آخرِ ایثار!

زهرا تهرانی که استاد جوسازی و ایجاد فضای کاذب عاطفی در میان مخاطبان خود است، به خوبی از بیماری شیخ برای فضیلت سازی به نفع خود و شیخ اکبر تهرانی بهره می برد.
✍نتیجه ای که وی در این کلیپ از سخنان خود می گیرد بسیار درخور توجه و دقت است: ?خانمهای عزیز! من اینا رو نمیگم که گریه کنیم، نمیگم که جیگرتون بسوزه، اینا رو میگم که بایستید…بمونید… آقا داره جای من و تو تاوان میده??…?
?باید اعتراف کنیم که این خانم در کار خود (فریبکاری و …) بسیار استاد است.

این کلیپ را می توانید از اینجا دانلود کنید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۳ پاسخ

 1. ناشناس گفت:

  الان می شنویم به نظر خنده دار می آید
  چرا وقتی آنجا بودیم اینقدر خنده دار نبود به نظرمون؟
  آخه این حرفای یک سخنران استاد اخلاقه؟

 2. ناشناس گفت:

  هرکی دیگه مریض بشه می گن چوب خورده
  اینا مریض بشن دارن تاوان ما رو می دن!

  این ترازویِ عدالت که تو را گشته نصیب
  چه کسی داده به دستت که چنین خوش جهت است !!!

 3. حمید گفت:

  کلیپی موجود نیست
  لطفا بررسی کنین

 4. ناشناس گفت:

  آخه نفهمها میدونید که اول و وسط تو مشت خدایید این هم صبر وآقای آقا وخانم است وگرنه سگ کش که خوبه از این بدتر قرار سر تون بیاد بلند نبو دید ماتهتون بشورید حالا من انم در میارید.هیشه صبر آخرش گشایش وفرج بوده از اول خلقت تا الان خدا مثل هر قوم در هر قرن اولش صبر وآخرش فلاکت مگر جز اینه که فقط درباره راه خدا وائمه واینکه بدبختا ادم باشیم حرف زدند ما گدا وجیره خوار آنهایم از صدقه سر اوناست کسی سلامتون میده گردونه همیشه به یک طرف نمیچرخه خدا به خاطر مثلا کارهای که نه برای خدا بوده تو هیت کردید صبر میکنه که اونور طلب نداشته باشید فعلا تولالزارتون بچرید آخرش خودتون به نفهمیدن نزنید اگه کسی تو هیت یا بیرون سلامتون میده ودولا راست میشه فقط بخاطر آقای آقاست وگر نه محل سگ نمیدن .برای توبه دیر نیست خدا آقای آقاهاست نشیم مثل قوم نوح زن لوط فرعون وووحسرت فایدهای نداره خودم به شخصه نوکر وخاک پاشونم که هر چه دادند آبرو شخصیت وووو.توبههههههههههههههههههههههههپناه بر خدا .دست رحمتش را از سرمان بر ندارد که رسوای عالمیم .

  • مدیر گفت:

   شماها چرا کلا همین چندتا جمله رو بلدید؟!!! البته در کنار بی ادبیتون

  • مرتضی گفت:

   یک فرقه در جنوب غرب تهران تمام کارهاشون مثل اکبر تهرانیه…هفت سال از یاران حلقه اولش بودم…. سخت بود…اون زمان ما هم مثل شما قبول نداشتیم که عضوی از یک انحراف هستیم…
   برادر یا خواهر گرامی نذار با دینت بازی کنن
   فقط یک جمله :
   اون کسایی که دور آدم های منحرف مثل استاد من و شما جمع میشن…گناهشون بیشتره…
   چهار ساله از اون هیأت منحرف جدا شدم امااااا هنوز دارم تاوانشو میدم

   روزگار سختی در پیش داری…

 5. مهدی گفت:

  بزودی وقتی حقایق روشن شد مشخص میشه چه کسی کذابه و چه کسی مدعی . اونروز روزگار بدی در انتظارتونه.

 6. ناشناس گفت:

  برای بار اولی هست که میشنوم . مگه همچین موجودات عجیب غریبی هم وجود دارند!!!؟
  اینا رفتارشون منو یاد داعش میندازه که میگفتند هرکی ساز میزنه مجرمه و باید اعدامش کنیم.خخخ

 7. سارا گفت:

  چقدر بی نزاکت هستن بعضی شاگردا و مریدای شیخ…مصداق همان پلنگ تیر خورده..

 8. محمّد امین گفت:

  مگر پیرکذّاب و نوه ی شیّادش مقام و توکّلشان از ائمه(علیهم السلام)هم بالاتر نیست!!!؟ پس چرا اینقدر عاجزند که نمیتوانند مرض خودشان را شفا دهند یا اینکه خودشان را از هُلفدونی نجات بخشند!!!؟… ائمه هدی(علیهم السلام)بإذن الله مریضان لاعلاج را شفا می بخشند و مرده را زنده میکنند و کُن فیکون خلق میکنند…امّا ایندو دروغگوی شیطان صفت(پیر و نوه اش)حتّی نمیتوانند ادّعاهای گزاف خود را اثبات کنند و سرماخوردگی ساده خودشان را شفا بدهند…اینها که مدّعی این همه کرامات و معجزاتند حداقل چشمه ای نشان دهند و با طی الارض از زندان فرار کنند اگر راست میگویند… فقط باید به حال بعضی از طرفداران ایندو تأسف خورد و به آنها که بیدار شده و از ایندو نابکار دروغگو برائت جسته و طلسم را شکسته و راه حق را پیدا کردند تبریک گفت… البته خدای تعالی همه را هدایت میکند فقط باید تعصّب را کنار نهاد و با دیده حق بین راه درست را انتخاب کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.