کلیپ معصوم پانزدهم !!!

در این کلیپ شاهدیم که شیخ اکبر تهرانی ادعا می کند که تعداد معصومین از ۱۴ نفر به ۱۵ نفر افزایش یافته است. گرچه برخی ارادتمندان شیخ و خود او تلاش می کنند تا این ادعا را به شیوه های گوناگون توجیه کنند، ولی بهتر است سکوت کرده و کار را از این بدتر نکنند.

دانلود و مشاهده کلیپ معصوم پانزدهم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۳۰ پاسخ

 1. ناشناس گفت:

  خدا خیرتان بده کار با ارزشی کردین

 2. دلارام گفت:

  خدا وندان به ما تدبر عنایت بفرما تا حق را از با طلبان تشخیص دهیم

 3. ناشناس گفت:

  نمیدونم سر دوراهیقرارگرفتیم

  • مدیر گفت:

   از کارشناس کمک بگیرید

  • ناشناس گفت:

   شما برای کوتاه نمودن موی سر پیش متخصصش یعنی آرایشگر میروی
   برای تعمیر ماشین خود پیش متخصصش یعنی میکانیک میروی
   و ….
   تویی که موی سر و ماشینت را جهت اصلاح و تعمیر بدست هرکسی نمیدهی
   چی شده که دینت را بدست هر کسی میدهی یا از هرکسی میگیری
   بابا جان دین هم متخصص دارد
   یعنی مراجع تقلید جامع الشرایط
   اگر به آنها رجوع کنی نه تنها سر دو راهی گیر نمی کنی بلکه با استدلال و منطق راه را می یابی

 4. امین گفت:

  خخخ.خدا همه مریض ها و متوهمین رو شفا عنایت بکنه

 5. یوسف گفت:

  سلام واقعا بعضی از ادم ها از اون لباس پیامبری که به تن میکنن خجالت نمی کشند هرچی رو که به دهنشون میاد میگه معلومه که یه ادم عقده ای هست که خودش رو اینطوری جلوه میده

 6. Sardar گفت:

  خیلیهم کارش درسته کور بشه هرکی نخواهد ببینتش خدا وامام زمان پشته ایشون هستن هیچ کس هیچ غلطی نمیتونه بکنه راهشم حقه

  • مدیر گفت:

   آ باریک الله به تو!!

  • ........ گفت:

   شما دارین این شکلی فکر میکنید معلومه داره دروغ مگه پس چرا قبل از این نود

  • بسیجی گفت:

   لعنت خدا بر این ملعون مأبون و دختر ملعونه و خبیثه اش با پیروان مرتد و احمقش

  • بخشنده گفت:

   تو دوران غیبت کبری هیچ نائب مشخص شده ای از طرف حضرت نیست.هرکی ادعا کنه دروغه
   هرکی فردا بلند شه بگه خواب دیدم که نمیشه مگه مسخره بازیه
   فقط ۱۴ معصون داریم و آخری امام زمانه

 7. سلطانی گفت:

  متاسفم برای کسانی که نام خود را روشنگر گذاشته اند و با تحریف آشکار سخنان جناب شیخ، آتش فتنه ای را در میان مومنین برافروخته اند. ونیز متاسفم برای کسانی که بدون گوش کردن دقیق سخنان ایشان و صرفا خواندن متن تحریف شده این خائنین، تحت تاثیر قرار گرفته و اقدام به گذاردن کامنت هایی در رد این بزرگوار می نمایند. اگر به سخنان جناب شیخ با دقت گوش کنید، ایشان می فرمایند: “خود ائمه تا حالا به ۵۰ تا گفتن، گفتن ما تا حالا…..” که این دوستان آن را به این صورت تحریف کرده اند: “خود ائمه تا حالا ۵۰ بار گفتن ما تا حالا…..”. با توجه به این نکته مشخص است که ایشان دارند از دیگرانی نقل قول می کنند که در خواب به آنها چنین گفته شده. و اختیار خواب کسی هم که دست خودش نیست. این را دیده و برای جناب شیخ تعریف کرده و ایشان هم از آنها نقل میکند.

  • مدیر گفت:

   برادر یا خواهر عزیز، اصلا حرف شما درست..آقای شیخ وقتی این رو با اون حالت افتخار تعریف میکنه یعنی چی؟ یعنی قبول کرده که صاحب این منصب شده دیگه!! غیر از اینه؟ الان من بیام به شما بگم دیشب خواب دیدم شما امام ۱۳ امی و شما هم بری اینو برای دیگران تعریف کنی، اونم در جواب تعریف و تمجید اون دکتر… متملق، معنیش چیزی غیر از اونی که قریب به اتفاق افراد برداشت کردند نیست. حالا شما دوست داری خودت یه تفسیر جدید کنی و با تفسیرت خوش باشی، خوب باش!

  • امین گفت:

   بر فرضی که حرف شما درست ائمه به ۵۰ نفر گفتن.ولی این مشکل رو بیشتر میکنه اگه ائمه به ۵۰ نفر گفتن ما تا حالا ۱۴ نفر بودیم الان ۱۵ نفریم متناقضه با عدد۱۵٫اگه به ۵۰ نفر گفتن این اقای تهرانی باید نفر ۵۱ باشه و با یه حساب ساده میشه معصوم ۶۵ نه معصوم ۱۵٫چندتا حالت داره اینجا یا ائمه نعوذبالله حساب کتاب بلد نبودن یا دروغ گفتن که اقای تهرانی معصوم ۱۵ هست یا طرفی که خواب دیده همین مشکلات رو داشته یا خود اقای تهرانی نه حساب کتاب بلده و نه این که کمی درباره خوابهایی که برای ایشون نقل میکنن فکر کنه بعد تو جمع بیان کنه.از اونجایی که اقای تهرانی این حرف روزده بر فرضی که شما هم درست بگید با ایراداتی که من گفتم حداقلش اینه اقای تهرانی معصوم نیست یا دروغ گفته یا اشتباه کرده و هر کدوم از این دو مورد باشهع منافات با عصمت ادعا شده در کلیپ داره

   • ز م م گفت:

    بابا منظورش اینه که به ۵۰نفر تو خواب گفته که این بابا معصوم ۱۵هست،حساب کتابش درسته بیچاره!!

 8. سلطانی گفت:

  اگه حرف من درست است، پس لطف کنید به جای اظهار نظر و قضاوت درباره حالات دیگران از خودتان در برابر تحریفی که کرده اید و فتنه ای که به پا کرده اید دفاع کنید.

