شیخ اکبر تهرانی؛ پرچمدار آخر الزمان

زهرا تهرانی که ملقب به القابی چون: ام ابیها، زهرای زمان، عین الله و … است، اظهاراتی بسیار شبیه شیخ داشته و همانگونه که شیخ خواب را محور استدلالهای خود قرار می دهد، وی نیز همینگونه عمل کرده و مخاطبین خود را با خوابهای دروغین خود می فریبد.
واقعیت آن است که شیخ و نوه اش را نمی توان جدای از هم  مورد بررسی قرار داد؛ گرچه برخی تلاش می کنند تا به منظور تطهیر شیخ، همه تقصیرها و انحرافات را به گردن زهرا تهرانی انداخته و او را مقصر اصلی انحرافات فعلی جلوه دهند. ولی به دلایل متعددی این حرف قابل قبول نبوده که در آینده بدان اشاراتی خواهیم داشت.

در این کلیپ زهرا تهرانی کلاس خود را حجت آخرالزمان و پدر بزرگش را با استناد به خوابی پرچمدار آخر الزمان معرفی کرده و از قول امام زمان ع نقل می کند که حضرت خواب به شیخ می گوید: صاحب الامر به فدایت!!!

این کلیپ را از اینجا دانلود کنید. (حجم: ۱۱٫۵ مگا بایت)

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۶ پاسخ

 1. ناشناس گفت:

  یعنی خاک بر سراون زن لعنتی و تمام کسایی که اراجیفش را تایید میکنن?

  • مدیر گفت:

   خدا هدایتمون کنه

  • حجت حقانی مقدم گفت:

   آقا داستان این شیخه چیه؟!نکنه از این بهاییای خل وضه ک میگه من امامم من پیغمبرم چار پنج تام خلوچل شرومیکنن گریه کردن و صلوات فرستادن و تبلیغ؟الان دقیقاکجاس؟

 2. سوگل گفت:

  خراب کرد اون استادمونو ولی نمیدونم چرا استاد نخاست اون جمع شه-! ولی استاد ی دونس خدا منو بیامرزه مدیر توام بگو خداتورم بیامرزه واقعا برات متاسفم

  • مدیر گفت:

   با خودت چند چندی؟!

  • حسین گفت:

   خخخ خودت فهمیدی چی گفتی؟!..مگه سفره هست که جمع شه!…استادتون حال میکردبااون خوابهای دروغی که تعریف میکردوبه خوردش میداد…مگه نشنیدی درمنبراخلاااااقیش گفت من زری جونو۱۰۰در۱۰۰۰قبولش دارم؟!!…حالادارندبازری تواوین آب خنک میخورند!!….حالاخداییش خودت فهمیدی چی نوشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.