه نمیشید” ج: تا تعریف شما از فقیه چه باشد. بنده از استاد عزیزم آموخته ام که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند: ” فقیه کامل چهار نشانه دارد: علوم الهی را یاد می گیرد، آن را حفظ می کند، به آن عمل می کند و آن را در میان دیگران نشر می دهد.” و بنده در بیست سال گذشته ده ها نفر را دیده ام که در مدتی حتی کمتر از شش ماه هم به این مهم دست پیدا کرده اند. حال شما که بعد از ۱۵ – ۱۰ سال آمدن به جلسه، علوم الهی را آموخته اید تا با استفاده ابزاری از آیات و روایات و ایجاد شبهه، در میان برادران دینی فتنه انگیزی کنید، اشکالتان در جای دیگری است و به استاد و جلسه ربطی ندارد.
    در پایان به شما پیشنهاد می کنم یک بار دیگر به این سخنان جناب شیخ گوش کنید و این بار خودتان را مخاطب ایشان قرار دهید. ایشان پدرانه چند بار از شما خواهش می کند که دروغ نگویید، در فکر ضربه زدن به ایشان و هیئت نباشید و آبروی مادرهایتان را حفظ کنید. حال چرا شما گوش شنوا ندارید، به قول خودتان ” الله اعلم”.

    • مدیر گفت:

     اونچه لازم بود گفته شد.اگر دنبال حق بودید اینهمه آسمون ریسمون به هم نمیبافتید. درساتون رو خوب گوش کنید تا ببینید نقدها وارده یانه…

     • 110 گفت:

      سلام
      و
      خدا قوت

      باید عرض کنم که این نمونه افراد با ” تصرفات شیطانی ” که در خوابهای مریدانشان و مردم از همه جا بی خبر می کنند،زمینه این دلبستگی ها و تعصبها را (هر چند بر خلاف نص صریح آیات و روایات باشد) فراهم می کنند،بخاطر همین هم ایشان تأکید بسیاری بر روی خواب دیدن دارند.
      نمونه بارز این افراد مدعی ،” محمد علی طاهری ” رئیس فرقه انحرافی عرفان حلقه می باشد،که به سبب ارتباطات شیطانی که با اجنه برقرار میکرد و مریدان و مردم ساده دل را (به بهانه خارج کردن بیماری یا به اصطلاح آنها انرژی منفی از بدنشان) متصل می کرد به “اجنه”، که نتیجه اش این شد که یا افراد بعد مدتی خودکشی می کردند یا دیوانه و یا دین ستیز می شدند!
      سرنوشتش هم این شد که بعلت دین ستیزی و بدعت و انحراف در دین، مراجع عظام حکم به ارتدادش دادند.

      حالا این عزیزی هم که با استناد به خوابهایی که دیده اند آنها را مؤید این شخص و این هیئت می دانند نمی دانند که با تصرفات شیطانی امثال این مدعی دارند “بازی” میخورند و چشم خود را بر روی این کفریات و بدعتها که در لا به لای ” قرآن و حدیث ” بخورد مخاطبین داده می شود بسته اند !

      إن شاء الله اگر توفیق داشتم دلایل دیگری را هم که با استناد به روایات باشد در بطلان این ادعاهای شیطانی این مدعی عرض خواهم کرد.

      با تشکر از تلاش شما و سایت خوبتون

     • مدیر گفت:

      سلام ..ممنون، قصه خواب سر دراز دارد…

    • ناشناس گفت:

     این آقای سلطانی که انقدر خوب جمله به جمله قدرت تحلیل دارند میشه صحبت های آقای تهرانی و نوه ی ایشان هم می توانند تحلیل کنند
     ادعای معصوم ۱۵ هم و فوق ائمه بودن ایشان را این که دردی که می کشند بیشتر از حادثه کربلاست درحالی که روزی که امام حسن در حال به شهادت رسیدن بودند به امام حسین فرمودن لا یوم یومک یا اباعبدالله چگونه از حضرت علی بیشتر درد می کشند واقعا اگر این ها رو توجیه کنید من توبه کننان به زمره شیعه علی اکبری می پیوندم
     این که حدیث داریم خواب فقط برای خود فرد حجت هست چگونه میشود که بر خواب استناد کرد در حالی که رویای صادقه شرایط خیلی ویژه ای دارد و اینکه اگر معصوم هستند فحاشی کردن چگونه درمورد ایشان گناه حساب نمی شود و اینکه همه می دانیم مسجد به تمام این هیئت ها ارجحیت دارند چگونه ایشان در زمین قصبی خیابان نماز را بعد از نماز جماعت مسجد می خوانند و اینکه صدها نفر دیگر درد هایی فرا تر تحمل کردن مانند جانبازان و شهدا ولی به این مقام ها نرسیدند و اینکه چه کسی گفته اگر کسی و گناهش را نبینی معصوم است در حالی که معصوم حتی از فکر گناه کردن مصون است و اگر قرار بر دیدن مردم بود امام را خدا تعیین نمی کرد و بر عهده مردم می گذاشتند
     و در آخر هر که را اسرار حق آموختند دهانش مهر کردند و دوختند
     کاش حداقل موقع خواندن دعای فرج قاعده قلب به میم را رعایت می کردند اللهم کن ولیک حجه را درست تلفظ می کردند که می توانستیم بر لدنی بودن علم ایشان شهادت دهیم