 9. سلطانی گفت:

  جالب است، شما در پاسخ قبلی می نویسید: “برادر یا خواهر عزیز، اصلا حرف شما درست” و در پاسخ اخیر: “معلومه که حرفتون درست نیست!” (البته علامت تعجبش خیلی به جا بود.) بعد هم به جای دفاع از تحریف و ایجاد فتنه، مرا به توجیه الکی متهم می کنید. (عاقلان دانند.)
  لازم به ذکر است آنچه قریب به اتفاق افراد برداشت کرده اند، برداشتشان از سخنان جناب شیخ نیست، بلکه برداشتشان از متن تحریف شده شماست که با ضعیف کردن صدای کلیپ به خورد مردم می دهید. اگر ذره ای انصاف و مروت در وجودتان بود، چنین خائنانه مردم را فریب نمی دادید و فتنه انگیزی نمی کردید. اما دریغ از حتی یک ذره…..

  • مدیر گفت:

   هر چی شما میگید درسته..اندکی صبر سحر نزدیک است…

   • رضا گفت:

    معنی اندکی صبر چیه ؟شما کلام حضرت استاد رو تغییر دادین بعد میگین اندکی صبر . چه صبری بدبختای خدا زده ؟ آیا هدف وسیله رو توجیه میکنه؟ برای شما قطعا میکنه. اونطوریکه اون بالا نوشتید « اون دکتر متملق » معلوم میشه ریشه ی تمام گرفتاریهاتون در حسادته. خاک بر سر همتون که سقوط کردین. بله انکی صبر اما آنروز که سحر بشه ، قطعا شما روزگار سختی خواهید داشت .

   • جان نثار گفت:

    امیدوارم سحرتان مانند سحر قوم لوط نباشه!!!

 10. ناشناس گفت:

  زنا زاده خودشه اجمق

  • مدیر گفت:

   ما مثل او بی ادب نیستیم

  • حلال زاده گفت:

   زنا زاده دختر ملعونشه انشا الله جایگاهشان در قعر جهنم باشد

   • مدیر گفت:

    نسبت زنازادگی به کسیکه یقین به زنازاده بودنش نداریم حد داره

   • ناشناس گفت:

    همه انبیا وامامهآیه ماروحسادت کشت حالاهم حسودان ازت یادت دارن منفجرمیشن که خداوند یک آقایی روعزیزکرده وبدخواهانشوذلیل.بزوردارن دست وپامیزنن تاتوره خداروخاموش کنن دست ازلجاجت برداریدوبجایه کینه دشمنی حسادت کمی بفکره این باشیدکاری کنید که خدارازی باشه

 11. سید سجاد میرراجعی گفت:

  واقعا برای خودم متاسفم. آمریکا و اسرائیل این همه مزخرفات و چرت و پرت به خورد مردم میدن اونوقت شما اومدی میگی که این بنده خدا چون از خودش تعریف کرده پس گمراهه…..اگر خیلی مردی برو تو کار اونا جست و جو کن و مردم رو آگاه کن…..

  • مدیر گفت:

   آدم واقعا نمیدونه در مقابل این استدلالات قوی فلسفی چی بگه… در دروازه بازه چون ماست سفیده. خب اینا چه ربطی به هم داره؟!!!

  • سرباز امام خامنه ای گفت:

   ما یقین داریم که این فرد مأبون دستنشانده انگلیس و اسراییل است، او گفته پیر و مراد امام خمینی ره من بوده ام، چه غلطا، باید اعدامشکننذ هزاران بار

  • شیعه گفت:

   عزیز من آمریکا و اسرائیل یکی از راههاشون برا ضربه زدن به اسلام ناب راه اندازی همین فرقه های دروغین است.
   البته اغلب جذب شدگان این فرقه ها فقط بر اساس احساسات جذب میشوند نه تعقل.

 12. ناشناس گفت:

  شما اگر ذرهای درددین داشتیدتمرکزتان راروی احادیث منبرایشان می گذاشتید.این کلیپ روهم خودتون پخش کردید وگرنه ایشون ادعایی ندارند.چرا اون سخنانی که سر منبر از بزرگی وعظمت امام ها میگندوخودشونو یک ادم عادی معرفی می کنندپخش نمی کنید.این همه احادیث سرمنبر رو ول کردید چسبیدیدبه یک مطلب که اونم بعد از سخنرانی یک خوابی رو به صورت خصوصی به کسی گفتند.حالا خودتون دارید نشر می دیدوخودتونم ازنشر چنین سخنی ابراز ناراحتی می کنید.ببخشید اما مارو چی فرض کردید فکرکردید ما نمی فهمیم.

  • مدیر گفت:

   شما رو متعصب فرض کردیم و پیشنهاد میکنیم دست از تعصب بردارید..همین

 13. ناشناس گفت:

  گوه صفتان خر ماهتهتان سوخته از آقای وخانومی این بزرگوران انشالله کور خودتان را با آمدن حضرت کندید انشالله سگ صفتان سگ زی.الافان بیکار هیچی ندار .آبرو گرفتید از این بزرگواران حالا جولان میدید .میرسیه روزی که سنگ پیدا نکنید دندان خودتان را بشکنید حیف سگ که روی شما گذاشتند ناموس دیگران را نشان میدهید منتظر بیناموسیتان باشید انشالله .شیر سگ خورده ها.

 14. علی گفت:

  آلآن شیخ علی اکبر تهرانی کجاست؟ اصلا زندست؟ چرا صدا و سیما هیچی ازش نمیگه؟ آیا الآن هم منبر داره؟

 15. مجید گفت:

  سلام ایشون خیلی ادم منحرفیه من ازشاگرد این شیخ پیر بودم خیلی دهن لغه میگه مخالف من زنا زادس باید به سزای اعمالش برسه و طبق قانون رسیدگی کرد

 16. ناشناس گفت:

  بنده سال ۶۰ شاگرد ایشان بودم و مدت یک سال و نیم خدمت ایشان بودم در آن زمان برای جمع کردن و اصلاح آدمهای نه چندان سالم خیابان خوش و رودکی و هاشمی کارشان خوب بود چون خیلی از روحانیون دنبال مطالب دیگر بودند و حضور این تیپ افراد کار ساز بود ولی متاسفانه بدلیل ضعف علم و جمع شدن افراد نادان به گرد ایشان متاسفانه امر برای ایشان مشتبه شد تاجایی که احساس کردند که بینا شدند و شاگردان ایشان نیز همین فضا را دنبال کردند که تقریبا شاگردان جلسه خصوصی همگی مردم را با چشم برزخی و یا روشن و کدر میدیدند بنده یک بار از ایشان پرسیدم شما به سفر حج نمیروید و برایم مثال زدند که از فرد عارفی که الان بنده اسم فرد را در ذهن ندارم پرسیدند که چرا حج نمیروی و با اشاره بالای سرش را نشان داد و سئوال کننده دید که کعبه به گرد سر عارف در حال طواف است واین را بر من القا نمودند که منهم چنینم من پس از دیدن اموری اینچنین از ایشان و مخالفت ایشان با مراجع به طور عام احساس کردم که راه به بیراهه میرود لذا خودم را از جمع ایشان دور کردم نا گفته نماند که من در جلسه عمومی ایشان قرآن را فرا گرفتم که همیشه قدر دان آن هستم ولی جلسات خصوصی مطلب زیادی برای من نداشت آنهم با سن کم من الان نمیدانم چرا مردم با بودن برنامه هایی مثل سمت خدا و غیره به دنبال ایشان هستند که با کمی تامل متوجه بیسوادی ایشان میشوند متاسفانه افرادی که دور ایشان هستند از محمد تقی پسرشان گرفته تا شاگردان به دنبال استفاده از جهل مردم و ظاهر اکبر آقا هستند و ایشان متوجه این امر نیست و بازیچه دست فرصت طلبان قرار گرفته من امیدوارم که خدا ایشان را از این بلا نجات دهد در جمع من را به عنوان حاج حسین میشناختند چون در سن ۱۷ سالکی مکه رفته بودم و کوچکترین حاجی در جمع اطرافیان بودم این را گفتم که نگویند دروغگو یم و دوستان قدیم و مریدان اکبر اقا من و شیخ عباس سمیع زاده را خوب به یاد دارند

  • بنده خدا گفت:

   سلام برادرم تو رو امام زمان دروغ نگو عذاب قبرت رو از این شدیدتر نکن

 17. یک شیعه گفت:

  سلام. ممنون از روشنگریتون.
  تعداد زیادی از اقوام من هم مرید این ناشیخ بودن. متاسفانه تعصب زیادشون باعث شد شکاف عمیقی بین اقوام ما ایجاد بشه و هیچ حرف مخالفی رو نپذیرن. اما بالاخره بعد از حدود ۱۵ سال درگیریهای عقیدتی ، دست این ناشیخ براشون رو شد.

 18. پوریا گفت:

  اعوذ بالله من الشیطان رجیم … چیزی که این صوفی داره میگه حماقت محضه اگر به روایات صحیحه امام صادق(ع) امام باقر(ع) وخطبه های امیر المومنین توجه کنید چنین اشخاصی مورد لعن معصومین صلوات الله علیهم هستند ورسوا هستند بین تمام مراجع مذهب حق شیعه اثنا اشری.

 19. Sardar گفت:

  صدا و سیما باید بره خودشو جمع وجورکنه من کله زندگیمو مدیون جناب استاد شیخ علی اکبر تهرانی هستم من نون ونمک ایشون رو خوردم تا آخرین نفسم نوکرش هستم مثل شما نیستم حرمته نون ونمکو ندونم برید توبه کنید که خیلی بد تا کردین با این مرد بزرگواردرضمن هیچکس هیچ غلطی نمیتونه بکنه وجود میخاد وجود فهمیدن یا نه پرچمش بالاس پیزوریهایی مثل شما هم هیچ غلطی نمیتونید بکنید .بترکید .کارش خیلی خیلی درسته

 20. علی گفت:

  مثلا صدا و سیما یکخورده راجع به این آقا روشنگری کنه یا چرا دستگاه های ذی صلاح این فرد رو به جرم ایجاد انحراف در عقیده مردم و ایجاد تفرقه بازداشت نمیکن، یا حداقل باهش برخورد کنن که اینجور عوام فریبی نکنه.

 21. Big Mat 256 گفت:

  ای اسگلایی که از این یارو تبعیت و تعریف کنید، دوتا مطلب دارم واستون.
  ۱) این چهارده معصوم (علیهم السلام) هیچوقت و هیچوقت دهانشونو با فحش آلوده نکردن. کلیپایی از این معصوم قلابی من دیدم که توش از هر بیست کلمه ای که حرف میزنه سه تاش فحشه. یکی از فحشایی که میده ”زنازاده” ست. یکی از آیه های قرآن که الان حضور ذهن دارم کدوم آیه بوده میگه هر کس بدون داشتن چهار شاهد به کسی نسبت حرومزادگی بده باید مجازات بشه. حدود هشتاد ضربه شلاق باید بخوره. با همین مطلب، هم معصومیتش نقض میشه هم باید تا آخر عمرش باید شلاق بخوره خخ.

  ۲) لعنت خداوند و چهارده معصوم به این معصوم قلابی و نوه اش و همه ی مریداش.

 22. عبدالله گفت:

  کسانی که دورو بر این علی اکبر کذاب منافق را گرفته اند شعورشان از خر هم کمتر است.با این همه دلایل روشن بر حرفهای چرت و پرت خنده داره کسی مرید این حیوان منافق باشه مگر اینکه از قماش خودش باشه و غیر از این نیست و یا اینکه هیچ مطالعه ای در باره دین نداشته باشه باز هم بعیده چون بی دین هم اینقدر نباید احمق باشه .

 23. Sardar گفت:

  خاک بر سره همتون کنن که با این مرد بزرگ جناب شیخ علی اکبر تهرانی مشکل دارین خودتون سر تا پا ایراد هستین فقط حرفهاتون شده بالای منبر مسجدها که اونم به لطف شیطان هیچ به درد جوانها نمیخوره شما که میگید کاره استاد ما اشتباه چرا داخل مساجد خبری از جوانهای نماز خون نیست چرا همه جوانها با نماز خوندن مشکل دارن چرا اینقدر معتاد داریم چرا این همه دزدی میشه .شما خودتو اصله ایراد هستین مسجد شده خانه پیرمردها .من خودم جوان هستم نه با خدا کار داشتم نه با نماز از ان موقع که با جناب استاد شیخ علی اکبر تهرانی آشنا شدم به برکت ایشون راهم رو پیدا کردم و انشاالله تا آخرین نفسم هستم.شما یا کسه دیگری هیچ غلطی نمیتونه بکونه .پرچمش بالاس .شماها اصلن حساب نیستین که در مورد این مرد بزرگواراحرف بزنید برید دنباله کارتون.مشرف