  • مهدی گفت:

   آخه انسان جاهل توواقعا حرفای نوه شیختونو گوش دادی خودشو با حضرت ابوالفضل مقایسه کرده.بیدارشو.چه تعثب کورکورانه ای داری.انشاالله سربازان گمنام واقعی امام زمان ریشه تونو میخشکونن وبساطتونو جمع میکنن‌

 11. @حر@ گفت:

  اگر شیخ و شاگردانشان منحرف هستند شما طبق دستور ائمه از آنها دوری بجویید……
  چرا دنبال دنبال این کار ها افتادید
  نکنه دایه ی دلسوز تر از مادر شده آیید!!!
  یا جریان از جای دیگر آب میخورد!!!؟؟؟

  • مدیر گفت:

   شما ببینی یکی داره میفته تو چاله بهش نمیگی آقا مراقب باش؟!! یا بالاتر.. اگه ببینی یکی داره دیگری رو میندازه تو چاله غیرت نداری جلوش رو بگیری؟!!

  • 110 گفت:

   ما تا وقتی شیعه اهل بیت هستیم این شعار انحرافی ” موسی به دین خود و عیسی به دین خود را ! ” هرگز قبول نمی کنیم چرا که این شعار انحرافی را دقیقاً در مقابل شعار ” امر به معروف و نهی از منکر ” اهل بیت و پیام عاشورای امام حسین علیه السلام میدانیم.
   تا وقتی که این انحرافات و کج روی ها وجود داشته باشد بمانند امیرالمومنین که چشم فتنه خوارج را کور کردند ما هم در میدان هستیم!
   و این انفعال و برافروختگی شما حاکی از آن است که ما تیر را به قلب فتنه زده ایم.
   و در پایان به شما سفارش برادرانه می کنیم قبل از این که تشت رسوایی شیختان(علی گرویی) و میوه ی تلخش(زهرا شریفی) سرنگون شود و ارتباطات و امکانات دریافتی از دشمنان اسلام ( بهاییت، وهابیت، سلطنت طلبان، استکبار جهانی آمریکا، انگلیس و اسرائیل ) علنی و آشکار شود به خود بیایید و به دامن اسلام برگردید تا به سرنوشت پیشینیانتان مثل بروجردی ها و طاهری های منحرف دچار نشوید!
   ” برای توبه هیچگاه دیر نیست. “

 12. @ حر @ گفت:

  مردم از خنده!!!
  آقای مدیر:
  خود تم که شیعه ی اهل بیت معرفی میکنی!!؟؟؟
  خوب ادای انسانهای دلسوز را در میارید!!
  در جهل خود بمونید نا دانها!!!
  باشید تا اموراتتون بگذر………

  • مدیر گفت:

   راضی به مرگ شما نیستیم!!!

  • 110 گفت:

   بصیرت و لقمه حلال انسان رو شیعه ی ” اهل بیت علیهم السلام ” میکنه،
   بی بصیرتی و لقمه حرام هم عده ای رو شیعه ی ” عمرو عاص های زمان ” (شیعه ی علی اکبری = علی گِرویی) !!!

  • 110 گفت:

   بسم الله الرحمن الرحیم

   نقدی بر ادعای شیخ علی اکبر تهرانی (معصوم پانزدهم بودنش) از نگاه احادیث و روایات :

   – مرید شیخ :
   شما آقا جون مفهوم واقعی و درست ” صراط المستقیم ” هستید.
   نه یک ذره بیشتر نه یک ذره کمتر.
   – عکس العمل شیخ علی اکبر تهرانی (علی گِرویی) :
   خود ائمه تا حالا ۵۰ تا (منظور ایشون دفعه هستش) گفتن؛ گفتن تا حالا ۱۴ معصوم بودیم الان ” ۱۵ تائیم “.
   (یعنی با زبان بی زبانی خودش رو” امام معصوم پانزدهم ” معرفی کرد.)
   ———————————————————————————————–

   ۱- یونس بن ظبیان گوید:
   امام صادق علیه السّلام در مورد فرمایش خدای عزّ و جلّ که فرموده: «در روز قیامت خواهی دید آن کسان که بر خداوند دروغ بسته‏ اند چهره‏ هایشان سیاه شده است [آیا جز در جهنّم جایگاهی برای خود بزرگ‏بینان است؟ ]فرمود: «منظور کسی است که خود را امام پندارد در حالی که واقعا امام نیست.»