  • ناشناس گفت:

   شما که نمیری مسجد خب مارو چطور میخوای ببینی؟
   ما تو مسجد هستیم.
   همه هم جوونیم.
   اون معتادو دزد هم مثل شما خوشون رو به خواب زدن بیدار نمیشن دیگه

 24. Sardar گفت:

  امام حسین ع میفرماید اگر دین ندارید آزاد مرد باشید نامردیه که فیلم ناموسه مردم روپخش میکنید.البته دمتون گرم یقینه مارو بیشتر از قبل بردین بالا چون مردانه خدا دشمن زیاد دارن امام زمان میاد انشاالله پدر اون کسانی که این کار را کردن در میاره انشاالله .جناب شیخ علی اکبر تهرانی کارش درسته حقه حق فهمیدین یا نه.انشاالله که فهمیده باشین

 25. Big Mat 256 گفت:

  انشاءالله امام زمان بیاد از همون اول ریشه شیخ علی اکبر و مریداشو از جا بکنه

 26. Big Mat 256 گفت:

  ایشون داره ادعا میکنه که سرعتگیر طوفانه!!!!!
  کم مونده بگه من پیامبرم بعدش بگه من خدای جهان آفرینم!!!!!!!

  • سرباز امام زمان گفت:

   امیدوارم اینم مثل فرقه بهائیت نشه این آقا که ادعای معصوم بودن می کنه مطوئنا ازنظر مطالعه ضعیف هستند چون از زمان پیامبر تا امامت امام زمان همه امامان نام امامان رو که حضرت جبرئیل به پیامبر فرمودند راذکر کردند یعنی بعداز امام زمان دیگه معصومی نمیاد امیدوارم همه ما کمی عمیق تر مطالعه کنیم وهر حرفی رو به سادگی نپذیریم وشیدای هر کسی نشیم چون در دین باید تحقیق کرد طبق روایات .

 27. ناشناس گفت:

  انشا الله امام زمان خودش گردنش را بزند

 28. ناشناس گفت:

  اجرتون با اقا امام زمان

 29. واه واه
  چه ربطی داره.چرا معتاد زیاده؟؟؟ خب منم میگم چرا شب سیاهه ؟؟ چه ربطی داشت اخه.من امیدوارم شما راه حقیقی رو پیدا کنین و به ایمه متوسل شین. خوشحالم از اینکه نماز خون شدین اما بسیار متاسفم که گیر ادم شیادی افتادین. فقط یک لحظه فقط یک لحظه به خاطر خودتون دست از تعصب بر دارین و به ایشون و عقاید انحرافیشون شک کنین

 30. Sardar گفت:

  ‘اینکه شما میگین ما تعصب داریم نه تعصب نیست حرمته اون نون ونمکیه که خوردمه حرمته اون چیزیه که بابام یاد نداد ولی ایشون یاد داد حرمته اونیکه هیچ وظیفه ای در قباله ما جوانها نداره ولی با این حاله مریضش داره به ما اخلاقیات یاد میده تا آخرین نفسم پاش وایمیسم .حالا شما بگو تعصب.خدا داندو بس

  • مدیر گفت:

   اگه مثلا شما یه روزی نون و نمک یزید رو هم میخوردی دیگه ولش نمیکردی؟ این چه استدلالیه!!!

 31. Sardar گفت:

  فرقه حریت با خریت یک نقطس خدا انقدری عقل داده که بدونیم نمک گیره چه شخصیته بزرگی هستیم دور از جونه شما خر که نیستیم .جناب استاد شیخ علی اکبر تهرانی نیاز نداره که کسی ازش تعریف کنه و براش مهم نیست که مردم چی میگن.مردان خدا کارشون هیچ عیبی نداره وهیچ کس هم هیچ غلطی نمیتونه بکنه .والا ما کسی رو ندیدیم بیاد غلطی بکنه چون کارش برای خداس نه برای دله مردم.شما هم برید دنباله کارتون

 32. ناشناس گفت:

  واقعامتاسفم براتون که گول همچین آدم ساده‌ لوح و احمقی رو خوردید خدا جمیع تون رو قبول از اینکه دیر بشه هدایت کنه

 33. javad گفت:

  من فقط میتونم بگم یکم از اهلبیت خجالت بکشید طرف هرچى فضیلت برا اهلبیت رسول خدا هست داره برا خودش ادعا میکنه میگه کل جهان بخاطر یا الله گفتن من پابرجاس بلاهارو من از جهان دور میکنم معصومم ولله علماى ما که مذهب حقه شیعه مدیون اوناهاس مثل شیخ صدوق و شیخ مفید وشیخ طائفه وشیخ کلینى که صبح و شبشون با امام زمانشون بوده این ادعاهارو نکردن واقعا کدوم یکى از مراجع تقلید ما که درس خونده مکتب اهلبیت هستن مثل این بنده خدا سخیف و ادب صحبت میکنن واقعا متاسفم
  چقدر راحت با قران سنت بازى میکنن از خدا و پیغمبر هم حیا نمیکنن

 34. عاشق ولایت گفت:

  در تعجبم چرا بعضیا با وجود این همه انحراف بازم دارن سنگ این اشخاص رو به سینه میزنن واقعا باورتون شده مقام این اشخاص بالاتر از چهارده معصومه تو اون دنیا چجوری میخوایین تو صورت آقا رسول الله نگاه کنین از مهدی فاطمه(عج) خجالت نمیکشین با چه رویی به این خانوم لقب بقیه الله میدین باچه رویی بهش میگین پرورش دهنده پانزده معصوم ….واقعا آدم دلش میگیره از این همه حماقت و جهالت

 35. ناشناس گفت:

  با سلام
  بعضی از کلیپهای این مرد رو دیدم که با ظرافت خاصی عقاید انحرافیشو با مطالب دیگه از قرآن و احادیث مخلوط کرده به خورد جوانان و بزرگترهاشون میده.من فکر میکنم سالهای خیلی دور آدم خوبی بوده و لی بعد از مدتها مثل بلعم بعورا در زمان حضرت موسی به خودش ایمان کاذب پیدا کرده و خودشو مستجاب الدعوه دونسته که اطرافیانش و خودش که مطمئنن از جایی تغذیه مالی میشن باور به معصومیت کردن.
  اول امیدوارم خدا به راه راست که همون راه واقعی اهل بیت پیامبر هست هدایت بشن
  دوم : امیدوارم خدا رسوای دو عالمشون کنه قبل از اینکه جوانان پاک سرشت رو به گمراهی و ضلالت بکشونه . آمین

 36. ناشناس گفت:

  خخخخخخخخخخخ
  مردم از خنده….

 37. sardar گفت:

  سلام به همه …از همه شما معذرت میخوام…..گوه زیادی خوردم…شیخ علی اکبر کذابی بیش نیشت…خدا اول این حروم زاده رو ببخشه بعدم امثال احمق هایی چون من رو…..توبه توبه توبه

  • مدیر گفت:

   باز مریدان شیخ ادب خودشون رو نشون دادند

  • فدایی گفت:

   خودتی داداش. اول از جناب شیخ تعریف و تمجید میکنی بعد هم یه شبه میشی توبه کار و حر زمان. تو از همون اول هم داشتی گوه زیادی میخوردی. اگه مدیر سایتتون قناری فروشه ما ذغال فروشیم داداش. برو یکی دیگه رو رنگ کن.

   • مدیر گفت:

    شماها چرا اینقدر مودبید؟!

   • SARDAR گفت:

    خدا رو شکر ادب هم که بهت یاد ندادن اگه منم فحش بدم میشم یکی مثله تو تازه یه نامردی اومده جای من نظر داده

 38. حجت گفت:

  سلام
  لولاک ما خلقت الافلاک…
  اگر شما نبودید من خلقت را خلق نمی کردم
  حضرت امیر علیه السلام می فرماید:من در قله قاف معرفتم اگر عقاب تیز پروازی سالها پرواز کند به آنجا نمیرسد مگر در دامنه ها اتراق کند و ازتزاق کند
  در غدیر خم رسول الله صلی الله علیه و آله حضرت علی علیه السلام را به عنوان ولی از طرف خداوند معرفی فرمود
  و فرمود علی علیه السلام امیر شماست و هر کسی لقب امی المومنین به کسی بدهد ملعون است
  اگر کسی مومن باشد باید به امیر تسلیم شود بشود مسلمان
  الاسلام بالتسلیم
  کسی از آنها جلوتر نمی تواند برود
  ابلیس طمع کرد رانده شد
  پس وظیفه ما اطاعت از خدا و رسول و الامر است
  هر کس اطاعت کند مقرب و اهل نجات و هر کس تمرد کند گمراه اهل آتش است

 39. مدیر گفت:

  میخوای وای نستا خسته میشی، بشین

 40. ناشناس گفت:

  اصن حرفی ا ۱۵ تا معصوم زدن در هر صورت بسیار مضحک و مسخره س. چه خودشو پانزدهمین نفر معرفی کنه چه هرکس دیگه رو. واقعا بعضیا عقل درست و حسابی تو کله شون نیست! که باینطوری خام میشن
  خخخ

 41. ققق گفت:

  خیلی احمقید ای کسانی که به اون ادم شیاد دل بسته اید

 42. علی گفت:

  جناب sardar خیلی خوش حال شدم که به حقیقت موضوع پی بردید.و روحیه ی حق پذیریتونو تحسین میکنم.در پناه حق .موفق باشید

 43. حاتم گفت:

  مابه اینجوریم میگیم اسکل تمام عیار

 44. Sobhan گفت:

  وقتی یه بی همه چیزی پیدا میشه که ادعای امامت میکنه و افراد کوته و فکر و زود باوری حرف های اونو قبول میکنند اونا هم بساط باز میکنن و مردمو سر کار میذارن مگه خدا نگفته ما ۱۲ امام داریم و هرکس اداعای امامت کنه کذابه
  من تو فکر هستم که چرا تو جامعه ی اسلامی جلوی این ادمای شیادو نمیگیرن تروخدا یکم فکر کنید قبل انجام هرکار همین علی اکبر تهرانی کمرش درد میگیره میگه نشانه ی ظهور برادرمه انشاالله امام زمان بزنه کمرت بشکنه ملعون بی خانواده

 45. حسین گفت:

  سلام دوستان قضاوت زود، من در تعجبم ایشون از قرآن و خدا و حضرت رسول و ائمه سخن میگویند ۴۰ سال است و دنبال مادیات نبوده و نیست ، از زمان ساواک فعالیت داشته تا به امروز اگه بگیم دروغ گفته یعنی قرآن دروغ احادیث دروغ؟ چرا بعد از ۴۰ سال اقدام به پلمپ هیئت شده بعنی تو ۳۵ سال راست میگفته یهو تو این چند سال شد شیاد.مثلا خوب بود میگفت شما برو گناه کن بیا خدا میبخشه اونموقع آدم خوبی میشد. نه اینگونه نیست. من نه میگم زود قضاوت نکنیم.حداقلش چند جمله یاد داده که بابا قیامتی هست خوبی کنید تو کار نیک قدم بردارین کسی رو اذیت نکنید ،

 46. بنده خدا گفت:

  الله اعلم ….اگه این جلسه جلسه بدی بود چرا ۳۵ سال پیش جمعش نکردن منتظر بودن تا گروهی علیه این جلسه کار کنند تا به این آقا خنجر بزنند خداوند همه شیعه نماها را به راه راست هدایت بفرمایند انشالله.

 47. بنده خدا گفت:

  برو خجالت بکش از اقا دم میزنی اینم طرز حرف زدنته.

 48. علی گفت:

  خیلی ممنون از شما مدیر خوب و زحمت کش
  در تاریخ اسلام چنین انسان هایی بودند که خودشان را معصوم خطاب می کردن ولی خداوند آنچنان آنها را رسوا کرد که ………
  و این آقای تهرانی هم همین طور است.
  و نکته ی دیگر برای هیئتی های این اقا؛
  خودتونو به خواب نزنید. خواهشنا چشمانتون را باز کنید. یکی از بزرگان دین که اسمشونو حضور ذهن ندارم می گفتند: من یه مدتی کافر شدم و رفتم در جستجو دین های مختلف و در آخر هم دیدم اسلام برتره و……. . حالا من موندم که چه لوزومی داره که برید سخنرانی های این آقا رو گوش کنید که همش رو از روی کتابش که همش حدیث هایی است که هزارها بار آن ها را تکرار کرده و گفته که گناه دارد انجام ندهید! شما اگه می خواهید چیزی یاد بگیرید این همه سخنرانان قوی در این زمینه مانند: حاج آقا پناهیان، حاج آقا قرائتی و……. .چون این بزرگوارا درس دین خوانده اند می توانند همان حدیث های آقای تهرانی را با جملاتی زیبا تر وبروزتر صحبت کنند و به ما برسونند.
  یاعلی

 49. علی گفت:

  سلام من از وقتی این سخنرانی رو گوش کردم با خودم گفتم: حالا امام زمان که ضهور کنند اول که این شیخ رسوا می شه و بعد هم هیئتی هایش.
  و آنجاست که همین دنیا برایشان افسوس خانه می شود که چرا این همه وقتمو صرف چنین آدمیکه اسم خودشو استاد گذاشته (که حتی یک کلاس صواد هم نرفته در حوزه ها کسب کنه) هدر داده اند.
  امام خمینی (ره)فرمودنن: که مسلمین باید بیدار باشند.