   ۲- عمران اشعری از امام صادق علیه السّلام روایت کند که آن حضرت فرمود:
   «سه کس هستند که خداوند در روز قیامت به ایشان نمی‏ نگرد (مشمول خشم و غصب الهی هستند) و آنان را پاک نمی‏سازد- یعنی از آلودگی های گناه- و عذابی دردناک برای آنان است: کسی که پندارد او امام است و در حقیقت امام نباشد، دیگر کسی که در باره امام حقّی چنین پندارد که او امام نیست در حالی که واقعا امام است، و بالأخره کسی که پندارد دو نفر یاد شده بهره‏ ای از اسلام دارند».

   ۳- ابن أبی یعفور گوید:
   از امام صادق علیه السّلام شنیدم می‏فرمود: «سه کس هستند که در روز قیامت خداوند با ایشان سخن نمی‏گوید و آنان را پاک نمی‏سازد و بر ایشان عذاب دردناکی مقرّر است: کسی که مدّعی امامتی از جانب خدا شود که برای او مقرّر نشده؛ و کسی که امامی (منصوب) از طرف خدا را انکار کند؛ و کسی که پندارد برای این دو گروه از اسلام بهره ‏ای است».

   و احادیث فراوان دیگر که ما به این ۳ نمونه بسنده کردیم.

   منبع : کتاب غیبت نعمانی، باب پنجم

 13. ناشناس گفت:

  آقای سلطانی لطفن پاسخگو نظرم باشید

  • سلطانی گفت:

   دوست ناشناس عزیزم. به نظر می رسد که شما بهره خوبی از احادیث ائمه اطهار علیهم السلام دارید، پس امیدوارم نظری هم به تبعات دنیوی و اخروی تهمت زدن به دیگران در احادیث و روایات بیندازید. من نمی دانم چرا شما و دیگران مانند مدیر سایت سعی دارید تا با اضافه کردن کلماتی مانند «فقط» و «مخالف» و «منتقد» در پست اخیر و اکنون «امام» توسط شما، به سخنان استاد حرف خود را هر طور شده به کرسی بنشانید؟ اولاً اینکه استاد می فرمایند: «به ۵۰ تا گفتن» نه «۵۰ تا گفتن» که این خود نشان از نقل خواب دیگران است.(لطفا مراجعه کنید به نقد بنده بر پست معصوم پانزدهم که همچنان بی جواب مانده است.) ثانیاً بر فرض که این ادعا از طرف استاد بیان شده باشد، چه ربطی به امام معصوم دارد؟ کجا ایشان لفظ امام را به کار می برند، که شما احادیثی بر رد ادعای امامت می آورید؟ دوست عزیزم این ها که شما بیان می کنید مصداق دقیق تهمت است که شما را از آن برحذر می دارم.

 14. حسین گفت:

  سلام
  من سال ۶۰ شاگرد ایشان بودم در آن زمان هم هر وقت صحبت مخالفت با کلاسهای ایشان مطرح بود همین برخورد را داشتند که اینان مخالف قرآن و اهل بیت هستند و با ید به مادرشان شک کنند ضمن اینکه و قتی با دقت بررسی کردم مخالفی نبود و ایشان با ایجاد دشمن فرضی سعی داشتند که خودشان را مهم جلوه دهند و بچه های هییت را بیشتر جذب خودشان کنند و خوب در این امر موفق شدند بدلیل کم کاری علما ولی الان با این همه استاد با سواد و فکور و فضای باز اطلاعاتی این مقدار دگم بودن و کور کورانه عمل کردن آقای سلطانی جای بسی تاثر است که چرا شما دو تا مسئله شرعی از ایشان سراغ ندارید که از رساله مراجع مطالعه کنند ما فرد عارفی مثل آقای دولابی را داشتیم که آن زمان اکبر آقا حتی اسم ایشان را هم نشنیده بود در صورتی که علما ی اخلاق و عرفان با شرایطی که اکبر آقا برای خودش تصور میکند بعید است که از وجود و علم دیگر علما بی اطلاع و یا بی ارتباط با هم باشند پس چگونه است که ایشان مورد تایید یکی از اساتید اخلاق و عرفان وسیر وسلوک نیست وحتی ایشان را نمیشناسد در زمان جاهلیت علما معبد از حماقت مردم در جهت منافع خودشان بهره میبردند و خیلی ها هم با دیدن خواب از بتها حمایت میکردند شما فکر میکنید مردم زمان حضرت موسی (ع)خیلی کودن بودند خیر به یقین آنها هم خواب میدیدند و این از القاات شیطان است که همیشه در حال فعالیت بوده و هست آیا خواب آنها عین واقعیت بود یا نتیجه تخیلات پوشالی و القا معابد شما چرا خودتان را تا این حد بالا میبینید که خواب شما ملاک حق و باطل باید باشد غیر از این است که اکبر آقا با القا این امر بر شما میخواهد که شما را از مردم و حرف درست دور کرده و فقط کلام ناقص و منحرف خودش را در گوش جان شما فرو کند و از این وسط چه چیز عایدش شود جند نفر مرید به خدا قسم که این پیر مرد در جهل است نمیداند که فقط برای خودش و مریدانش عذاب الهی را به همراه دارد وابدیت دردناکی را در پیش خواهد داشت برای آگاهی خودش و مریدانش دعا کنیم باشد که از دوزخیان نشوند

 15. نابودگر معصوم پانزدهم و نوه شیادش گفت:

  با سلام
  بزودی نوه شیخ کذاب را روانه زندان اوین می کنیم و خود شیخ را به دادگاه می کشانیم و جلسه اش را تعطیل می کنیم و آنوقت مریدان احمق و متعصب خواهند دید این چراغ را شیطان افروخته است نه ایزد.
  امروز ۲۲ بهمن است تا ۳ ماه آینده یعنی ۲۲ اردیبهشت هر دو شیاد را به سزای اعمالشان میرسانیم انشالله.

 16. نابودگر معصوم پانزدهم و نوه شیادش گفت:

  آقای محسن سلطانی
  شما اول بروید پیش یک استاد اخلاق واقعی اخلاق دینی را یاد بگیرید تا به یک لات چاله میدون عارف نگویید.
  بجای ماله کشی بر گندکاریهای علی اکبر و توجیه حماقت های او بروید از علمای دین علم دین را یاد بگیرید.
  گیرم ۲۰ سال قبل شما را از چاقو کشی و الواطی نجات داد و پای قران آورد الان او هر … بخورد باید توجیهش کنی؟
  عقل را چرا بکار نمی اندازی پس؟

 17. سعید گفت:

  شیخ علی اکبر خودش زنا زاده ست که تصمیم گرفته کلی بچه شیعه رو منحرف کنه

 18. سرباز گمنام گفت:

  سلام.
  حدیث از امام معصوم داریم که میفرماید بشناسید نزدیکترین افراد به ما کسانی هستند که بیشتر از قول ما بیان میکنند.
  این فرمول را بگذاریم وسط و بسنجیم ۹۰ درصد سخنرانی شیخ علی اکبر تهرانی از آیات و روایات معتبر با ذکر سند میباشد.
  ۱۰ درصد هم که به بیان خواب یا تجربیات و باز کردن گفتار ائمه (ع ).
  که ایشان روی اعتماد به شخص نقل کننده خواب بیان میکند و صحت یا غلط بودن خواب باید بررسی شود بعد نقل قول گردد (این را قبول دارم که نباید زیاد بخواب بسنده کرد).
  خود شخص استاد حدود ۴۰ سال سخنرانی دارن که سابقه اش تمام وجود داره.همیشه باید از خروجی جلسات به صدق یا کذب بودن سخنران جلسات پی برد.افرادی که در این جلسه حضور مستمر داشتند هیچ سابقه بدی ندارند.همه طالب علم و تقوا.بررسی کنید در محیط کار و جامعه مورد اطمینان و اعتماد دیگران و…
  پس اگر ایشان منحرف بود پا منبری هاش هم باید منحرف میشدند.
  البته جدیدا گفتارهایی از این در فظاهای مجازی منتشر شده که به عقیده بنده نباید ایشان به زبان نیاوردند.ولی من حضورا سالهاست ایشان را میشناسم. شاید در ظاهر و گفتار شما برداشت کنید که ایشان خودش را خیلی قبول داره ولی واقعا ذره ای تکبر تو وجودشون نیست

  • مدیر گفت:

   سلام به نقد استدلالتون نمی پردازم فقط سوالی که دارم اینه که شما از کجا با ایین اطمینان میگید که ایشون در وجودش ذره ای تکبر نداره؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.