 50. مفتاح گفت:

  با مطالعه بسیاری از مباحث ایشون عرض می کنم اگر عزیزان فقط اندکی به معارف اسلامی تسلط داشته باشند متوجه می شوند که جناب تهرانی اصلا در حد عارف ربانی نیستن. و مباحث ایشون بسیار سطحی است

 51. مبارکی گفت:

  ما فقط دواره امام وچهارده معصوم داریم ولاغیر و این پیر مرد که خودرا معصوم پانزدهم معرفی نموده دجال است ومنافق مثل عمروعاص ومعاویه و باید زبانش را از حلقومش درآورده .و اعدام شود تا درس عبرتی برای اینگونه نه افراد باشد این پیر مرد علاوه بر دجالی مرتد ومفسد فی الارض می باشد فقط امامان و پیامبر معصوم هستند وهیچ کس دیگر نمی تواند ادعای معصوم بودن بکند

 52. ابارکی گفت:

  سلام دوره آخرالزمان شده است و پیر خرفت یک دجال واقعی ودروغگو است وا دجال باید طبق قوانین ودستورات ت وفتاوا به اشد مجازات برسد

 53. محمدجوادعابدینی گفت:

  مانوکرنوکرای امام زمانیم.صبر صبر صبر.ظهور ظهور ظهور.واقعامالیاقت همچنین استادگرامی رانداشتیم.

 54. علی گفت:

  طبل تو خالی?????
  نمیدونم چرا بعضی از دوستان اصرار دارن از ایشون دفاع کنن

 55. محمد گفت:

  واقعا راسته که میگن طرف پیر میشه خرفت میشه
  مردک مشنگ

 56. ' گفت:

  مدیر اگه واقعا رو شنگری چرا جوابی که استاد درمورد معصوم پانزدهم داد نمی زاری،؟ مردی بزا مردی بزا ببینم کی قبول نمیکنه تو واقعا من هنوز موندم چ جوری میخای بمیری خدا بهت رحم کنه با ابروی مومن کم بازی نکردی مدیر جون دهنت سرویسه

 57. محمدجوادعابدینی گفت:

  باسلام مدیروبینندگان گرامی.طبق تفسیرجوادی آملی حفظه الله.هرانسانی میتواندبه مقام معصوم برسد.۱۴معصوم ذاتامعصوم آفریده شده‌اندوسوای بقیه مردم هستنددرهمه مراتب وقابل قیاس نیستند.مگرازنظرخودشان که دراین صورت حرفی نیست.این استادفرزانه راهش راه خداست .شناخت فقط درزمان ظهورمشخص میشه .چه افرادی که ازنظرمردم خوب ولی ازنظرآقابدمعرفی میشندوبالعکس.زودقضاوت نکنیم.درهمه عصروزمانهادین دارواقعی اندک بودند.خودتون رابرحق ندونید.مگس صفتی کاراسراییلیهاست.

  • مدیر گفت:

   سلام من واقعا نمیدونم فهمیدن این موضوع خیلی سخته که اینقدر تکرارش میکنید؟! فرض کنیم که بشه به به مقام عصمت رسید…اکبر آقای شما میگه ائمه گفتند ما تا حالا ۱۴ تا بودیم و حالا شدیم ۱۵تا…برادر من اول حرف طرف رو بفهمیم و بعد فکر کنیم و بعد با دقت سخن بگیم..این حرف یعنی جنس عصمت من از نوع ۱۴ معصومه و گرنه چه دلیلی داره که بگه ما تا حالا ۱۴ تا بودیم و حابا شدیم ۱۵تا؟؟!.والله بالله خیلی ساده است فهمیدن این مسئله به شرطی که بخواید بفهمید

 58. نوکر استاد تهرانی گفت:

  انشاالله حقانیت استاد شیخ علی اکبر تهرانی و زهرای تهرانی بعد از ظهور امام زمان معلوم میشه و صاحب این سایت و دستیارانش به خاک سیاه میشینن و روزگارشان سیاه خواهد شد و تا الان هر چه شنیده ایم از این استاد به غیر قرآن حدیث چیزه دیگه نشنیدیم و چیزهایی که این جاهلان از جمله صاحبین این سایت و همکارانشون میگن از سر نادانیی

 59. بنده خداااااا گفت:

  خدا لعنتت کنه بعضی از مروم مارو بگو مثل عصر جاهلیت فکر میکنن واقعا شرم اور بعد اینهمه پیامبر و امام به چیزهای دروغی اعتمتد میکنن خدا لعنتت کنه از روی رمین ورد داره عذابت و تو جهنم بیشتر کنه خدا نیامررتت

 60. بنده خداااااا گفت:

  ابن اقا ظاهرا به استاد معصوپ ۱۵ نیست خود شیطانه

 61. هادی گفت:

  چقدرم حال میکنه توفضاست.انسان فقط میتونه دست پدر ومادرش رو ببوسه والسلام.بیخودمیکنه اجازه بده یک مشت خرافاتی مغز فندقی دستش رو ببوسه.خوب چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.کجا بودی که بعداز هزار واندی سال سروکلت پیدا شده عمو.بجای بعضی مسولین بودم تو خانت چندسالی حبست میکردم امام جان

 62. مهدی گفت:

  همه میدونید که تمامی معصومین چهر اشن زیر نور درخشانی بوده که معصومیتشونو اثبات میکنه تمامی معصومین ما صورتشون دیده نمیشد اون موقع این اقا ادعا امامی میکنه به نظرم باید اعدام بشه وریشه کن تا دیگه این جور ادعایی نکنه کجاش این معصومه مردیکه دروغ گو

  • مدیر گفت:

   صورت ائمه کاملا معمولی بوده به نحوی که در محفل پیغمبر وقتی کسی وارد میشد حضرت رو نمیشناخت و یا بسیاری افراد در مواجهه با ائمه اونها رو نمیشناختند

 63. سعید گفت:

  مطمئن باشید مریدان این بدبخت از جنس مریدان بغدادی و نادان تر از آنها هستند.

  • مدیر گفت:

   خدا از هممون دستگیری کنه..البته اینقدر هم شور نیست قضیه مریدای این بابا

 64. نوکر استاد تهرانی گفت:

  مریدان شیخ علی اکبر تهرانی خیلی سر تر از خیلی افراد این جامعه مخصوصا کسانی که ادعا میکنن…………

 65. نوکر استاد تهرانی گفت:

  موقع ظهور امام زمان پادشاهی شاگران استاد شیخ علی اکبر تهرانی شروع میشه و میبینیم دست پا زدن خیلی هارو……… با افتخار میگیم عاشق استادیم هر چند او را از ما گرفتن اما عشقش تو قلبمون و هر روز عاشق تر از دیروزیم و برای ثابت کردن حقانیت استاد هر کاری میکنیم و برای شما که گوشهاتون از خیلی چیزهای مفت پر شده و قادر به تصمیم گیری نیستیید طلب بخشش و آمرزش از خدا دارم

  • مدیر گفت:

   شما که مریدی بشی پادشاه لابد شیخ اکبر میشه خدا!!!

  • رضا گفت:

   خخخخ..بابا خیلی نفهمید.اون بنده خدا توی زندان گفته من دیگه کسیو نمیشناسم و بیام بیرون هیچ فعالیتی نمیکنم، اصلا دیگه شماچاپلوسهارو به کفشش هم حسب نمیکنه حالا شماها هنوز دارید پاچه خواری میکنید!!…خیلی ادعای عاشقی میکنید اگه وجود داشتید داشتند میبردنش میرفتید جلو دوتا سیلی میخوردید یاهمین الان جمع بشید برید دم زندان اوین تحصن کنید یااون کارو هم جیگر ندارید، شب جمعه جمع بشید درخونش و تجمع تشکیل بدید تا معصوم ۱۵امتون رو آزادکنن…اگر جیگرشو ندارید و فقط بلدید ازدور بلغورکنید، پس دهنتونو ببندید و بیش از این ادعاهای مزخرف نکنید که پادشاهی شروع میشه و …همین مزخرفاتتون پیرمردو به زندان انداخت.. هرچی هم بیشتر به این حرفهای غلوآمیز ادامه بدید، پیرمردو بیشتر اونجا نگهش میدارن ، پس لطفاخفه شید!!!

 66. نوکر استاد تهرانی گفت:

  شما ای دوست که اسم خودتون یک شیعه گذاشتید……… تفرقه بین فامیل رو تقصیر استاد و نوه بزرگوارشان نندازید مشکل از خودتون بوده و باورهای باطلتون

 67. فدایی استاد تهرانی گفت:

  مدیر جان معلومه که از کجا خط میگیری،من مطالب مربوط به شیخ رو دنبال میکردم و تمام نظرات جنابعالی رو دارم میخونم.خیلی خوب توجیه شدید و امیدوارم خداوند جواب امسال شما حسودان و چاپلوسان آقا زاده ها رو زودتر بده.چه در این دنیا چه در آن دنیا!

  • مدیر گفت:

   خدا رو شکر. امیدوارم بیشتر هم توجیه بشید. حالا از کجا خط میگیریم بگید خودمونم بدونیم؟!

 68. Mahan گفت:

  بابا این مردی چته بخدا ولش کنی میگه امام زمان هم هستم. برین جمع کنین خودتون رو. این مریدهای این اقا دقیقا همون عوام های زمان پیامبرن. رهرو شیطان شدین با ۴ تا حرف چرت و پرت گول میخورین. ما تو روستامون پیری داریم که صدهابرابر از این اکبره بالاتره هنوز امچین ادعایی نکرده خودشو خاک پای ۱۲ معصوم میدونه حالا مردک پا شده واسه خودش… . تاسف بر حالتان ای بی عقلان.

 69. سعید مسلمی دوست گفت:

  من اصلا نمی خواستم وارد این بحث بشم ولی وقتی دیدم مریدای این شیخ قلابی و نوه ی مرتدش ساده هستند که خود را نوکر این آدمامی اراجیف گو میدانند برای اینکه به اشتباه خود پی ببرند چند خطا از صدها خطاهایشن را اثبات میکنم.
  ۱- چون طبق سوره مبارکه عبس آیه ۲۴ چون ما همه نسبت به هم مسئول هستیم و باید به هم تذکر دهیم دخالت میکنم .
  ۲- آیا شیختان و نوه اش نیت خالص در تعلیم اخلاق و دروسی که میدادند داشتند؟ پرواضح است که جواب این سوال بدیهی است که نداشتند چون اگر داشتند در مقابل منتقدان جبهه نمیگرفتند و فحاشی نمیکردند. آدرس میدهم خود با وجدان خود قضاوت کنید.سوره حجر آیه ۴۰ سوره ص آیه ۸۱ سوره یوسف آیه ۲۴ سوره مریم آیه ۵۱ همچنین در وسائل ج ۱ ص ۵۳ بحارجلد ۷۰ ص ۲۱۱ اصول کافی ج ۲ ص ۱۶ مشکوه الانوار ص ۱۱
  ۳- ریا کار بودن کارهای شیختان و نوه ی مرتدش سوره بقره ۲۶۴ سوره نسا ۳۸ کهف ۱۱۰ ماعون ۴ کتاب بحارالانوار ج ۲ صفحه ۳۰۲ و ۳۰۴ اصول کافی جلد ۲ جامع السعاده جلد۲ ص
  ۴- عجب و خودخواهی: یکی از صفاتی است بسیار خطرناک که بیشتر در مقدسین و اهل علم ظاهر میگردد. عجب آن است که شخص خود را بزرگ بداند به خاطر کمالات نفسانی اعم از اینکه حقیقتا آن کمال را داشته باشد یا خیال کند که دارای آن کمال است. مثل شیخ کذاب که توهم زده معصوم است یا فکر کرده سرعت گیر طوفان است. علامه مجلسی فرمودند:عجب بزرگ شمردن عمل خود است درحالیکه از خودش و عملش راضی باشد به نحوی که خود را مقصر نداند و تا جایی که بر خدای عزوجل نیز منت گذارد. اصول کافی جلد ۲ صفحه ۳۱۳ همچنین در بحا جلد ۷۲ صفحات ۳۱۶ الی ۳۲۰ آمده است : امام صادق فرمودند عجب گیاهی است که دانه ی آن کفر است و زمین آن نفاق و آب آن ظلم و شاخه های آن نادانی و برگ های آن گمراهی و میوه ی آن لعنت و واقع شدن در جهنم . در ضمن علامتهای عجب که در شیختان به وفور یافت میشود در کلام خدا آمده است مریدانش به آدرس هایی که میدهم مراجعه کنند تا خود دریابندسوره فاطر ۸ سوره بقره : ۲۶۸ سوره قیامت : ۱۴ و ۱۵ سوره حشر : ۲ سوره کهف : ۱۰۳ سوره حجرات : ۱۷ سوره عبس : ۱۷ و ۱۸ سوره سجده : ۶ سوره روم : ۵۴ سوره قصص : ۷۸ سوره اعراف : ۱۷۶ سوره جمعه : ۵ سوره تغابن : ۱۵ سوره سباء : ۳۵ سوره زخرف : ۳۵ سوره شعرا : ۸۸ سوره : آۀ عمران : ۱۷۸
  ۵- خصلت قبیح دیگر این معصوم نمای پانزدهم : تکبر او است که یعنی خود را از دیگران برتر بهتر و بزرگتر بداند و اینهم از آفات همان عجب است سوره لقمان: ۱۷ زخرف: ۳۱ غافر : ۶۰ نحل: ۲۳ الی ۲۷ مومنون : ۳۴ و ۴۷
  ۶- حب جاه و شهرت : قصص۸۳ هود۱۵و۱۶ شورا۱۹ اصول کافی جلد۲ ص ۲۹۷ بحار جلد ۷۳ ص ۱۵۰تا۱۵۲ الغدیر جلد۸ ص ۲۹۱
  ۷ حب دنیا: سوره انعام: ۳۲ حدید۲۰ عنکبوت ۶۴ توبه۳۵ نهجالبلاغه ج۳ ص ۴۴ و ص ۱۹۰ وسائل جلد ۱۲ ص ۱۷
  ۸و ۹ و ۱۰ و . . . را اعلام خواهم کرد تا به زبون خوش مریدان ساده آگاه گردند تا زیانکار دو دنیا نشوند.
  والسلام علیکم سعیدبن محمدبن جوادبن محمد

 70. سعید مسلمی دوست گفت:

  حالا که شاگردان این شیخ کذاب نتوانستید پاسخی برای آیات و روایات که بیان کردم بنابراین توبه کنیدو به فرموده ی رهبر معظم انقلاب بصیرت داشته باشید و از ابوجهل دست بکشید تا انشاالله رستگار شوید که آنکس که بداند که نداند لنگان خرک خویش به منزل برساند آنکس که نداند و نخواهد که بداند حیف است چنین جانوری زنده بماند.

 71. کیارش گفت:

  تو سعید مسلمی دشمن و مدیر را شیخمان فتوا داده کافرید و ریختن آب دهان بر روی شما ها صواب نداره بنابراین جواب شما با امام زمان

 72. کیارش گفت:

  آقایی که با اسم من میای نظر میدی!!!ازخدابترس به خدا اون دنیا همه چیز رو میشه. مدیربه نظرم بهتره دیگه سایت رو تعطیل کنی چون به قول خودت وقت تلف کردنه .
  فقط بگم جون هر که دوست دارید و می پرستید: امام زمان وجود داره به قرآن یه روز ظهور می کنه. به خدا تهمت زنی وفتنه انگیزی از قتل بدتره. فقط چند دقیقه فکر کنید آخرش هممون میمیریم. اولین نفس اونور اول بیچارگی ماست. هرچند….

 73. ارباب کوروش گفت:

  دوستان خارج از بحث کش و قوس و عقیدتی بگین درحال حاضر اوضاع جسمیش و‌دادگاهش چطوره پیش میره؟؟؟خواهشا بیطرف حرف بزنید و اگر تطلاع دارید بگین ممنون …چون من بی طرفم

 74. آقایه مدیربااین تهمتهاییکه زدی جزگناه کبیره کردی که مرتکب شدی داری بین مردم دشمنی میندازی واقعا که ازسگ نجس تری میدونی چرا چون یک توله سگ ازچندین منی ازسگهایه مختلف بوجودمیادامثاله شماها دهم ازدشمنانه اسلام و امام زمان سعودیهایه وهابی یهودیهاانگلیسیهاآمریکاییها هستید

 75. ببین برادر
  اسلام دین آزادی ست درهیچکجایه اسلام اذیت وآزاوجودندارد و همه خلق بایدآزادباشن چون خوده اسلام طلایه پاکی ست که هیچوقت بخاطر حرف انسان موقعیتش بخطرنمی افتد این مقامهای افراد هست که بخاطره بعضی کوتاهی هاو عدم انجام وظیفه وبعدازآن فریب شیطان خوردن…بخطرمی افتد باعث میشودبه اسم اسلام وتهمتهایه بیجابه کسانیکه روکه انجام وظیفه میکنن روم کرده آزارقراربدن و باعث بشن این شک وشبهات بین مردم بوجودبیادواگرنه دین اسلام هرگونه زدوبندپلمپ کردن خانه افراد جلوگیری ازسخنرانی دستگیری افرادی روبهیچ وجه حلال نکرد ما که ازخداوپیغمبربالاترنداریم شما که ماشااله همه قرآن روحفظی باید این روهم خوانده باشه وقتی خدابپیغمبروحی فرستاد به اصحاب بگوچرابه خدایانه دروغین کافران فحاشی میکنن که باعث شودکافران به منه خداناسزابگویند.اینجاخداوندگفت که فقط هم کلام کافران نشیدکه ناسزانگن ولی نگفت که بریدسربسرشون بذاریدتافحاشی کنن بعدهم گرد نشون روبزنیداسلام دین آزادی ست برادرشماهاکه با اسلام و حضرت استاد مشکل داریدلازم نیست اینقدرحسادت کینه در دل داشته باشید گوشهایشان رابگیریدچشمانتان راهم ببندیدتانه هیچ ببینید نه بشنوید ای دشمنانه آقاشماییکه تعدادتون هم کم نیست پول جم کنیداگه خیلی راهتان درسته برید کوچه بالاتریک جلسه راه بندازیدآقاهرکاری کردن هرچی گفتن شمابرعکسشوبگیدیاهرچی که فکرمیکنیددرسته بگید

  • مدیر گفت:

   اتفاقا درست گفتی اسلام دین آزادی است و من بر اساس همین آزادی میگم شیخ اکبر تهرانی منحرفه..موافقی؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.